Holiday Camp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vabal ajal.

4 posters

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 9th Juuni 2009, 08:33

"Sina ja Chris ?" küsis Kärolyn kuskilt järve lähedalt välja ilmudes. Tüdruku veidi mullastest teksadest võis aru saada, et ta oli poole trenni pealt kogemata teiste jutule peale sattunud. Tüdruku näole ilmus kerge mõistmatu kulmukortsutus. "Kes see Chris veel on ?" Kätu oli talle jälle midagi rääkimata jätnud. Positiivne.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 9th Juuni 2009, 17:18

Käthlyn viis pilgu õele, keda ta polnud sada aastat näinud ning krigistas siis vihaselt hambaid. "Mina ja Chris ei ole kokku meie. Okei?" ütles ta jääaega järgi tehes. See oli lihtsalt selline väga sobiv lause hetkel. "ja Chris on Anna vend, kes meiega samas toas on muideks." lisas ta ning muigas.


Viimati muutis seda Käthlyn McLaurim (9th Juuni 2009, 22:45). Kokku muudetud 1 kord
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 9th Juuni 2009, 22:36

Kärolyni näole ilmus kerge muie, kui Käthlyn ilmselgelt vihaseks läks. "Okei ?" venitas tüdruk sellise sedameveelvaatame tooniga vastuseks ning muigas siis, teades, et Kätule see ei meeldi. "Annal on vend ?" tüdruku kulmukortsutus näitas seda, et ühe hetke jooksul polnud tal isegi see meeles, kes see Anna on. "Ahaa.." tüdruk näris alumist huult. "Võinii.."

OT: ma jätsin tähelepanemata su kirjavea. Iris, Chris on siiski anna VEND mitte ÕDE Very Happy.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 9th Juuni 2009, 22:48

Käthlyn kissitas kergelt silmi, kuid muigas siis. Käro ei jäta teda niikuinii rahule. Ta saatis Ben'ile 'thanks-alot' pilgu ning pöördus siis tagasi Käro poole. "Jeah.. on küll. Ta jõudis hiljem ja ma olen temaga paar korda rääkinud." ütles Käth rõhutades lause lõppu. "Ja mul pole õrna aimugi miks kõik sellist jura ajavad." jätkas ta ning naeratas siis armsalt ome vanemale õele.

OT: My bad xD
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 9th Juuni 2009, 22:58

"Te olete mitu peaaegu nädala samas toas elanud ja sa oled temaga ainult kolm korda rääkinud ?" tüdruk vaatas Kätut sellise näideldud siiralt mureliku pilguga. "Sa kas oled A: oma iseloomu muutnud ja ei oleig enam ülisuur suhtleja. B: Sa pole need nädal aega kodus olnd või C: Ta on tumm. Which one ?"
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 9th Juuni 2009, 23:02

Käthlyn pööritas silmi ning turtsatas lõbusalt. "Nii ühte kui teist. Ma pole vahepeal seal olnud, aga rohkem nagu pole Teda vahepeal kohal olnud. Ta on mingi.. looduslaps või midagi sellist. Tumm ta igaljuhul ei ole." selgitas ta lahkelt oma õele.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 9th Juuni 2009, 23:07

Kärolyn, kes oli rohkem arvanud, et Käts oli niisama selle number kolm arvu pakkunud, kehitas nüüd õlgu. "Võinii." vastas ta vaid, sest esimene kes talle sõnaga looduslaps meenus oli Zoey. ja Zoey nüüd küll just eriti vaikne ei olnd. Aga noh - keda huvitab. Tüdruk surus haigutuse alla. "Sind pole ammu jooksmas näinud.." mainis ta lõpuks õele.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 9th Juuni 2009, 23:10

"Palju tegemist olnud." kehitas Käth õlgu. "Ma käisin küll tegelikult vahepeal. Aga ma ei jõua kunagi kaugemale kui järv või mets. Esimene kord juhtusin ma mingisuguse Jasoni nimelise kutiga kokku, kes oli metsas ära eksind ja teist korda sain ma Ebony'ga kokku, kes oli terve öö metsas ekselnud ja soovis Chrisiga oma enesetapukatsest rääkida. Neil on ühised.. huvid." ütles ta, lõpetades Kärole kõige arusaadavama sõnaga. Rohkem ta hetkel öelda ei kavatsenud, kuna siin oli ju teisi inimesi ka.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 9th Juuni 2009, 23:17

Kärolyni kulmud kerkisid veidi kui dlõpuks lasi ta kuuldavale vaid ühe tüdinud ohke ning hoidis tagasi sõnu 'kui tüüpiline'. Võibolla olid need tüübid ikkagi Kätu sõbrad või miskit. ja see enesetapuhuvidega chris veel tema peika kaa. Nojah, siis on vist targem suu kinni hoida. "Depressiivne." lausus ta lõpuks täiesti arusaadavalt sellise tooniga, et ta ütles seda vaid sellepärast, et Kätu vähemalt aru saaks, et ta ta jutu lõpuni kuulas.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 9th Juuni 2009, 23:20

Käthlyn viis pilgu Kärolynile, silmitses teda hetke ning purskas siis naerma. "Sa oled kõige jobum õde, kes üldse olla saab." ütles ta, kuna tundis oma õde liiga hästi ja teadis hetkel peaaegu täpselt mida õde ilmselt mõelnud oli. "Kus sa ise üldse olnud oled?" küsis ta ning muigas lõbusalt.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 9th Juuni 2009, 23:28

"Ma tänan. Sa oleksid eelistanud, et ma oleks välja öelnud, mida ma su kutist arvan ? Su enesetapuhuvidega kutist.. " vastas Käro kerge muigega, lisades nagu pinnuks silma selle viimase lause. Muidu polnud tal igasuguse erineva rahva (emod, narkarid, eluheiterid, joodikud, goodid janiedasi) vastu midagi, tegelikult ta suhtles ju kõigi nendega üsna igapäevaselt aga kui kätu oleks saanud endale mingi eluheiterist lõikuja, kes on üritanud (ja seega arvatavasti üritab ka mõni kord veel) enesetappu teha, siis see oleks Kätsi elu üsna peapeale pööranud ja see nüüd küll Kärole meeldind poleks. Sellistest tüüpidest hoolimine võis ainult kahju tuua ja Käts ju teadis seda. Teist küsimust kuulnud, kehitas ta õlgu. "Rongijaamas, vabaaja konkus, metsas, mahajäetud majas, igalpool.." loetles ta veidi mõtlikult ette. See oli üsna tema moodi aegajalt ära kaduda ja kuskil ei tea kus konutada. Aga enamasti oli see ikkagi Chicagos kus ta mõne kahtlase sõbra juures ööbis.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 9th Juuni 2009, 23:39

"Ta pole mu kutt." ütles Käth kähku vahele, kuid ei üritanudki Kärot seda uskuma panna, kuna Käro ilmselt a) kas ei uskundki või b) polnud võimalik teda seda mitte uskuma panna. "Mm.." noogutas ta arusaamise märgiks ning liikus siis jälle veidi edasi, kuna nad vist jalutasid kuhugi poole.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 10th Juuni 2009, 00:18

K2rolyn turtsatas kergelt K2tsi kidakeelsuse peale. "Ta on sinuga samas majas ja sul on kalduvus inimestest liiga palju hoolida, that's it. Samah2sti v6in ma teda su kutiks kutsuda." tegi tydruk loogilise j2relduse ning vaatas l6bustatud ilmega 6de.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 10th Juuni 2009, 00:28

Käthlyn sahkerdas end Beni ja Jazzi vahelt välja ning läks Kärolyni kõrvale ja müksas teda jalaga. "Seega on ka kõik ülejäänud inimesed kellest ma Hoolin" Käth rõhutas viimast sõna. "mu kutid?" küsis ta, olles veidi pahane, et Käro sellist teksti ajab teiste ees.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 10th Juuni 2009, 00:32

"hmm, noh, let's look.." tydruku veidi saatanlik naeratus andis juba m6ista, et K2thlyn poleks pidanud seda kysima. "Zack, eelmisest laagrist. You were SO in crush, didn't you ?" alustas K2rol ning j2tkas siis rahulikult. "eelmises laagris, meie maja- ja v6istlusekaaslane, Eddyboy, te olite nagu kaks tilka vett. parimad s6brad v6i kutt, vahet ju pole. Sa oleksid ennast poole jalaga hauda viinud, kui vastased talle midagi teinud oleksid. M2letad veel, kuidas sa poolkogemata tema asemel kaljuylesande 2ra tegid ? Nii, siis.. talvevaheaja laager.. Henry. Remember him ? ja ma v6iksin loetlema j22dagi. I won." K2rolyn naeratas l6busalt. Ta tundis oma 6de liiga h2sti.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 10th Juuni 2009, 00:44

Käthlyn nõksatas peaga kohe Käro poole ning raputas siis seda korraks, kuigi oleks tahtnud talle 'EIIIII!' öelda, või karjuda.. ning siis muutus ta iga õe lausega pahasemaks ja ka näost veidi punasemaks. "ja mis siis kui olingi? See ei puutu üldse sinusse." pomises Käth, lootes, et teised ei kuule, kuigi ta oli üsna kindel, et nii Ben kui Jazz teritavad hetkel kõrvu, et nende vestlust kuulda. "ja ta nimi on Edvard. Mitte Eddyboy vaid E d v a r d. Ja see Oligi kogemata." jätkas ta, teades väga hästi, et Käro ta läbi näeb. Ta saatis talle pahase pilgu ning ütles lõpuks: "Okeii, mul ei tohi enam ühtegi vastassoost sõpra olla v?" ning viis siis pilgu teele, et oma muiet varjata.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 10th Juuni 2009, 00:57

"ise sa kysisid." vastas K2rolyn vaid muigega, kuid pooleldi isegi natuke kaastundlikult. Aga noh, neid teisi nagunii see eriti ei huvitanud vist, nii et k6ik on korras. "Ma pole 8elnud, et sul ei tohi vastassoost s6pru olla, sul on neid rohkem kui samast soost aga lihtsalt.. ma t6estasin. Sul oli m6ttetu vastu vaielda." K2rts naeratas lohutavalt ning otsustas jalaga myksamise kahesilmavahelej2tta.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 10th Juuni 2009, 01:02

Käthlyn pööritas silmi ning turtsatas siis. "Ega ikka ei ole küll. Nagu näiteks praegu. Ma tean ainult Benjamini ja Christopheri. Ja siis veel Jasonit ja Brandonit. Ja rohkem poisse vist ei teagi. Aga tüdrukutest tean ma sind, Annat, Jazzi, Rebeccat, Pami, Joyga olen ka kohtunud.. ja jah. Ilmselt tean kedagi veel, niiet.. mul on kindlasti rohkem tüdrukutest sõpru, kui poistest." ütles ta sellise 'said-nüüd' hääletooniga. "Ja küllap vist on jah.." lisas ta lõppu, kuna teadis, et Kärol on isegi sellele midagi vastu vaielda.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 10th Juuni 2009, 01:08

"Yldiselt v6ttes ja Chicagot arvestades ja neid, kellega sa eelmistest laagritest suhtlema oled j22nud. 90% on poisid.." vastas K2rolyn lyhidalt, viitsimata selle yle enam eriti vaielda. P6him6tteliselt ju vahet ei olnud, kellega ta suhtles ja kellega mitte, enne oli ta lihtsalt fakti nentinud. Tydruku silmad r2ndasid tundmatust kohas ringi (tal polnud 6rnaaimugi kuhu nad j6udnud olid) ning ilmselgelt keris tema m6ttes plaan, kuidas siin juba harjutada sai. "ettevaatust, auk" mainis ta korraks, kui meeter eespool mingit v2ikest kraavimoodi asja n2gi. Tydruk astus sellest lihtsalt yle.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 10th Juuni 2009, 01:12

Käthlyn pööritas silmi ning viis siis pilgu kraavile mis neil ees oli. Ta võttis paari viimase sammu arvelt hoogu ning tegi siis ühe kiire salto ja maandus teiselpool kraavi. "Lähme jookseme natuke?" pakkus ta Kärole, kes ilmselgelt oli enne trenni pooleli jätnud.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 10th Juuni 2009, 01:26

K2rolyn noogutas n6ustuvalt, kui 6ekese kysimust kuulis ning v6ttis siis vaikselt s8rgi tempo yles. Teistele ta hyvastij2tuks viibata kyll ei viitsinud. "Sa siin radu tunned ? ma olen siin esimest korda suht."
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 10th Juuni 2009, 01:31

Käthlyn pöördus siiski korraks Benjamini ja Jazzi poole. "Kunagi hiljem kohtume." ütles ta, naeratas ning jooksis Kärole järgi ja võttis temaga sama tempo. "Mm.. tegelikult ei tea, ei tunne. Aga ma usun, et ära me küll ei eksi. Ja kui eksimegi siis mitte igaveseks eksole." ütles ta muiates ning võttis siis kiirema tempo ja varsti olidki nad Jazzi ja Beni nägemisulatusest väljas..
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 10th Juuni 2009, 01:37

K2rolyn naeratas rahulolevalt, noogutas ning mainis siis juurde "Mhmh.", kuna ilmselt K2tu ei vaadanud koguaeg tema poole, et n2ga kas ta noogutab v6i mitte. Ysna pea olid nad soojendust tehes silmapiirilt kadunud.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Vabal ajal. - Page 3 Empty Re: Vabal ajal.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele