Holiday Camp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foorumi ehitus

Go down

Foorumi ehitus Empty Foorumi ehitus

Postitamine by Holly Day 17th Mai 2009, 20:24

Kuidas ma kujutan ette seda foorumit töötamas:
Põhimõte on see, et kõik peavad olema aktiivsed. Kui üks laager kestab nt 1 nädal kevadvaheajal, siis peate te ju selle aja jooksil laagris enda tegevused ära tegema.

Laagrisolijad saabuvad laagrisse rongiga, mis jõuab St. Diana külla. Samasse külla korraldatakse ka kord nädalas külaskäike.
Laagris jaotatakse nad 5te majja suvaliselt. Ühes majas olijad peavad tegema koostööd, et võita teisi maju. Nad osalevad võistlustel ja koguvad nii majapunkte. Nende järgi tekib laagri lõpus edetabel. Edetabelit juhtiv maja saab 50 punkti, teine koht 40 jne. Siis tehakse veel teinegi edetabel majas elavate inimeste isiklike punktide (nime alla märgid) keskmisest, mille eest saab jällegi 50, 40 jne punkte. Kellel on kokkuvõttes rohkem punkte võidab. Nimelt toimub laagri lõpus Lõpupidu. Selle korraldavab võitjamaja. Samast majast hääletatakse ka laagri nn "prints" ja "printsess" ehk laagri tähtsaimad poiss ja tüdruk.

Laagri Suures saalis ripub kalender laagri kava ja sündmustega.

Ma pakun, et praegu sain ma kõik tahetu üles loetud..
Holly Day
Holly Day
Admin

Posts : 32

https://h-camp.darkbb.com

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele