Holiday Camp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mingiaeg.

4 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Mingiaeg. Empty Mingiaeg.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 9th Juuni 2009, 22:55

Kärolyn tuli umbes kolm päeva peale viimast majas käiku lõpuks kohale. Tüdurk vaatas kerge kulmukortsutusega tahvlit, kus nende majapunktid peal olid, kuid kehitas siis õlgu. Teda ennast need nagunii eriti ei huvitanud, aga ilmselt on toakaaslased kõik juba hullumas. Tüdruk kobis tuppa sisse, vahetas riided puhtamate vastu ära ning vajus siis veidi väsinult voodile. Nagu alati, kui ta magama ei suutnud jääda, hakkas ta ka seekord nende üsna igavat valget lage vaatama. Ning seekord lisandus sellele ka mõte, et kes ja mida nende punktide vähendamise jaoks teind oli.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 9th Juuni 2009, 23:00

Käthlyn peaaegu hiilis majja sisse. Kergendunult märkas ta, et toast ei kostu mingit jutusuminat ning astus siis sisse. "Oo.. Hei. Sind pole ammu märgata olnud." ütles ta muigega ning läks siis samuti voodi juurde ja viskas ennast pikali. "See oli sinust ikka üsna änks, et sa Holly juurde kohale ei ilmund. Ja laamendamine.. sa vist tõesti tahad, et me enam kunagi laagritesse ei saaks. Vaata, SINA saad 18, aga mina tahaks veel paar vaheaega ikka laagrites käia, okei?" vuristas ta ning naeratas siis korraks, näitamaks, et ta ei mõelnud seda päris tõsiselt. Lõpuks tõusis ta istukile ning toetas selja vastu suuri patju.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 9th Juuni 2009, 23:03

Kärolyn, kes polnud õieti jõudnud (või viitsinud) sissetulijale pilkugi heita, kortsutas nüüd kulme, kui Kätut arusaamatult silmitses. "Kas ma tean kedagi Holly nimelist ? mis l a a m e n d a m i n e ? ja mis mu vanus siia puutub ?" küsis ta lõpuks ilmselgelt midagi aru saamata ning pigem sellise tooniga, et millega sa nüüd hakkama said jälle.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 9th Juuni 2009, 23:06

Käthlyn pööritas silmi. "Kärooo, maa kutsub. Sa olid kuskil teises maailmaotsas vahepeal v?" ütles ta ning vaatas Kärot kriitilise pilguga. "Te korraldasite selle Pämmvämmiga mingi korraliku jama ju. Kuskil raudtee juures? ma ka ei mäleta. Ja sellepärast pidid sa Holly Day, kes on muideks selle laagri juhata, igaljuhul sa pidid temajuurde ilmuma. Ja sa ei ilmund ja said selleeest 10 punkti maha. Ja lisaks selle laamendamise eest said ka midagi maha.. Ja mina ja Ebs saime selle-eest, et me käisime Idametsas." lõpetas Käth sellisel pole-mõttet-mainida toonil.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 9th Juuni 2009, 23:11

Kärolynil, kellele tõesti ei jõudnud alguses kohale, mis jama, vahetus ilme sellise ahseeeeeeeeee väike asi ilmega. "Ma ainult joonistasin ühe seina peale .. natuke." mainis tüdruk kulmu kortsutusega. Selle, et ta laagri juhataja nime ei teadnud, lasi ta ilusasti kõrvust mööda. "tegelikult keegi vist mainis mulle kunagi jah, et ma pean vist kuhugi minema.." aga mul oli kiire. nentis ta lõpuks. Nojah, nad löövad ta maha. Miinus kümme punkti plus veel midagi, suht suur summa ikkagi. Nad olid enne juhtinud võimiskit.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Rebecca Dome 9th Juuni 2009, 23:13

Rebecca lonkis tuppa. Ta oli enne käinud kusagil, täiesti ükskõik mis kohas ja teinud täiesti ükskõik mida.
Nähes toas õdesi, naeratas ta neile. Ta oli küll kuulnud, millise käkiga nad hakkama said, aga maja punktidest oli tal täiesti savipohhui. Peaasi, et õed ise terved on ning seda nad tundusid olevat.
"Holly ära ei tapnudki või midagi?" küsis ta voodile istudes.
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 9th Juuni 2009, 23:18

"Jeaaah." venitas Käth, nüüd juba muiates, Kärolyni jutu peale. "Meil oli enne 30 punkti ja nüüd on.. MIINUS viis." tuletas ta Kärole igaksjuhuks meelde ning viis siis pilgu Rebeccale. "Eeip. Õnneks mitte. Pakkus teed isegi." muigas ta. Käro ilmselgelt teadis, et Käth teed ei joo.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 9th Juuni 2009, 23:22

"Halvasti.. i guess." vastas Kärolyn kerge muigega. Käts teadis ju ise kaa, kui 'palju' teda mingisugused maja punktid kottinud on. Niikaua kuni teda päris välja ei visata ja kui on olemas paar inimest kellega kakelda või midagi huvitavat teha, oli kõik korras. Kuigi noh.. "Nüüd peab vist vähemalt nädal aega tsiviliseeritud elu elama. Kell üheksa üles ja kümme magama ja gräffiti minevikku, võimis ?" tüdruku kulmukortsutus andis märku, et t apolnud sellest just eriti vaimustuses aga nojah. Saab näha, kui palju ta sellest rutiinist kinni viitsib pidada. Nädal on ikkaig seitse päeva ja üks päev on kakskümmend neli tundi. Küllaltki pikk aeg, võimis ?. Kärolyn noogutas Rebeccale tervituseks, kui too sisse sadas, kuid ei hakanud midagi ütlema. Küsimus oli nagunii Kätsile suunatud.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 9th Juuni 2009, 23:24

"Mm.. sa pead selle läga ära ka koristama muide. Ja selle ilusa 'pildi' pidite maha küürima Pämmiga." tuli Käthyle meelde ning ta irvitas korraks õe poole.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Rebecca Dome 9th Juuni 2009, 23:25

Rebecca muigas tee jutu peale. "Nii armas temast," naeris tüdruk.
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Kate Rachele Parker 9th Juuni 2009, 23:25

"Hei," lausus Kate särava naeratuse saatel tuppa sisse sadades. "Kate Rachele olen." lausus ta siis pilku üle toa lastes, nähes võõraid nägusid. Neiu sammus oma voodi juurde ja hakkas asju lahti pakkima. Öökapile rõndas üks pilt, kus oli Kate oma õega. Sinna kõrvale lisandus Piibel, mobiiltelefon ja patsikumm, mille ta oma juustest ära tiris. Ohates haaras ta väiksemast kohvrist läpaka ja asetas selle kummutile. "Sülearvutid on siin ikka lubatud, eks?" küsis ta siis kulmu kortsutades, mõistes, et tal pole siinsetest reeglitest õrna aimugi.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 9th Juuni 2009, 23:33

"Jaamh." muigas Käth Rebecca poole. Siis pööras ta pilgu sisenenud võõrale. "Tere. Käthlyn olen." ütles ta ning silmitses Kate'i veidi aega. "Ma arvan, et on.. kuigi ma ei tea, et kellelgi teisel see kaasas oleks." kehitas ta õlgu. 'Ilmselt on ta rikas' märkis Käth mõttes ning viis siis pilgu Kärole. "ja tema on Kärolyn." lisas ta, kuna Käro ei viitsind end ilmselt ise tutvustada.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Kate Rachele Parker 9th Juuni 2009, 23:41

"Meeldiv tutvuda," vastas Kate rõõmsalt ning kortsutas siis kulmu. Nüüd tuleb välja, et tema oli ainus, kellel läpakas kaasas oli? Great.. Kate võttis kohvritest tähtsamad asjad ja riideesemed välja ning paigutas need kummutisse. Ülejäänud asjad jättis ta hetkel kohvritesse ning sulges siis mõlemad, lükates nad hoolikalt voodi alla. Siis pööras neiu oma kogu tähelepanu spordikotile, kuhu ta oma kõige tähtsamad asjad oli pannud. Kate tõmbas luku lahti ning tõstis siis pilgu. "Ee.. kas siin kuskil muidu peeglit on? Ma mõtlen nagu.. suuremat sellist.." küsis ta kohmetult, lootes, et temast nüüd mingi ilueedi mulje ei jää.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 10th Juuni 2009, 00:23

K2rolyn viis pilgu korraks sisenejale, kuid ei syvevenud tema silmitsemisele eriti.. nagu alati. "Vannitoas." vastas ta vaid, kui keegi esialgu suud lahti ei j6udnud teha ning viis samuti pilgu K2tule, kelle m6tteid ta umbes taipas. K2rts hoidis kerget muiet tagasi, kuid kehitas siis endamisi 6lgu.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Kate Rachele Parker 10th Juuni 2009, 00:29

"Nomh.. jah.. Sellega pole mul midagi teha. Kas siin muidu mingi saal on või midagi sellelaadset?" päris Kate edasi ning läks uuesti oma spordikoti kallale. Sealt tõmbas ta välja väikese kilekoti ja asetas selle voodile. Veidi kotid ringi sobranud, leidis neiu üles ka niidi ja nõela ning võttis kilekotist oma balletikingad välja. Kate sättis end voodile rätsepaistmesse ning asus kingadele uusi paelu külge õmblema.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 10th Juuni 2009, 00:32

Käthlyn märkas Käro pilku ning vastupidiselt õele ta muiet tagasi ei hoidnud. Siis pöördus ta jälle Kate'i poole. 'Jumal, kas tal on üldse Aimu kuhu ta sattund on?' ei suutnud Käth mõtlemata jätta. "Siin on igasugu asju. Kõigerohkem on igasuguseid palliplatse. Ma usun, et kuskilt leiad sa saali ka, kuigi mina seal igaljuhul käinud pole. Õues on ka mõnusad ilmad ju." ütles ta ning naeratas korraks ja pöördus siis tagasi õe poole.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Kate Rachele Parker 10th Juuni 2009, 00:36

Kate kortsutas tüdruku muige peale kulmu ning pööras siis pilgu tagasi õmblemistööle. "Te vist ei saa päris täpselt aru nüüd. Ma pole mingi ennasttäis ilueedi, kes ei suuda kahte sekunditki ilma end imetlemata olla." lausus ta veidi pahaselt, kuid leebus kohe. "On lihtsalt suur võimalus, et ma hakkan sügisest balletiakadeemias õppima ja ma tahaks väga enne seda oma tehnikat veel parandada. Sellepärast ka peegel ja saal." seletas tüdruk naeratades ning asetas ühe kinga maha, asudes teise kallale. "Aga kui ma teid sellega ei häiri, pole minul midagi korvpalliplatsil tantsimise vastu," naeris Kate ning lisas siis: "Iseasi muidugi, kuidas see mu kingadele mõjub."
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 10th Juuni 2009, 00:39

"khm, ei.. saali siin nyyd kyll ei ole." parandas K2rolyn l6puks oma 6de, kui turtsatuse k6hatuse taha peitis. Balletis polnud ju midagi halba, sylearvuti oli igal teisel (v6i esimesel) inimesel, peegel oli muidugi eluksvajalik igayhele ja nii edasi. Eelarvamused oleksid praegusel juhul veidi kohatud. Aga noh.. spordilaagrist balleti saali otsida.. Wow. Paistis, et siin hakkab veel nalja saama. Tydruku 6igustamist kuuldes ta aga ohkas. Nonii, mida veel. Nyyd olid kyll eelarvamused platsis. K2rolyn toetus silmap88ritusega vastu patju ning viis siis sellise keda-ta-sulle-kyll-meenutab pilgu K2tule. K2rolyn lihtsalt ei sallinud, kui inimesed ennast kohe 6igustama hakkasid. Igayks on selline nagu ta on, noh.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Kate Rachele Parker 10th Juuni 2009, 00:51

Vaikselt ohates istus tüdruk voodi asemel põrandale ja haaras ühe kinga kätte, painutades seda igatpidi. "Kust te ka pärit olete?" küsis neiu suvalise küsimuse. Oli aru saada, et teised tüdrukud ei mõistnud endiselt, mida ta sellega mõelnud oli. Kuid Kate ei viitsinud enam seletada ka. 'Tore algus ikka küll' mõtles tüdruk ja surus kinganina vastu põrandat.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Rebecca Dome 10th Juuni 2009, 00:53

Rebecca vaatas naerdes uut tüdrukut. Päris õigesse tuppa ta sattunud, mõtles tüdruk ning vaatas õdesi.
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 10th Juuni 2009, 01:04

K2rolyn viis automaatselt pilgu K2thlynile, oodates, et ta tydrukule r22giks, kust ja kes ja mis. Endal polnud tal - nagu alati - enam tuju. Tydruk haaras 88kapist valge m2rkmiku ning pastaka, kritseldas sinna kiirelt suurte t2htedega 'hiljem jalkat viitsid ?', rebis selle lehe siis m2rkmikust v2lja ning viskas K2thlynile, kes peaaegu teisel pool tuba istus. Seda, kas paber 6igesse kohta maandus tydruk ei vaadanud.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 10th Juuni 2009, 01:09

Käthlyn viis pilgu Kate'ilt Kärole ning pööritas samuti silmi ja vastas õe pilgule muigega. See eneseõigustamisvärk oli tõesti natuke kahtlane. Kedagi niikuinii ei huvitanud ju. "Chicagost." ütles ta ning tabas Rebecca pilgu. Sellest eriliselt välja tegemata viis ta pilgu paberitükile mis ta voodi kõrvale maandunud oli. Ta venitas ennast pikaks ning võttis nätsaku maast üles. "Jeah, pigem nagu kohe?" kirjutas ta sinna laia muigega vastu ning viskas selle täpselt Kärole tagasi. Loomulikult oli see irooniliselt kirjutatud. "Kust sa ise?" pöördus ta siis taas Kate'i poole, et mitte ebaviisakas näida.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Kate Rachele Parker 10th Juuni 2009, 01:16

"Detroit," vastas Kate veidi kurvalt naeratades. Ta polnud oma päritolu üle just kuigi uhke, aga noh.. mis teha. Kate pani tähele kahe tüdruku pilkudevahetust ning heitis neile siis põhjalikuma pilgu. Nad tundusid hästi läbi saavat.. võimalik, et nad olid head sõbrannad. Või isegi õed..? Kate kortsutas mõtlikult kulmu, kuid loobus sellest mõttest ning pani pointe'd jalga. Neiu sidus paelad kinni ning peitis sõlmed paelte alla. Siis istus ta tagasi voodi peale ja pani säärised ümber jalgade. Neiu tõusis pointe'del üles ning tippis veidi ühe koha peal. "Vabandust, kui see teid häirib. Ma pean kingad sisse kandma." lausus ta siis pilku tõstes ning jätkas oma tegevust.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 10th Juuni 2009, 01:19

K2rolyn pyydis kirja parema k2ega kinnisilmi kinni ning luges siis (silmi muidugi lahti tehes) selle l2bi. Tydruk kuulatas, kuidas K2ts vestlust arendas ning p88ritas siis silmi. See t2hendas vist eitust. "ma kaon." K2rts ajas endale potased jalga ning lykkas 6hukese valge maika peale veel suure halli pusa. See, et kell kyllaltki yksteist on ja et tal vaid lyhikesed pyksid jalas on, teda eriti ei huvitanud. "Hommikul n2eme." tydruk suundus otseteed metsa. Harjutama.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 10th Juuni 2009, 01:21

"Õukhei." ütles Käthlyn, kellel polnud hetkel eriti tuju selle kohta küsima hakata. Seejärel jälgis ta natukeaega kuidas uustulnuk oma kingadega mässab ja raputas siis talle vastuseks peaga. "Ei häiri, aga korviplatsil hakkaks ilmselt küll häirima." ütles ta, kuna Kate oli ju enne midagi sellist maininud? Ta muigas korraks ning viis siis pilgu Kärole. "ma siis.. kaon ka" muigas ta mõneaja pärast, tõmbas samuti mustale maikale suhteliselt õhukese tumeda pusa peale. Ta pani botased kähku jalga ning läks.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Mingiaeg. Empty Re: Mingiaeg.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele