Holiday Camp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Öösel haiglas.

3 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Öösel haiglas. Empty Öösel haiglas.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 10th Juuni 2009, 03:26

Käthlyn, kellel oli ikkaveel sügav murekorts laubal lasi Kärolyn'il seinale toetuda. Seejärel läks ta tasakesi ukse juurde ning proovis seda. Lahti. Ta läks tagasi Käro juurde ning aitas ta uksest sisse. Seejärel proovis ta haigla ust. Taas lahti. Sobib. Ta aitas Käro sealt samuti sisse ning pani ta siis ühele voodile istuma. Seejärel läks ta sidemeid, valuvaigisteid ning muud sellist staffi otsima.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 10th Juuni 2009, 03:29

K2rolyn, kellel verekaotuse t6ttu juba pilt silme ees kergelt virvendas juba, lasi end voodile aidata ning v6ttis siis verest t2iesti l2bi imbunud maika jala ymber 2ra. Oma enda pusa selle asemel haavale surnud, hammustas ta ylivalusalt oma huulde, et mitte karjuma hakata. Jaa, see oli valus ag aseda oli varem kaa ette tulnud. Peaasi, et verejooks liiga suur poleks. Tydruk j2i kannatamatult 6de ootama.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 10th Juuni 2009, 03:32

Käthlyn tuulas nüüd juba meeleheitlikult asjades, üritamatagi oma tegu varjata. Kuskurat nad neid asju hoiavad? Lõpuks leidis ta vajalikud asjad kuskilt sel hetkel vähemalt x kohast ja kiirustas tagasi Käro juurde. "Näed võta, valuvaigisti" ütles ta tabletti ja veekruusi õele kätte surudes. Seejärel kääris ta pusa käised üles ja võttis Käro jalalt tüdruku pusa ära. Ta nägu 'ilustas' korraks grimass, kuid ta ei lasnud sellel õõvastaval pildil end segada, vaid hakkas kohe Käro jalaga mässama.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Zack Hart 10th Juuni 2009, 03:33

Zack kuulis juhtide toas olles mingit lärmi. Ta tõusis ning läks bokserite väel vaatama, mis toimub. Haigla uks oli avatud ja maas jooksis vererida. Poiss virgus imekiiresti. Ta läks pooljoostes sisse ja avastas kaks tütarlast. Ühe jalast voolas ohtralt verd. "Mis juhtus?" küsis ta käigupealt, haarates medõe ruumi ukse kõrvalt paar sidemerulli ja suundus ise kannatanu jala juurde. "Lase mind," ütles ta kergelt teisele tüdrukule ja peatas kiirelt verejooksu.
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 10th Juuni 2009, 03:40

Uksest mingit ilmselgelt t88tajat sisenemas n2hes, muutus tydruku n2gu juba t2iesti lootusetuks. Ta VIHKAS arste. "Midagi ei juhtunud ja K2thlyn oskab seda k6ike sama h2sti kui sina." pressis ta l2bi hammaste ning ilmselgelt vihane olles nii enda kui k6ikide teiste peale. Eriti siis veel mingisuguse arsti, keda ta ka tavaolukorras vihanud oleks ja kes K2thlyni oskusi alahindas.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 10th Juuni 2009, 03:42

Käthlyn pomises paar halvemat vandesõna ning vaatas Kärole otsa. Seejärel nägi ta uusi käsi enda tegevust segamas ning ta neelas veel paar vandesõna alla. "Ma saan ise ka täiuslikult hakkama." ütles ta küllaltki mürgiselt, arsti poole kordagi vaatamata. Seejärel viis ta jälle mureliku pilgu Kärole. Kuid siis kortsutas ta kergelt kulmu ning pöördus arsti poole. See hääl oli kuidagi kaugelt tuttav. Ta kissitas silmi, kuid kuna ei olnud täiskuud ja keegi polnud tuld ka põlema pannud, ei saanud ta hästi aru. Ta raputas kiirelt pead ning pöördus tagasi Käro jala poole.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Zack Hart 10th Juuni 2009, 03:45

"Noor preili," sõnas Zack, "palun laske mul oma tööd teha." Me keegi ei taha ju, et selle tütarlapsega siin midagi juhtuks." Zack oli kergelt pahane, et teda nii julmalt koheldi. Oli ta ju ometi siin laagris, et neid aidata. "Ma kahjuks ei saa lasta teil iseseisvalt seda sidumist lõpetada" pöördus ta noorema tüdruku poole.
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 10th Juuni 2009, 03:50

Käthlyn kortsutas taas kulmu. Ta oli täiesti Kindel, et talle oli see hääl tuttav, kuid samas oli tal väga tugev soov arstile vastu vaielda. Ta oli Alati ise hakkama saand. Saab ka seekord. Lõpuks viis ta pilgu arstile ning oleks ehmatusest peaaegu paar sammu tagasi astund. See ei saand ometi tõsi olla? Don? Mida Don SIIN tegi? Eieieiei.. Käthlyn hingas korraks sügavalt sisse ning viis siis pilgu Kärole ja temalt jälle arstile. "Don? Sa tead, et ma saan hakkama. Olen alati saanud." ütles ta küllaltki ettevaatlikul toonil, kuna tal oli ikkaveel tunne, et ta kujutab seda ette. Korraks pead raputanud pöördus ta tagasi Käro jala juurde. "Ja ma ei tahagi, et Käroga midagi juhtuks. ja ei juhtugi." pomises ta juurde, et veenda arsti ja ka iseennast.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 10th Juuni 2009, 03:51

"kui sa ei tahaks, et 'selle preiliga' midagi juhtuks, siis sa teeksid praegu mu murdunud jalaga midagi, mitte ei seoks seda sidemesse ja ei jutustaks mu 6ega." vastas tydruk lihtsalt, t6esti valust niutsatamist tagasi hoides. See oli VALUS ja nemad fannisid siin. K2tu oleks asjaga juba ammu yhele poole saand, vastupidiselt arstidele. Nemad pidid alati k6ike mitme protsessina tegema ja asja neli korda valusamaks v6luma. K2ts oleks selle lihtsalt kasv6i kinni teipind ja korras, aga ei. Neil on veel vaja teada, ega mul 2kki haav must pole v6i sisemine verejooks v6i mida veel. K2thlyni laused kuuldes, kortsutas tydruk kergelt kulme.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Zack Hart 10th Juuni 2009, 03:56

Zack võpatas. Keegi peale Z ei kutsunud teda siin Doniks. Kiire pilk tütarlapse näkku tõi mõistmise. See oli Lyn. Vaat, kus inimesed kokku ei satu. Nad polnud teineteist ammu näinud, kuid hetkel ei olnud taaskohtumine esmatähtis. "Ma usun, et sa saad hakkama, Lyn, kuid luba, ma aitan." Poiss seisis nõutult, olles kursis tüdruku kerge iseteadlikusega. "See on päris sügav haav ja ma tahaksin, et sinu sõbranna jalga ei satuks ühtegi nakkust." Ta lootis, et ammune sõbranna mõistab, et poiss tunneb siirast muret ja tahab ainult head.
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 10th Juuni 2009, 04:00

Käthlyn võttis käed korraks Käro jalast eemale, kuid hakkas siis jälle oma tööga jätkama. Siis kuulis ta, kuidas Don teda kutsus ning ta peaaegu võpatas Kärost eemale. Ta surus hambad tugevalt kokku, kuna tal polnud õrna aimugi mida ta tegema peaks. Lõpuks vaatas ta vabandavalt Kärole otsa ning astus sammu eemale. "Ta on Kärolyn. Ta on mu õde mitte sõbranna. Ja kui temaga midagi juhtub siis ma.." ütles ta, kuid vaikne ja veidi kõhklev hääl ei andnud just tulemust mida Käthlyn oodanud oleks.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 10th Juuni 2009, 04:02

K2rolyn pidi peaaegu neile m6lemale vastu pead virutama, et nad - v6i v2hemalt kumbki neist - kiiremini teeks. K2ts polnud kunagi veel poole peal l6petanud, mis tal OLI siis nyyd. Kes see kuradi Don talle nii v2ga on. Kuid sel hetkel kadus tydrukul pilt t2iesti eest 2ra. Ta minestas.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 10th Juuni 2009, 04:04

Käthlyn oli seni Don'i silmitsenud, kuid nüüd pöördus ta kiiruga Käro poole. "Ohjumal. Tee ometi midagi!" ütles ta Donile, andes pilguga selgelt mõista, et ta tuleb muidu ise vahele. Aga kahekesi nad sellega ilmselt tegeleda ei saa.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Zack Hart 10th Juuni 2009, 04:05

Zack oli imekiirelt arstiasjade karbi juures ja tagasi. Tal oli käes veel hunnik sidemerulle, süstal, lapikesi ja pudeleid rohtudega. "Mida sa talle ennem andsid?" Küsis Don Lynilt. Ta oli märganud, et tabletilahter oli suhteliselt segiaetud.

Zack asetas tüdruku püsivasse külliliasendisse ja kontrollis pulssi ja hingamist. Kõik oli normis.

Poiss eemaldas ettevaatlikult jalga mitte liigutades sidemed. Verejooks oli peatunud. Ta niisutas lappi pruuni vedelikuga ja hakkas haavaümbrust kergelt puhastama. "Mis juhtus?" küsis ta.
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 10th Juuni 2009, 04:11

Käthlyn mõtles hetke ning ütles siis "Ma arvan, et see oli ibuprofein. Vähemalt purgil oli küll nii kirjas." ta jälgis peaaegu halvatult Doni tegutsemist. "Eh.. parkuur, tead ju." ütles ta lõpuks, sellisel häälel, et ta paremameelega poleks seda öelnud.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Zack Hart 10th Juuni 2009, 04:19

Zack sidus jala uuesti kinni ja noogutas vastuse peale. "Ta on palju verd kaotanud, kuid kõik saab korda" poiss katsus uuesti pulssi, see oli tugev. "Ta toibub kõige varem mõne tunni pärast iseseisvalt. Tal vedas, luu ei ole katki ja seega ei pea me teda haiglasse sõidutama. Siiski peab ta vähemalt neljapäeva õhtuni siia jääma." Protestisõnu ära ootamata lisas ta: "Külastajaid luban tema juurde maksimum kahekaupa ja ärajooksmine ei tule kõne allagi." Viimane märkus oli tehtud Lyni iseloomujooni veidi aimates.

Zack pesi käed ja nõksatas peaga, et Lyngi sama teeks. "Vau, poleks osanudki arvata, et sind siin kohtan." ütles ta viimaks oma mõtted välja, leides esimese hingetõmbehteke.
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 10th Juuni 2009, 04:34

Käthlyn vaatas ikkaveel murelikult vaheldumisi Doni ja Kärot. "Alles paari tunni? Ta on tavaliselt alati varem ärgand.." pomises ta, kuid raputas siis kergelt pead. Seejärel suutis ta isegi veidi muiata. Don tundis teda Liiga hästi. "Ma üritan jah." kehitas ta õlgu, mittemidagi kindlat lubades ning läks siis ja pesi samuti käed ära. "Jaamh.. sama siin." ütles ta ning vaatas siis esimest korda pikemalt Zacki. Lihtsalt uskumatu. Noormees oli veidi kasvanud, habet ei olnud ta ka eriti ajanud ning juuksed olid veidi lühemad kui need kunagi ammu olid olnud. Ning loomulikult nägi ta vaatamat kõigele ikkagi vapustav välja nagu alati. Ning samuti jõudis Käthile alles nüüd kohale, et Don oli vaid bokserite väel. Ta viis pilgu kohmetult mujale. "Eem.. vabandust, et küsin, aga.. Mida sa siin teed?" küsis ta, ning otsis samalajal pilguga tooli, kuna tal oli selline tunne, et ta kukub muidu varsti lihtsalt põrandale istuma.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Zack Hart 11th Juuni 2009, 03:09

Don kohmetus tüdruku pilgu peale kergelt ning tõi endale kõrvaltoast kiiruga hommikumantli. Ei ole ju viisakas tüdrukute ees poolalasti seista, mõtles ta muigega. Tagasitulles ei olnud hämming tema näost veel kadunud. "Su juuksed," sõnas poiss kergelt omas elemendis olles. Need olid veel paari aasta eest teistsugused, mõtles ta, sundis tagaplaanile arvamuse, et vana juuksevärv sobis tüdrukule paremini.

Küsimus tõstis ta uuesti vestlusesse. "Mina siin.." veidi asjakohasem toon, "Noh nagu sa näed, siis olen meedik. Veel kontrollin teie tube ja tassin teid öisest metsast välja." Poisi hääletoonis oli lõbus helin. Ta hakkas end juba ammuse sõbra kõrval vabalt tundma.
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 11th Juuni 2009, 03:22

Käthlyn, kes lähedal ühtegi tooli ei märganud, istus ühele vabale voodile. Ta viis pilgu taas Zackile, kes oli endale hommikumantli peale tõmmand ning muigas kergelt juuste kommentaari peale. "Mnjaah. Värvisin enne siiatulekut." kehitas ta õlgu ning surus alla küsimuse 'kas meeldib?'.
Noormehe selgitust kuuldes, ilmus ta näole hetkeks üllatunud ilme. Ookei.. seda enam peab ta seekord tubadekontrolliks samahästi koristama nagu eelmine kord. "Noh.. igaljuhul.." alustas Käthlyn ning muigas siis ja otsustas sellele piinlikule viisakusele lõpu teha. "Vau, tõsiselt lahe sind jälle näha." ütles ta ning naeratas lõbusalt. "Looking good." lisas ta ning oleks tahtnud noormeest kallistada, kuid istus ikkagi voodil edasi.


Viimati muutis seda Käthlyn McLaurim (11th Juuni 2009, 03:55). Kokku muudetud 1 kord
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Zack Hart 11th Juuni 2009, 03:54

Don istus tüdruku kõrvale voodi peale. "Ka minul on sind hea näha." Ta hindas väga Lyni kommentaari oma välimuse kohta. "Sa oled ka kuidagi kenamaks sirgunud," ütles poiss enda sõnu tõsimeeli uskudes. Ta naeratas. Tegelikult oli tore, et Käthlyn siin ju oli. Paar tuttavat laagris ei tee üldse mitte paha. "Kahju, et me nii kohtuma pidime," sõnas poiss mõtlikult.
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 11th Juuni 2009, 04:01

Käth naeratas kergelt ning pööritas korraks silmi. "Meelitad.. nagu alati." selgitas ta silmapööritust. Zack polnud iseloomult tõesti eriti muutund. Ja Käth ei teadnud kas see oli halb või hea.. "Mnjaa." nõustus Käth, korraks pilku Kärole viies. "Ma kohtusin su õega." tuli talle järsku meelde ning ta muigas. "Sa ei rääkind mulle kunagi, et sa Tomiga pärast seda supi värki.. rääkisid." ütles ta mängleval toonil, kuna Zack polnud tõesti ju sellest rääkinud. Ja tavaliselt ta ikka inimeste peale ju ei karjunud.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Zack Hart 11th Juuni 2009, 04:05

Poiss naeratas oma õe kohta kuuldes. "Ta on vahva plika" mainis ta lihtsalt vestlusele sisse ilma mingi suurema eesmärgita. Tomi nime kuulates pööras Don oma pilgu tüdruku silmadest aknasse. Talle meenus küll, millest jutt käib. "No, jah, juhtus nii.." kohmetus ta veidi. "Aga ta vajas ka seda karmimat sõna," tulid sõnad õigustuseks kiirelt üle ta huulte. Siis äkki taipas poiss midagi: "Kust sina selle kohta tead, et ma temaga pragasin?"
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 11th Juuni 2009, 04:11

Käthlyn naeratas ning naeratus muutus Doni õigustust kuuldes veidi suuremaks. "Üks vahva plika rääkis." ütles ta ning turtsatas lõbusalt. "Ma kuulsin ka, et sa lähed inglismaale ülikooli ja et sa oled ikkaveel ürpis samasugune nagu kunagi. Noh.. seda ma muidugi näen praegu." ta muigas korraks. "Ma pole sind varem siin näinud.. kus sa siis eelmise tubadekoristus ajal olid?" ei lasnud Käth kordagi Zackil vastata ning jäi alles nüüd kõigele vastust ootama.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Zack Hart 11th Juuni 2009, 04:22

Poiss püüdis küsimustega sammu pidada. Ta tõi silmad tagasi tüdrukule, märgates tema naeratuses veel midagi uut, kuid jättis selle vastamise tuhinas hetkel märkimata.

"Inglismaal ülikoolis ma juba olen." vastas poiss kerge uhkusetundega "Cambridge andis mulle stipendiumi. Ma olen üpris tänulik neile selle eest." Puna Doni palgeis: "Mismõttes samasugune?" küsis ta siiras uudishimus teada saada, mida täpselt Lyn selle all silmas pidas.

Ja viimaks vastas ta: "Ma alles saabusin. Inglismaal olid snuukrivõistlused ja ma osalesin turniiril. Ei saanud kahjuks varem tulla." Ta mõtles hetke "Järgmise kontrolli ajal püüan olemas olla."
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 11th Juuni 2009, 04:38

"Vau. Lahe." ütles Käth kohe kui sai. Zack oli ju alati tahtnud heasse ülikooli saada. Tõesti lahe, et ta selle ka saavutas. Ja Cambridge. Vau. "Õnnitlen." lisas ta muigega ning viis siis pilgu korraks mujale. "Mm.. Noh. Iseloomult." kehitas ta õlgu ning pöördus tagasi Zacki silmitsema. "Ja üldiselt.. Ma ei taha öelda, et sa oleks välimuselt samasugune.." Käth kortsutas enda peale kulmu, oli tal vaja edasi rääkida sellest? "See tähendab, et välimuselt oled sa loomulikult.. täiskasvanulikum." Käth punastas kergelt, kui talle pähe lõi, et tal oli ju enne olnud väga hea võimalus näha Zacki muutusi välimuses. Kiirelt selle mõtte peast tõrjunud jätkas ta: "aga iseloomult ikka sama.." Käthlyn oleks äärepealt välja öelnud 'armas', kuid õnneks sai ta enne sõnasabast kinni. "Lahe" lõpetas ta veidi lamedalt, kuid siiski. Turniiri asjale ei suutnud ta lihtsalt hetkel vastata. Kuid ta lubas endale, et ta küsib selle kohta kohe kui võimalus avaneb.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Öösel haiglas. Empty Re: Öösel haiglas.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele