Holiday Camp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grillipiduu!

+9
Benjamin La Vonge
Anna Evans
Brandon J. Rowley
Jessica Grayson
Caitlin Massa
Rebecca Dome
Kärolyn McLaurim
Kate Rachele Parker
Käthlyn McLaurim
13 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Käthlyn McLaurim 12th Juuni 2009, 03:52

OT: Jap, ma loen ka Very Happy

Käth kergitas veidi kulme ning pidi siis endale äärepealt limonaadi kurku tõmbama. Ta köhis mitusada korda, khm'itas veel paar korda ning pöördus siis veidi vesiste silmadega Ebsi poole. "Ta Ei meeldi sulle?" küsis ta, uskumata oma kõrvu. Nad olid ju nii hästi sobinud? Ja vähemalt Käthile tundus küll, et Ben suht nagu.. armastab Ebsi või midagi.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Külaline 12th Juuni 2009, 03:56

Haaranud umbes 10 soolapulka enda kätte, viis ta pilgu Caitlinile,:"Noh, loodetavasti sa vähemalt siia pole veel alkot sisse suutnud sokutada.."lausu ta, süües koheselt ära esimese soolapulga.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Jessica Grayson 12th Juuni 2009, 03:57

"Asi ei ole selles, et ta ei meeldi mulle. Aga ma ju vaevu tunnen teda ja.. ma arvan, et.. Ma olen praegu liiga sassis omadega, et veel suhtes ka olla. Mul oli lihtsalt kedagi vaja, kelle õlal nutta ja tema oli kohe olemas ja.." selgitas Ebs kurvaks muutudes. Ta ju tõesti ei tahtnud Ben'ile haiget teha. "Ma ei tea, mida teha.." pomises neiu muserdatult.
Jessica Grayson
Jessica Grayson
4. Maja

Posts : 219
Age : 31
Location : Türi

Iseloomustus
Hüüdnimi: Jess, Jessy, J.
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldusväärsus

Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Käthlyn McLaurim 12th Juuni 2009, 04:03

Käth kortsutas veidi murelikult kulmu, kuid samas oli tal nii Benist kui Ebsist kahju. Oli ju kohe näha, et Ebs ikkagi hoolis Benist, lihtsalt mitte nii palju.. "Ma arvan, et sa peaksid talle täpselt seda sama juttu rääkima, mida sa just mulle rääkisid. Noh, aus olema. Ta saab aru.. ma loodan. Ehk isegi on nõus ootama? Kes teab.." ütles Käth palju leebemal toonil, olles enda peale veidi pahane, et ta enne niimoodi reageerind oli.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Caitlin Massa 12th Juuni 2009, 04:03

Kuna nad olid Derryga üsna lõkke ääres, said nad ka vahukomme praadida. Märganud laual lebavaid vahukomme ning nende kõrval olevaid vardaid, kahmas Cait endale portsu vahukomme ning ühe varda. Mõõdukalt kuumutas ta vahukommi tule ääres igast küljest. Korra Derry poole vaadanud, küsis ta sõbrannalt : " Mis alkoholi sa jood ?" Tegelikult ei teadnud Cate DD joogivalikust eriti midagi, seega polnud ta kindel kas sõber üldse alkoholi joob.
Caitlin Massa
Caitlin Massa
5. Maja

Posts : 18
Age : 29

Iseloomustus
Hüüdnimi: Cate / Cait
Vanus: 14
Parim omadus: viisakus

Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Jessica Grayson 12th Juuni 2009, 04:05

Ebony ohkas sügavalt ning lausus lõpuks: "Peab vist nii tegema, jah.." Siis sammus tüdruk laua juurde ja võttis peotäie krõpse. Nagu öeldakse - miski ei aita halva tuju vastu paremini kui rämpstoit.
Jessica Grayson
Jessica Grayson
4. Maja

Posts : 219
Age : 31
Location : Türi

Iseloomustus
Hüüdnimi: Jess, Jessy, J.
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldusväärsus

Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Käthlyn McLaurim 12th Juuni 2009, 04:08

Käth vangutas kergelt pead, võttis lonksu limonaadist ning läks samuti rämpstoidu juurde. "Mm.. Ega sul juhuslikult kedagi uut silmapiiril pole?" küsis Käth. Ta ei saanud lihtsalt midagi teha, ta Pidi seda küsima. Igaksjuhuks.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Jessica Grayson 12th Juuni 2009, 04:09

"Ee.. ei. Miks sa seda arvad?" küsis Ebony veidi kohkunult ja ristas rinnal käed. Alateadlik kaitsepoos..
Jessica Grayson
Jessica Grayson
4. Maja

Posts : 219
Age : 31
Location : Türi

Iseloomustus
Hüüdnimi: Jess, Jessy, J.
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldusväärsus

Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Külaline 12th Juuni 2009, 04:13

"Kui sa mulle juba sellise küsimuse esitad, siis see tähendab seda, et nendes ikkagi on midagi sees?"imestas DD, ise samal ajal järgmist soolapulka suhu toppides. "Noh, üldiselt tarbin ma alkoholi vähe, aga kui tarbin, siis eelistan siidreid või midagi sellist veidi lahjemat,"vastas ta,":Noh, sin ukäest pole vist isegi mõtet küsida. Pudel pudeli otsa, või mis?"küsis Derry naerdes, lootes, et Cait seda ülima solvanguna ei võta.


Viimati muutis seda Derramy Dark (1st August 2010, 21:56). Kokku muudetud 1 kord

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Käthlyn McLaurim 12th Juuni 2009, 04:14

"Einoh.. niisama. Igaksjuhuks nagu. Teil tundus kõik korras olevat.. siis ainuke seletus sinu käitumisele on kas sinu jutt või uus poiss." kehitas Käth võimalikult hooletult õlgu. "Jaamh.. mul on tõsiselt kahju.. Teist mõlemast. te olite kuidagi nii armsad." ütles Käth natuke kurvalt kulmu kortsutades, kuid siis jälle esindusliku naeratuse välja võludes üht krõpsu mäluma hakkas.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Jessica Grayson 12th Juuni 2009, 04:16

"Ja sa arvasid siis, et ma lihtsalt valetasin ja tegelt tõmban niisama ringi?" küsis Ebs kulmu kortsutades. Siis taastas ta enesevalitsuse ja haaras endale ühe grillvarda ning paki vahukomme. "Ma lähen lõkke äärde," lausus neiu vaoshoitult ning hakkas tule suunas sammuma.
Jessica Grayson
Jessica Grayson
4. Maja

Posts : 219
Age : 31
Location : Türi

Iseloomustus
Hüüdnimi: Jess, Jessy, J.
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldusväärsus

Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Brandon J. Rowley 12th Juuni 2009, 04:17

Jonathan sammus lõkkeplatsi poole. Tal oli seljas värviline pusa, mustad teksad ja DC'd. Nähes, et Rebecca on üksi, tõmbus noormehe nägu kuidagi väääga kahtlaselt muigvele. Turtsatanud hetkeks enda käitumise üle, võttis Bra endale laualt limonaadi pudeli, hakates siis Becca poole sammuma. ,,Tervist," ütles poiss viisakalt, kui juba tütarlapse juurde jõudnud oli ja korgi pudelilt ära keeras.
Brandon J. Rowley
Brandon J. Rowley
4. Maja

Posts : 63
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Bra, Branny, Johnny.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab väga hästi lohutada.

Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Käthlyn McLaurim 12th Juuni 2009, 04:18

"Ee, eii." ütles Käth kohe. "Ma ei arvand midagi, ma lihtsalt Igaksjuhuks nagu ma enne juba ütlesin." kiirustas Käth ning võttis samuti ühe paki vahukomme ja suundus Ebsile järgi. Poole tee peal jäi ta kõhklema ning suundus hoopis ühe kivi peale istuma, kuna tundus, et Ebs vist tahtis üksi vahukomme praadida.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Caitlin Massa 12th Juuni 2009, 04:36

"Ei, ei, mina vähemalt pole neisse midagi pannud." Lausus Cate ning maitses isegi ühe, kui oli vahukommidega lõpetanud. " Aga minu meelest on neil veidi rummi maitset." Naeris ta, kuid ta polnud kindel kas oli maitsest õieti aru saanud. Derry ääremärkuse peale raputas ra aga tugevalt pead. "Ma pole nii ülekäte, "
Caitlin Massa
Caitlin Massa
5. Maja

Posts : 18
Age : 29

Iseloomustus
Hüüdnimi: Cate / Cait
Vanus: 14
Parim omadus: viisakus

Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Külaline 12th Juuni 2009, 04:47

"Mina küll aru ei saa, et neil rummi maitse küljes oleks,"ütles Derry õlgu kehitades, üksteise järel soolapulki suhu toppides. "Ainult mina ei saa aru, kuidas sa vahukomme süüa saad - esiteks on nad ülimagusad ja teiseks jäävad need näppude külge kinni,"lausus ta Cate poole vaadates.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Rebecca Dome 12th Juuni 2009, 04:51

Becca vaatas enda juurde tulnud Brandonit. "Hei," sõnas ta ning käis võttis laualt endale ühe maasika siidri.
Ta koputas sellele kolm korda ning avas siis purgi. "Kuule ausalt, ma toon sulle su pusa kunagi tagasi. Täna tahtsin võtta, aga ma polnud kindel, kas sa üldse tuled ja igaks juhuks ei hakanud kaasa võtma," vabandas tüdruk end, purgist lonksu võttes.
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Anna Evans 12th Juuni 2009, 17:21

Anna sammus reipalt lagendiku poole, ümisedes vaikset viisijuppi. Tal polnud õrna aimugi, miks ta tuju nii laes oli. Täna kandis neiu pahkluudeni rohelist volangidena langevat seelikut ning sinist t-särki, mille peal oli tema lilla-musta kirju pusa. Juuksed olid neiul kahte lühikesse patsi punutud.

"Tsau!" tervitas anna kõiki rõõmsameelselt, kui teiste juurde jõudnud oli.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Brandon J. Rowley 12th Juuni 2009, 17:42

,,Ei ei, pusast pole midagi. Võid selle endale ka jätta, kui soovid," ütles Bra ükskõikselt, kummutades endale nüüd limonaadi kurku. ,,Sa jood siidrit?" küsis ta siis suhteliselt üllatunult. Ise noormees ei olnud mitte kunagi joonud ja ei hakkagi arvatavasti jooma.
Brandon J. Rowley
Brandon J. Rowley
4. Maja

Posts : 63
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Bra, Branny, Johnny.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab väga hästi lohutada.

Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Kate Rachele Parker 12th Juuni 2009, 18:00

OT: Anna.. me saamegi ju siin tuttavaks ja siis koristuspäeval me juba teame üksteist. Lihtne. Smile

Kate sammus laua juurde, et endale mingit näksimist haarata ning märkas siis, et Ebonyt polnud enam sealt. Endamisi õlgu kehitades haaras ta peotäie soolapulki ning sammus Käth'i juurde. Kohe märkas ta ka uut tulijat. "Hei. Kate olen," lausus neiu sõbralikult naeratades.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Anna Evans 12th Juuni 2009, 18:02

"Anna," vastas tüdruk Kate´ile sõbralikult naeratades. Tüdruk võttis ka ise endale paar soolapulka ning toppis need ringi vaadates suhu.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Käthlyn McLaurim 12th Juuni 2009, 18:02

Käth vaatas otsivalt ringi ning avastas siis, et Kate tuleb tema poole. Ta naeratas tollele kergelt ning viis siis pilgu Annale, kes samuti nende juurde oli tulnud. Käth muigas veidi tema kahe ilusa punutud patsi üle ning võttis lonksu oma limonaadist. "Tsau" vastas ta tollele. "Äge look sul" muigas ta.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Rebecca Dome 12th Juuni 2009, 19:00

Becks naeris. "Eiei, ma ikka toon sulle selle ükspäev. Ausalt."
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Anna Evans 12th Juuni 2009, 19:42

Anna naeris ning pani järgmise soolapulga suhu. "Mul tekkis lihtsalt selline... natukene vallatuma välimuse tuju. Muidu nagu kukunui..." pomises ta rohkem endale kui teistele, kuna taoline tekst võis väga kahtlane kõlada.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Brandon J. Rowley 12th Juuni 2009, 19:46

,,Vahet pole see pusa," lausus Johnny kergelt muiates enda limonaadist lonksu võttes ning siis enda pilgu kuhugi kaugele viies.
Brandon J. Rowley
Brandon J. Rowley
4. Maja

Posts : 63
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Bra, Branny, Johnny.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab väga hästi lohutada.

Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Benjamin La Vonge 12th Juuni 2009, 19:58

Ben oli metsas ringi jalutanud. Ta polnud tegeliklt veel otsustanud, kas minna peole või mitte. Nüüd igatahes seisis ta lagendiku serval ja toetas end vastu üht puud. Nooruk tegi rahulikult ringi vaadates suitsu. Ta tõmbas mahvi ja hetke pärast puhus ta tossu rahulikult välja. Seljas oli tal roheline tsärk, peal must pusa, jalas mustad teksad ja rohelised ketsid. Ta nägi Ebs'i ja hammustas korra alahuulde. Järgmisel hetkel viis ta oma pilgu lõkkele.
Benjamin La Vonge
Benjamin La Vonge
5. Maja

Posts : 194
Age : 32
Location : Siin ja seal,,

Iseloomustus
Hüüdnimi: Ben, Benny..
Vanus: 17
Parim omadus: Olla rahulik.

http://krafenia.forumotion.com/

Tagasi üles Go down

Grillipiduu! - Page 2 Empty Re: Grillipiduu!

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele