Holiday Camp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katusel

3 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Katusel Empty Katusel

Postitamine by Pam Avison 11th Juuni 2009, 01:34

Vabaajahoone. Rahvastatud juba selle nime pärast. Pam'il oli küllaga vaba aega. Hetkel oli küll keskpäev, kuid ta kavatses vähemalt päikeseloojangu lõpuni selles kohas olla. Täpsemalt oli ta vabaaja hoone katusel. Sinna pääses ta läbi pööningukoridori laeluugi, mis peale lühikest kangutamist avanes. Ja seal ta istus, viltusel, punasel katusel. tal ei olnud meeles ühtegi kooli reeglit, mis seda tegevust keelama peaks.
Pam Avison
Pam Avison
4. Maja

Posts : 212

Iseloomustus
Hüüdnimi: Pam
Vanus: 14
Parim omadus: eks uuri ;)

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Käthlyn McLaurim 11th Juuni 2009, 01:46

Käthlyn jalutas ringi ümber vabaajahoone ning leidis redeli. Ta ronis sellel ettevaatlikult üles, olles valmis kohe sealt alla pudenema ja siis natuke enda stiilis ikkagi üles minema. Kuid redel pidas. Ta ronis ilusti üles, vaatas korraks alla ning siis üle katuse. Oii.. Pam.. tundis Käth kohe Käro sõbranna ära. Ta kortsutas kulmu. Kitub ära või ei? Vast ikka ei kitu, nii hull ta ka ei ole ju..? Käth kehitas õlgu ning suundus siis 'riskides' Pam'i juurde. "Jjou." ütles ta sellise 'you-waza?' häälega ning muigas siis ja istus.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Pam Avison 11th Juuni 2009, 01:52

"Jouu," ütles Pam tolle hääletooni järgi tehes. Ta togis korra ühte pisikest kivi, mis ta jala juures oli ning see veeres väga nurgeliselt katuselt alla. Pam vaatas Käthlyn'i poole ning mainis kuidagi üllatunult: "Ma poleks oodanud, et siinkohas juhuslikku seltsilist kohtan. Oled varem kaa käinud?"
Pam Avison
Pam Avison
4. Maja

Posts : 212

Iseloomustus
Hüüdnimi: Pam
Vanus: 14
Parim omadus: eks uuri ;)

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Käthlyn McLaurim 11th Juuni 2009, 01:57

Käthlyn raputas taas muiates pead. "Eip. Täna tuli lihtsalt.. tuju." kehitas ta õlgu ning küsis "Sa ise?" ja viis korraks pilgu Pamile. "Siin käimine on keelatud muidu v?" lisas ta, kuna Pam ju ilmselgelt ei oodand siia kedagi.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Pam Avison 11th Juuni 2009, 02:07

Pam lükkas katusetuulest sassi läinud pruune juukseid oma näo eest ära ja vastas: "Esimene aasta siin laagris.. samuti esimene kord katusel." Tüdruk kehitas teise küsimuse peale õlgu ning kallutas pea mõtlikult ühele küljele. "Reeglites seda mainitud ei ole. Mida Holly iseenesest-mõistetavate-reeglite hulka loeb, seda ma ei oska öelda. Neljas maja niivõinaa miinustes.."
Pam Avison
Pam Avison
4. Maja

Posts : 212

Iseloomustus
Hüüdnimi: Pam
Vanus: 14
Parim omadus: eks uuri ;)

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Käthlyn McLaurim 11th Juuni 2009, 02:12

"Hah. Sama siin." muigas Käth. Miinus viis punkti, nagu talle peaaegu igapäev meelde tuletati. Seekord tuleb taas Väga korralikult tuba ära koristada.. "Aga Miks sa siin oled?" küsis ta, kuna enne oli ju siin olemise kohta küsind? Jah, oli küll.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Pam Avison 11th Juuni 2009, 02:19

Pam turtsatas korra selle küsimuse peale ning küsis siis püsiva kulmukergituse saatel: "Pikk või lühike vastus?" ning vaatas poolmuigavalt Käthlyni poole. Üks ta mõlemast kõverdatud jalast ajas end ettepoole sirgeks ning hakkas küljelt küljele kõikuma.
Pam Avison
Pam Avison
4. Maja

Posts : 212

Iseloomustus
Hüüdnimi: Pam
Vanus: 14
Parim omadus: eks uuri ;)

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Käthlyn McLaurim 11th Juuni 2009, 02:22

Käthlyn mõtles hetke ning kehitas siis õlgu: "Kui juba siis pikem versioon, palun." ütles ta ning muigas ja viskas siis pikali. Käth sulges silmad, kuna praegu oli suht kesklõuna ja päike paistis talle otse silma. Samas oli ta väga mõnus olla, sest Soe oli, aga mitte palav.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Pam Avison 11th Juuni 2009, 02:36

"Ah.. no, okei," vastas Pam ning viskas katusele pikali. Ta tundis end täpselt nagu Holly kabinetis rongijaama lugu jutustades. Tüdruk sulges silmad ning tõmbas korra aeglaselt hinge sisse. "Pool aastat tagasi," alustas ta, "käisid mul kaks sõbrannat külas. Ööseks. Hommikul, kui mu ema koju jõudis, avastas ta lahtise akna, põranda täis lund ja ühe seina, mille tapeet oli poolenisti maha tulnud. Põrandal oli mingi emme-lemmik-vaip olnud, mis ära riknes või midagi taolist. Sellest päevast alates hakkas mu perekonnal kontrollihullus. Ka õdedel, kuigi mulle on siiamaani segane, mis põhjusel. Midagi väga rohkem ei olnud, peale selle, noh, minu tegevust. Kuni suve alguseni kestsid väääga tormilised vaidlused ja usaldamatus jaa.. mul oli seal pingeline olla ja me olime mitu kuud rääkinud minu suveks eemalesaatmiseks ja siis me leidsime selleks perfektse võimaluse." Pam avas keeras pea Käthlyni poole ja avas kissitades silmad. "Loll lugu, kas pole?"
Pam Avison
Pam Avison
4. Maja

Posts : 212

Iseloomustus
Hüüdnimi: Pam
Vanus: 14
Parim omadus: eks uuri ;)

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Käthlyn McLaurim 11th Juuni 2009, 03:30

Käthlyn naeratas korraks ning jäi siis kuulama. Ta kergitas kergelt kulme ning viis siis lõpus pilgu Pam'ile. "Nooh.. mulle tundub, et see kodust ära saatmine on selle laagri elanikel juba kombeks. Kas keegi siia laagrisse üldse nagu sellepärast tuli, et ta.. lihtsalt Tahtis siia tulla?" kortsutas Käth veidi kulme. Siin oli ikka paras seltskond koos küll. Ja siis pidid sellistega suhtlema.. Nojah. "Aga misvärk selle tapeediga oli?" ei suutnud ta muiates küsimata jätta. Nii hulluks ei tasuks ju ka minna..?
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Zack Hart 11th Juuni 2009, 04:24

"Pall ja võrk, pall ja võrk" pomises poiss endamisi otsides pimedas pööningukoridoris. Äkitselt märkas ta midagi, mis ei oleks tohtinud sinna kuuluda - valgus. Tõstes pea, märkas poiss, et katuseluuk oli avatud. Lähemale astudes avastas ta, et lukk oli katki "Oeh, kes nüüd" ohkas ta raskelt ja veidi vaevatult. Ta tõmbas ennast käte abil kergelt katusele. Kaks tüdrukut, märkas ta. Ühe tundis ta ka ära.

"Tere kena pärastlõunat," sõnas Zack tüdrukute juurde astudes. "Mis põhjus peab olema katusele pääseda, et lausa lukud on lahti lõhutud?" Ta vaatas kaugemale. Siit avanes päris kena vaade tervele laagriplatsile. Ta jättis selle fakti meelde.
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Käthlyn McLaurim 11th Juuni 2009, 04:30

Käthlyn viis pilgu tuttava hääle poole ning kohe valgus ta näole naeratus. Sellele järgnes silmade kissitamine ereda valguse pärast (kuna ta vaatas üles) ning seejärel kulmukortsutus. "Tere." vastas ta ikkaveel naeratades. "Lõhutud lukud? Ma tulin redeli kaudu.. aga tahtmine oli suur küll." ütles ta lõbusalt muiates ning siis korraks pilku Pamile viies. Katkised lukud? Jummel küll, Pamil ikka jagub viisakust end jäljetult igaltpoolt läbi viia.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Zack Hart 11th Juuni 2009, 04:52

"Ma ei teagi, mis siin nüüd teiega peale hakata," sõnas poiss päris tõsiselt. "Ausaltöeldes mulle see lõhutud lukk ei meeldi. Samavähe meeldib tegelikult ka fakt, et te siin üleval olete." Ta teadis, et kõlab tüdrukute jaoks kindlasti näägutava laagritöötajana. Ta tegelikult ei tahtnud selline näida "Lihtsalt teadmiseks, et seal vasakul pool katuseääre all on suhteliselt mõnus herilasepesa. Loodan, et saate nende kenade loomakestega hästi läbi." Zack tõesti ei viitsinud veelgi rohkem aega haiglas veeta ja seepärast ei hoiatas tüdrukuid.
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Käthlyn McLaurim 11th Juuni 2009, 05:08

Käthlyn ajas end veidi pettunult istuma. Zack oli tõesti väga täiskasvanlikuks muutund. Kunagi istus ta ise ka niimoodi katusel.. noojah. Ju see siis pidigi nii olema. "Tegelikult ükski reegel päriselt ei keela siin katusel või üldse kuskil katusel olemist." kehitas Käthlyn 'ma-ei-tea-midagi' ilmega õlgu. Ta vahetas Pamiga pilgu ning pöördus siis tagasi Zacki poole. "Niiet.. me peame ära minema?" küsis ta lõpuks, kuna tegelikult ei tahtnud ta eriti, et Zack nendega midagi peale hakkaks ja samas ei tahtnud ta ka Zacki nii pahaseks ajada, et ta veeel täiskasvanulikumaks muutuks. Ja lõppudelõpuks lootis ta, et Zack tegelikult ei teeks nendega midagi ja nõustus seega vabatahtlikult ära minema, nii et Zackil ei tekiks sellest ka mingeid probleeme. Raske värk nende endast vanemate kunagiste tuttavatega..
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Zack Hart 11th Juuni 2009, 05:12

"Kui te lubate, et ühegi herilasehammustusega haiglasse ei satu, siis võite jääda siia päeva nautima." Ütles poiss "Kuid teistkordselt palun ärge mulle vahele jääge," Ta lootis, et ei pea hakkama kontrollimas käima. Ta vaatas päikesesse ja ohkas: "Lõhutud luku eest läheb muidugi miinus viis." Ta vaatas Pami poole. "Mis majast sa oled?" küsis ta, et vajalik info staapi ette kanda.
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Käthlyn McLaurim 11th Juuni 2009, 05:23

Käthlyn muigas kergelt. "You got it." ütles ta, kuna tal polnud mingit tuju herilaselt hammustada saada. Tegelikult oli ta isegi tänulik, et Don neile seda mainis. Natuke tõrksalt noogutas ta ka teise lause peale ning kolmanda peale viis ta pilgu Pamile. Loodetavasti ei võta Pam seda eriti südamesse.. pealegi, Lõhutud lukud?
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Pam Avison 11th Juuni 2009, 15:27

"Vaevalt, et keegi tahaks oma terve suve võõrastega kodukohast eemal veeta. Tapeet.." hakkas ta juba tapeedilugu seletada, kuid siis märkas seltskonna suurenemist ja tõusis istuli. Lõhutud luku teema koha pealt üritas Pam algul vait olla. Niiviisi märkamatult kinnises suus hambaid kõvasti kokku surudes. Pam'ile see iga-liigutuse-kontroll ei sobinud ja ta vastas kinniste hammaste vahelt: "Ma teen selle korda,"
Pam Avison
Pam Avison
4. Maja

Posts : 212

Iseloomustus
Hüüdnimi: Pam
Vanus: 14
Parim omadus: eks uuri ;)

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Zack Hart 11th Juuni 2009, 15:32

Zack naeratas Pamile. "Olgu, kui sa luku korda teed, siis vaikin maha, et teid siit leidsin." Ta pöördus minekule. Pall ja võrk olid ju ikkagi leidmata. "Ahjaa, üks asi veel," sõnas poiss. Ta pööras pilgu kaugemale metsade poole: "Siit avaneb imekena vaade, kas pole?" Ta lasi ennast luugist alla ja pidas meeles, et hiljem peab maja najalt selle redeli ära koristama.
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Pam Avison 11th Juuni 2009, 15:44

How the ** am I going to fix it? mõtles Pam endamisi. "Tõesti? Me vist ei märganud seda varem," vastas tüdruk ning loopis järgmise kivi katuselt alla. Pam'i silmad kinnitusid sellele puutühjale lapile metsas, mille juures üks kena väike järv asetses. Järv, kuhu tuleb KINDLASTI kunagi tagasi minna.
Pam Avison
Pam Avison
4. Maja

Posts : 212

Iseloomustus
Hüüdnimi: Pam
Vanus: 14
Parim omadus: eks uuri ;)

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Käthlyn McLaurim 11th Juuni 2009, 15:56

"Mina tulin siia küll vabatahtlikult." ütles Käth Pami selgituse peale. Siis viis ta pilgu Zackile ning saatis teda pilguga. Viimase lause peale kortsutas ta kergelt kulmu, kuid muigas. Siis pöördus ta tagasi Pami poole. "Kuidas sa selle luku ära kavatsed parandada?" küsis ta, kuigi oleks tahtnud ka tapeedi kohta kuulda. Kuna nad siia enam tulla ei tohtind, siis ei kavatsenud Käth siit niipeal lahkuda..
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Pam Avison 11th Juuni 2009, 16:04

Pam turtsatas korra, ta ei saanud vabatahte loogikast aru. Pam mõtles veidi M-tähte pikalt öeldes ja lausus siis: "No mai teagi.. Mul endal on nendest majapunktidest üsna suva, aga noh.. äkki keegi Ebony võimidagi sellist tahab printsessiks saada.. ei tea,"
Pam Avison
Pam Avison
4. Maja

Posts : 212

Iseloomustus
Hüüdnimi: Pam
Vanus: 14
Parim omadus: eks uuri ;)

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Käthlyn McLaurim 11th Juuni 2009, 16:07

Käth kortsutas kergelt kulmu ning muigas siis korraks. "Nii et sa ütlesid talle, et sa lukud ära parandad, ainult selleks, et ta ära läheks?" küsis ta kerge muigega ning viis pilgu sellele ilusale vaatele.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Pam Avison 11th Juuni 2009, 16:12

"Tead, ta käib mulle närvidele.." ütles Pam üsna mõtlikult, "Leiab mu alati kõige mõnusamast kohast üles ja hakkab oma reegleid seletama.. Okei, mitte alati." Pam ajas pea kuklasse ning täpsustas: "Praegu oli teine kord.."
Pam Avison
Pam Avison
4. Maja

Posts : 212

Iseloomustus
Hüüdnimi: Pam
Vanus: 14
Parim omadus: eks uuri ;)

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Käthlyn McLaurim 11th Juuni 2009, 16:19

Käth turtsatas korraks ning pöördus Pami poole. "Sa oled temaga juba enne kohtund? Mis sa siis eelmine kord tegid?" küsis ta üsna lõbusa tooniga. Kas Pam üldse Teadis, et siin laagris Reeglid ka on v?
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Pam Avison 11th Juuni 2009, 16:23

[i]Pam ajas oma pea nüüd kuklast hoopis ettepoole longu ja tundis end jälle nagu väike süüd tunnistav laps. "Ma... ma olin metsas. Järve ääres! Aga noh.. öörahu ajal," pomises Pam vaikselt. "Kuidas tal üldse õnnestub mind niiviisi leida? Vähe ebaloogiline, arvestades metsa suurust"[/i
Pam Avison
Pam Avison
4. Maja

Posts : 212

Iseloomustus
Hüüdnimi: Pam
Vanus: 14
Parim omadus: eks uuri ;)

Tagasi üles Go down

Katusel Empty Re: Katusel

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele