Holiday Camp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ebs'iga.

4 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Ebs'iga. - Page 2 Empty Re: Ebs'iga.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 9th Juuni 2009, 01:10

Käthlyn viis pilgu uksele ning muigas siis kergendunult kui Chris'i nägi. 'Oli ka aeg..' mõtles ta, kuid püsis lihtsalt vait ja viis pilgu Ebs'ile.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Ebs'iga. - Page 2 Empty Re: Ebs'iga.

Postitamine by Rebecca Dome 9th Juuni 2009, 01:11

Ka Rebecca pidi Ebony lausega nõustuma. Nähes Christopheri, mõtles ta, et alustab ükspäev kindlasti nende tutvust uuesti ning loodab, et siis algab see paremini. Hetkel aga pidas ta paremaks mitte teiste jutule vahele segada. Tüdruk võttis Anna aknalaualt ühe suvalise raamatu ning asus seda oma voodis lugema, olles üsna kindel, et tüdruk ei pahanda.
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Ebs'iga. - Page 2 Empty Re: Ebs'iga.

Postitamine by Jessica Grayson 9th Juuni 2009, 01:11

Ebony tõstis kohe pilgu, kui uks avanes, ning nägi kergendustundega, et sisenejaks oli Chris. "Nagu sa ütlesid - ma olen tõesti õnnega koos." lausus tüdruk. Poisi lause peale kehitas neiu vaid kohmetult õlgu.
Jessica Grayson
Jessica Grayson
4. Maja

Posts : 219
Age : 31
Location : Türi

Iseloomustus
Hüüdnimi: Jess, Jessy, J.
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldusväärsus

Tagasi üles Go down

Ebs'iga. - Page 2 Empty Re: Ebs'iga.

Postitamine by Christopher Evans 9th Juuni 2009, 01:17

Chris silmitses tüdrukut mõnda aega mõtlikult ja küsis siis: ,,Mõistsid, et sellel pole mingit mõttet? Või jätkad sama moodi?'' Noormees kergitas kulmu ning jäi Ebonyle tõsise pilguga silma vaatama.
Christopher Evans
Christopher Evans
1. Maja

Posts : 107

Iseloomustus
Hüüdnimi: Chris
Vanus: 16
Parim omadus: -

Tagasi üles Go down

Ebs'iga. - Page 2 Empty Re: Ebs'iga.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 9th Juuni 2009, 01:19

Käthlyn viis pilgu Rebeccale ning muigas korraks, kui too Anna raamatu võttis. Seejärel viis ta pilgu jälle Ebsile ning Chris'ile. Tegelikult tundus talle, et nad vist tahaksid rohkem nagu omavahel rääkida, kuid kui nad Rebeccaga juba siin olid, siis jah.. Siis nad lihtsalt olid. Ta võttis oma telefoni ning hakkas seda näppima.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Ebs'iga. - Page 2 Empty Re: Ebs'iga.

Postitamine by Jessica Grayson 9th Juuni 2009, 01:27

Ebony ohkas ja pööras pilgu oma kätele. Ta oli varrukad üles tõmmanud, et need kriimustuste vastu ei hõõruks. Neiu libistas sõrmega üle ühe pika kriimu ning lausus vaikselt: "Jõudis kohale, jah." Siis vaatas ta, pilk trotsi täis, Chris'i silmadesse ning lausus: "Sa ju ei lasknud mul lõpetadagi. Ma Olin selline. Enam mitte. Oli tõesti aeg kui kõik jooksis ummikusse ja ma ei leidnud muud väljapääsu. Aga enam see nii pole.."
"Pealegi. Sinu jutu põhjal ei tundu sa ise ka nii puhas poiss olevat,"
lisas tüdruk siis kulmu kortsutades.
Jessica Grayson
Jessica Grayson
4. Maja

Posts : 219
Age : 31
Location : Türi

Iseloomustus
Hüüdnimi: Jess, Jessy, J.
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldusväärsus

Tagasi üles Go down

Ebs'iga. - Page 2 Empty Re: Ebs'iga.

Postitamine by Christopher Evans 9th Juuni 2009, 01:31

Chris vaatas teda mõtlikult ja muigas siis ning sulges korraks oma silmad, viies pilgu lakke. ,,Tõsi. Sa pole ainukene, kellel sellised probleemid on olnud. Aga minu puhul oli see minevikus.'' Noormees muigas ja heitis voodile pikali, pilk ikka laes. ,,Ja ära arva, et ma vigastusteta pääsesin. Ma olin 2 kuud koomas ja peale seda veel poolteistkuud haiglas ning 3 kuud ratastoolis. Mul vedas, et ma üldse ellu jäin.'' Noormehel oli ikka veel muie näol ning sulges oma silmad, jäädes vastust ootama.
Christopher Evans
Christopher Evans
1. Maja

Posts : 107

Iseloomustus
Hüüdnimi: Chris
Vanus: 16
Parim omadus: -

Tagasi üles Go down

Ebs'iga. - Page 2 Empty Re: Ebs'iga.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 9th Juuni 2009, 01:35

Käthlyn'i pea nõksatas tahtmatult moblalt Chris'i ja Ebs'i poole. Mida Ebs sellega mõtles? Käth viis pilgu kiirelt tagasi moblale ning kuulas siis kasvava üllatuse, ehmatuse ja ka õudusega Chris'i juttu. "Mida?" ei suutnud ta lõpuks ikkagi hüüatamata jätta. "Khm.. tähendab. jah." ütles ta enesevalitsust taastada üritades, kuid ei suutnud pilku Chris'ilt viia. "Jätkake.." lisas ta ning jõllitas veel natukeaega uskumatult Chris'i, kuid sundis siis end jälle moblat vaatama. Chris üritas enesetappu? Ja tal läks see peaaegu korda?
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Ebs'iga. - Page 2 Empty Re: Ebs'iga.

Postitamine by Jessica Grayson 9th Juuni 2009, 01:39

Ebony naeratas võidurõõmsalt, kuid siis vajus tal sõnaotseses mõttes suu ammuli. "Mida kuradit sa tegid siis endaga?" karjatas tüdruk pahaselt. "Sa..nagu.." pomises ta vihaselt, otsides õigeid sõnu ning mõistis siis, kui kahepalgeline ta on. "Isver.. nüüd ma hakkan isegi aru saama, mida kõik tundnud oleks, kui mu.. plaan tõesti läbi oleks läinud." pomises Ebony kurvaks muutudes.
Jessica Grayson
Jessica Grayson
4. Maja

Posts : 219
Age : 31
Location : Türi

Iseloomustus
Hüüdnimi: Jess, Jessy, J.
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldusväärsus

Tagasi üles Go down

Ebs'iga. - Page 2 Empty Re: Ebs'iga.

Postitamine by Christopher Evans 9th Juuni 2009, 01:52

Chris muigas ikka veel ning tõusis siis istuli, vaadates Ebony poole. ,,Usu mind, sa ei tea veel paljutki sellest tundest, mida see tekitab. Sulle lähedased inimesed nagu näiteks Ben tunneksid end mitu korda halvemini. Ja mida ma tegin endaga? See on pikk lugu aga öelda osad vigastused mis mul olid... Mõlema jalaluu murrud, parema käe luumurd, sisemine verejooks ja mitu katkist ribi.'' Noormehe muie muutus väiksemaks ja lisas siis mõtlikult: ,,Muidugi, ma ei mäleta paljusi vigastusi mis mul oli sel ajal. Ma olin ju kõigest seitsmene ja inimesed unustavad aja möödudes.'' Noormees kehitas õlgu ja lisas siis rahulikult: ,,Vähemalt oled sa oma õppetunni saanud.'' Noormees haigutas vaikselt ja küsis siis nagu midagi poleks juhtunudki: ,,Kas sa tahtsid veel millestki rääkida?''
Christopher Evans
Christopher Evans
1. Maja

Posts : 107

Iseloomustus
Hüüdnimi: Chris
Vanus: 16
Parim omadus: -

Tagasi üles Go down

Ebs'iga. - Page 2 Empty Re: Ebs'iga.

Postitamine by Rebecca Dome 9th Juuni 2009, 01:58

Rebecca raputas pead. Tema meelest oli kogu see teema absurdne. Olgu, Chrisi põhjuseid ta veel ei teadnud, kuid et SEITSME aastasel enesetappu üritada teha... see pole normaalne. Ebony'st ta mingis mõttes sai aru, kuigi ta ei teadnud ka tema tagamaid. Lihtsalt, selle tüdruku puhul tundus, et see oli siis kindlasti vajalik.
Becks turtsus, kui ta veelkord seitsme aastase Chrisi, kes kuskilt alla hüppas vms, peale mõtles.
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Ebs'iga. - Page 2 Empty Re: Ebs'iga.

Postitamine by Jessica Grayson 9th Juuni 2009, 02:00

Ebony istus kohkunult voodiserval ja vahtis ainiti ühte punkti. Siis sammus ta üle toa ja istus Chris'i kõrvale. "Seitsmene..?! Aga.. Kuidas.. Miks? Ma ei mõista.." pomises neiu segaselt. "Sa ei saa ju ometigi seda nii rahulikult võtta, kui sa peaaegu Surma said!" lausus ta veidi pahaselt ja põrnitses poissi.
Jessica Grayson
Jessica Grayson
4. Maja

Posts : 219
Age : 31
Location : Türi

Iseloomustus
Hüüdnimi: Jess, Jessy, J.
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldusväärsus

Tagasi üles Go down

Ebs'iga. - Page 2 Empty Re: Ebs'iga.

Postitamine by Christopher Evans 9th Juuni 2009, 02:12

Chris turtsatas ja sõnas siis tüdinult: ,,See on NII pikk jutt... Ja mul pole erilist tuju, seda tervele maailmale pajatada ka.'' Chris kuulis siis tüdruku viimast lauset ja kehitas ükskõikselt õlgu: ,,See on tõsi, et ma olin surmale nii lähedal aga ma ei vaata seda niimoodi, et ma oleksin äärepealt surnud. Ma vaatan, et ma ei surnud, vaid sain surmast võitu.'' Noormees ohkas siis uuesti. ,,Ja sa ise? Sa lõikusid ju oma veene.'' Noormees vaatas tüdruku poole rahulikul ilmel, muie ikka näol.
Christopher Evans
Christopher Evans
1. Maja

Posts : 107

Iseloomustus
Hüüdnimi: Chris
Vanus: 16
Parim omadus: -

Tagasi üles Go down

Ebs'iga. - Page 2 Empty Re: Ebs'iga.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 9th Juuni 2009, 02:16

Käthlyn hoidis kramplikult pilku moblal ning hoidis oma näoilmet võimalikult ilmetuna. Ta ei suutnud siiski kulmukortsutust ära hoida. 7 aastane? Seda lugu tahaks tõesti kuulda.. Siis avastas ta, et ta hoiab mobiilist nii kõvasti kinni, et ta näpud valutavad. Ta lasi ettevaatlikult moblast lahti ning vaatas kuidas see talle sülle kukkus. Kas Anna teadis seda? Teadis küll.. Chris ju ütles eile, et Anna teadis.. Vauts. Okei. Käth võttis telefoni taas kätte, pani selle öökapi peale ning võttis mp3'e. Ta lülitas selle sisse, pani kõrvaklapid pähe ning keeras heli peaaegu põhja. Nii.. väga hea, nii sobib. Tal polnud tõesti vaja Ebs'i ja Chris'i ühiseid meenutusi kuulata.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Ebs'iga. - Page 2 Empty Re: Ebs'iga.

Postitamine by Jessica Grayson 9th Juuni 2009, 02:18

"Ise tead.." pomises neiu veidi solvunult. "No.. tol hetkel ma tõesti tahtsin surra. Väga. Ja kui ma haiglas üles ärkasin.." rääkis Ebony meenutades. "Algul ma arvasin, et ma olen Taevas, sest seal oli nii hele. Aga siis jõudis kohale, et mind ei lasta arvatavasti sinna," turtsatas neiu. "Ja siis sain ma aru, kui napilt see läks. Ma ei ütleks, et ma rohkem rahul oma eluga oleks.. Aga ma olen õppinud sellega leppima." lisas tüdruk vaikselt ohates ja näppis oma käevõru. Ebony mõtles veidike ja võttis selle käe ümbert ära, lausudes: "Ma olen juba liiga kaua oma minevikku varjanud." Ta vaatas hetke armi oma käel ja viibutas siis ehet sõrme otsas, öeldes: "See siin lendab hiljem järve."
Jessica Grayson
Jessica Grayson
4. Maja

Posts : 219
Age : 31
Location : Türi

Iseloomustus
Hüüdnimi: Jess, Jessy, J.
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldusväärsus

Tagasi üles Go down

Ebs'iga. - Page 2 Empty Re: Ebs'iga.

Postitamine by Christopher Evans 9th Juuni 2009, 02:23

Chris muigas ja sõnas siis rahulikult: ,,Noh, vähemalt sa loobusid sellest mõttest. Minu meelest on see juba teine kord, kui ma su elu päästsin. You own me.'' Chris muigas õrnalt ja tõusis siis püsti ning läks Käthi juurde, tõmbas tal kõrvaklapi peast ära ja küsis siis: ,,Sa tead, kus Anna on?''
Christopher Evans
Christopher Evans
1. Maja

Posts : 107

Iseloomustus
Hüüdnimi: Chris
Vanus: 16
Parim omadus: -

Tagasi üles Go down

Ebs'iga. - Page 2 Empty Re: Ebs'iga.

Postitamine by Jessica Grayson 9th Juuni 2009, 02:27

"Kolm on kohtu seadus, nagu sa ütlesid," muigas Ebony selle peale ning lisas siis kiirustades: "Mitte et ma jälle midagi lolli üritaks teha."
Neiu vaatas kulmukortsutusega, kuidas Chris Käth'i juurde jalutas. Teda hakkas nüüd huvitama, mis poisiga juhtunud oli. Aga pealetükkiv ta ka olla ei tahtnud. "Ma parem lähen," lausus tüdruk vaikselt ning tõusis püsti, heites korra pilgu ka Becks'i poole, kes omaette raamatut luges.
Jessica Grayson
Jessica Grayson
4. Maja

Posts : 219
Age : 31
Location : Türi

Iseloomustus
Hüüdnimi: Jess, Jessy, J.
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldusväärsus

Tagasi üles Go down

Ebs'iga. - Page 2 Empty Re: Ebs'iga.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 9th Juuni 2009, 02:30

Käthlyn, kes oli hoidnud oma pilgu uksel, pöördus nüüd järsult Chris'i poole. Ta lülitas mp'ka välja ning tõusis siis püsti ja vaatas poisile otsa. "Söömas ma arvan. Ja ma lähen nüüd ise ka.. sööma." Ta pööras pilgu Ebs'ile ning Rebeccale. "Tsau. Hiljem.. näeme." ning suundus siis majast välja, söökla poole.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Ebs'iga. - Page 2 Empty Re: Ebs'iga.

Postitamine by Jessica Grayson 9th Juuni 2009, 03:03

Ebony kehitas õlgu ja haaras esikust oma riided. Tüdruk sammus majast välja, olles veel rohkem segaduses, kui enne Chris'iga rääkimist. 'Mis kuradi laager see selline on.. ' mõtles neiu endamisi ja sammus järve äärde, et oma käevõru ära uputada.
Jessica Grayson
Jessica Grayson
4. Maja

Posts : 219
Age : 31
Location : Türi

Iseloomustus
Hüüdnimi: Jess, Jessy, J.
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldusväärsus

Tagasi üles Go down

Ebs'iga. - Page 2 Empty Re: Ebs'iga.

Postitamine by Christopher Evans 9th Juuni 2009, 22:07

Chris vaatas neile kahele järgi ja ohkas siis vaikselt. ,,Mis siis ikka,'' mõtles noormees ja lahkus samuti esimesest majast.
Christopher Evans
Christopher Evans
1. Maja

Posts : 107

Iseloomustus
Hüüdnimi: Chris
Vanus: 16
Parim omadus: -

Tagasi üles Go down

Ebs'iga. - Page 2 Empty Re: Ebs'iga.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele