Holiday Camp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ootamas

4 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Ootamas - Page 2 Empty Re: Ootamas

Postitamine by Holly Day 8th Juuni 2009, 23:46

Holly raputas pead. "Ma esitan selle siis teisiti. Rääkige mulle täpselt ära, mida te tegite ja miks te tegite nii. Pam ja Kärolyn, keda kohal pole. St Diana külla minek omavoliliselt JA selle rüüstamine on keelatud. Ebony ja Käthlyn. Metsas on kohti, kuhu minek on keelatud ja te olete sellest teadlikud. Ma soovin teada teie põhjuseid"
Holly Day
Holly Day
Admin

Posts : 32

https://h-camp.darkbb.com

Tagasi üles Go down

Ootamas - Page 2 Empty Re: Ootamas

Postitamine by Käthlyn McLaurim 8th Juuni 2009, 23:49

Käthlyn saatis kohe Ebs'ile 'võimalikult-vähe-või-üldse-mitte-midagi' pilgu ning pöördus siis Holly poole. "Me.. olime metsas. Ja mul on väga kahju, et me seal olime. Aga mul polnud õrna aimugi, kuidas ma sinna sattusin ja kohe, kui ma aru sain, et ma keelatud alal olin, hakkasin ma sealt ära tulema." ütles ta.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Ootamas - Page 2 Empty Re: Ootamas

Postitamine by Jessica Grayson 8th Juuni 2009, 23:51

"Just.. ma eksisin ära ja kohe kui raja üles leidsin, läksin tagasi laagri alale." noogutas Ebony nõustuvalt ning pööras siis pilgu Pam'i poole. Teda ootas arvatavasti suurem karistus.

OT: Kas kohvikusse jms ei tohi siis ka minna? Shocked
Jessica Grayson
Jessica Grayson
4. Maja

Posts : 219
Age : 31
Location : Türi

Iseloomustus
Hüüdnimi: Jess, Jessy, J.
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldusväärsus

Tagasi üles Go down

Ootamas - Page 2 Empty Re: Ootamas

Postitamine by Pam Avison 9th Juuni 2009, 02:30

Pam võttis vaikides Käthlyni tee ning istus siis nende kõrvale. Kui rääkimiskord tema juurde jõudis, oli ta algul ligi 10 sekundit vait ja vaatas kõigile nägudele kordamööda otsa. Siis ta võttis sügavalt hinge sisse ja alustas rääkimisega täiesti ausalt: "Mida me tegime? Me läksime ST. Diana külla, virutasime ühe pudeli puruks ja leidsime pikaliläinud prügikastist pooltäis graffiti ja taskunoa ja siis.. nohh.. hävitasime nendega rongijaama seinu, rongi välisseinu, piletiputkat ja kõike muud, mis ette jäi.." tüdruk tegi korra pausi, mõeldes, et ta on ikka igavene saast, et midagi leebemat kokku ei suutnud rääkida, aga samas, tõestus sellest, mis nad tegid oli niivõinaa olemas. Miks mitte välja öelda? Pamela vaatas korra teiste vaikivaid nägusid ning jätkas siis: "Miks me seda tegime? Ma arvan, et sellele küsimusele on väga raske vastata.."
Pam Avison
Pam Avison
4. Maja

Posts : 212

Iseloomustus
Hüüdnimi: Pam
Vanus: 14
Parim omadus: eks uuri ;)

Tagasi üles Go down

Ootamas - Page 2 Empty Re: Ootamas

Postitamine by Jessica Grayson 9th Juuni 2009, 02:34

OT: Sry, aga... idikas oled. Very Happy
Jessica Grayson
Jessica Grayson
4. Maja

Posts : 219
Age : 31
Location : Türi

Iseloomustus
Hüüdnimi: Jess, Jessy, J.
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldusväärsus

Tagasi üles Go down

Ootamas - Page 2 Empty Re: Ootamas

Postitamine by Pam Avison 9th Juuni 2009, 02:38

OT: ahsoo Very Happy
Pam Avison
Pam Avison
4. Maja

Posts : 212

Iseloomustus
Hüüdnimi: Pam
Vanus: 14
Parim omadus: eks uuri ;)

Tagasi üles Go down

Ootamas - Page 2 Empty Re: Ootamas

Postitamine by Holly Day 9th Juuni 2009, 21:33

OT: Ebony.. Very Happy Kohvikusse võib minna, aga ainult siis, kui teema on tekitatud külastuspäeval. Kuna need on vaata kalendrist.

Holly kuulas mittemidagiütleva näoga esimest kahte tüdrukut. Ta teadis, et nad olid teadnud, et on keelatud alal. Siis hakkas rääkima Pamela ja Holly oli kergeltöeldes üllatunud. Sellist ausust oli raskem kohata. Kui, siis tavaliselt oli see ülbusega öeldud. Holly noogutas pead. "Mul on kahju, kui ma pole suutnud teha arusaadavaks, kus on keelatud piirkond. Me oleme andnud endast parima, et see aiaga piirata, aga see on paljudest kohtadest lagunenud. Kuid küla laastamine on juba hullem, kuigi ma olen positiivselt üllatunud otsekohesusest ja aususest. Kuid reeglid on reeglid." nentis naine. "Siiski võtan ma esimeste rikkumiste eest lõdvemalt. Ebony ja Käthlyn - teie saate kahepeale majale -25 punkti. Pamela ja Kärolyn saavad kahe peale samuti -25 majapunkti. Lisaks võtan ma Käthlynilt ära 10 majapunkti kohale ilmumatta jätmise eest. Ning järgmisel külastuspäeval värvite teie, Pamela, koos Kärolyniga oma tehtud kahjud üle. See on kõik." Holly hingas sügavalt välja ning võttis suure lonksu teed. "Võite minna." ta ise tõusis püsti ja jalutas tagasi kööki.


Viimati muutis seda Holly Day (9th Juuni 2009, 21:35). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : OT: Mainiks ära, et reeglite rikkumisega vahele jäämised valis random picker.. just in case :D)
Holly Day
Holly Day
Admin

Posts : 32

https://h-camp.darkbb.com

Tagasi üles Go down

Ootamas - Page 2 Empty Re: Ootamas

Postitamine by Käthlyn McLaurim 9th Juuni 2009, 22:05

Käthlyn kuulas Holly Day ära ning tõusis siis püsti. "Okei.. Tänan." ütles ta ning suundus siis kähku majast välja essa maja poole. Et.. nagu, nemad laamendasid ja rikkusid küla, mina jalutasin metsas ringi ja tulin sealt suht kähku ära ja me saame samapalju punkte maha? Vadever. Ta jõudiski majja.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Ootamas - Page 2 Empty Re: Ootamas

Postitamine by Jessica Grayson 9th Juuni 2009, 22:15

Ebony vaatas kohkunult Holly Day'le otsa ning kuulas ta jutu siis lõpuni. Siis nägi tüdruk, kuidas Käth lihtsalt minema jalutas ja järgis tolle eeskuju. "Head päeva," lausus ta mürgiselt ning temagi mõtted rändasid samas suunas kui Kätu omad.
Jessica Grayson
Jessica Grayson
4. Maja

Posts : 219
Age : 31
Location : Türi

Iseloomustus
Hüüdnimi: Jess, Jessy, J.
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldusväärsus

Tagasi üles Go down

Ootamas - Page 2 Empty Re: Ootamas

Postitamine by Pam Avison 9th Juuni 2009, 22:23

Pam kergitas üllatunult kulme kuuldes, et neil oli sarnane karistus. Kõik käisid keelatud alal, aga vaid Pam Käro'ga rüüstasid selle täielikult. Pam jõi ruttu tee ära ning mõtles endamisi välja kõndides: Seda küll ühe päevaga üle ei jõua värvida.. Majakaaslased võivad pääris vihased olla.. Mingitviisi tuleks need punktid tagasi teha..
Pam Avison
Pam Avison
4. Maja

Posts : 212

Iseloomustus
Hüüdnimi: Pam
Vanus: 14
Parim omadus: eks uuri ;)

Tagasi üles Go down

Ootamas - Page 2 Empty Re: Ootamas

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele