Holiday Camp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Haigla

5 posters

Go down

Haigla Empty Haigla

Postitamine by Pam Avison 28th Mai 2009, 18:18

Pam ajas koputamata haiglaukse lahti ning nägi ähmaselt kahe arsti kuju teda tigedalt põrnitsemas. Tüdruk hoidis oma peast kinni ning lausus paar sammu edasi kõndides poolsosinal "Mul käib pea ringi.." ja järgmisel hetkel kadus tal pilt silme eest ja ja ta vajus sinna samma põrandale pikali. Arstid otsustasid ligi tunni pärast, et Pamela enne järgmise nädala lõppu haiglast välja ei saa, välja ütlemata, mis tal viga on.
Pam Avison
Pam Avison
4. Maja

Posts : 212

Iseloomustus
Hüüdnimi: Pam
Vanus: 14
Parim omadus: eks uuri ;)

Tagasi üles Go down

Haigla Empty Re: Haigla

Postitamine by Samantha Shephard 7th Juuni 2009, 23:26

Samantha astus haiglaruumi ning sammus siis ühe arsti juurde. "Ma kukkusin selili ja lõi hinge kinni," lausus tüdruk pikema sissejuhatuseta ja lasi siis arstidel end üle vaadata.
Samantha Shephard
Samantha Shephard
5. Maja

Posts : 26
Age : 32

Iseloomustus
Hüüdnimi: Sam
Vanus: 16
Parim omadus: Positiivsus

Tagasi üles Go down

Haigla Empty Re: Haigla

Postitamine by Benjamin La Vonge 8th Juuni 2009, 00:20

Ben ja Ebs sammusid käsikäes haiglapunkti. Ben pani Sam'i koti tüdruku juurde. "Mul on lihtsalt midagi natuke kangema peavalu tarvis vaja," ütles nooruk. Üks arst läks mingi kapi juurde ja võttis sealt ühe paki. Naine läks korra mingisse ruumi ja tuli klaasitäie veega. Ta käskis Ben'il ühe tableti ära süüa ja vett peale juua. Ben tegi nagu kästud ja andis klaasi tagasi. Siis viis ta pilgu korra Ebs'i poole ja siis Sam'i poole.
Benjamin La Vonge
Benjamin La Vonge
5. Maja

Posts : 194
Age : 32
Location : Siin ja seal,,

Iseloomustus
Hüüdnimi: Ben, Benny..
Vanus: 17
Parim omadus: Olla rahulik.

http://krafenia.forumotion.com/

Tagasi üles Go down

Haigla Empty Re: Haigla

Postitamine by Samantha Shephard 8th Juuni 2009, 00:28

Samantha tõstis pea ja nägi Ebonyt ning Ben'i sisenemas. "Hei," pomises neiu vaikselt. "Tänan," lausus ta, kui poiss koti tema kõrvale pani. "Saad aru, mind tahetakse röntgenisse saata ju. Idioodikari. Ma arvan, et mul oleks ikka veits valusam kui ribid sodid oleks.." lausus Sam pahaselt arste põrnitsedes. Tüdruk hingas arsti käskluse peale sügavalt sisse ja krimpsutas valust nägu.
Samantha Shephard
Samantha Shephard
5. Maja

Posts : 26
Age : 32

Iseloomustus
Hüüdnimi: Sam
Vanus: 16
Parim omadus: Positiivsus

Tagasi üles Go down

Haigla Empty Re: Haigla

Postitamine by Benjamin La Vonge 8th Juuni 2009, 00:31

Ben vaid noogutas. Tal polnud midagi tarka öelda..
Benjamin La Vonge
Benjamin La Vonge
5. Maja

Posts : 194
Age : 32
Location : Siin ja seal,,

Iseloomustus
Hüüdnimi: Ben, Benny..
Vanus: 17
Parim omadus: Olla rahulik.

http://krafenia.forumotion.com/

Tagasi üles Go down

Haigla Empty Re: Haigla

Postitamine by Zack Hart 9th Juuni 2009, 23:47

Zack astus palatiruumi sisse vesteldes elavalt ühe meedikuga. Toon oli nii vaikne, et keegi sealolijatest ei kuulnud, millest räägitakse. Poiss noogutas medõdedele nõustuvalt, aitas nende kohvrid uksest välja viia, jättis noorte naistega hüvasti ning pöördus siis tagasi haiglasse.

"Tere," sõnas ta tasase häälega palatiruumis lamavatele inimestele, "Kahjuks pidid preili Mallick ja proua York ära sõitma. Ülejäänud laagriaja vastutan teie tervise eest mina." Ta tõmbas akende eest rulood ülesse. "Võite mind kutsuda Zackiks."
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Haigla Empty Re: Haigla

Postitamine by Kate Rachele Parker 9th Juuni 2009, 23:52

Kate piilus ukse vahelt sisse ning vaatas ringi. Ta oli oodanud, et haiglaosa on lubivalge, nagu haiglates ikka, kuid temale üllatuseks oli ruum päris hubane. Siis silmas ta noormeest. "Tervist," lausus ta rõõmsalt ning sammus edasi. "Mul oleks üht plaastrit vaja. Ja kas te äkki teate, kust ma Holly leida võiks? Või äkki oskate ise mind aidata?" seletas neiu kärmelt ja vaatas ringi.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Haigla Empty Re: Haigla

Postitamine by Zack Hart 10th Juuni 2009, 00:08

"Tere," vastas Don rõõmsakõlaliselt. "Plaastrit ikka saab" sõnas poiss medkohvri poole suundudes. "Holly ei ole hetkel laagris. Võib-olla suudan mina teid aidata. Mis mureks on?" Zack võttis kohvrist paki plaastreid ja lasi tüdrukul valida endale sobiva suuruse. "On see teile endale? Kas haav vajab ka desinfitseerimist?"
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Haigla Empty Re: Haigla

Postitamine by Kate Rachele Parker 10th Juuni 2009, 00:15

"Ma tahtsin lihtsalt rääkida temaga oma hilise saabumise pärast. Aa.. ja küsida, kas sülearvutid on lubatud. Internet polegi nii oluline, aga mul on mõned DVDd, mida ma sellega vaadata sooviks." seletas neiu ning uuris siis erinevaid plaastreid. "Mul lihtsalt varvas veidike.. hõõrdunud." lausus neiu rahulikult.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Haigla Empty Re: Haigla

Postitamine by Zack Hart 10th Juuni 2009, 00:23

"Hilinenud saabumise pärast võib pöörduda ka minu poole. Vaatan ja räägin Hollyga, mis selle puhul teha annab." Poiss andis mõista, et kui tüdruku põhjendus on isiklik, siis võivad nad ka arstikabinetti rääkima minna. "Ma usun, et sülearvutiga probleeme ei teki senikaua, kuni selle tõttu ei rikuta ühtegi reeglit. Aga me ei tolereeri öörahust kõrvalehiilimist nende tõttu" Viimase kommentaari lisas Zack veidi rangema tooniga. Ning pöördudes siis pehmema kõnepruugi poole tagasi: "Istu siia," näitas ta ühte voodiserva, "ja näita mulle oma varvas ette. See võib vajada tõesti desinfitseerimist."
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Haigla Empty Re: Haigla

Postitamine by Kate Rachele Parker 10th Juuni 2009, 00:33

OT: Ma räägin ju rongis sulle sama juttu praegu xD Aga mai tea.. vahet pole siis. Very Happy

"Mul olid balletiakadeemia sisseastumiskatsed. Need lükkusid ühe lisaetenduse tõttu nimelt edasi. Kui vaja, siis ma võin kellelgi sealt helistada lasta, et asja kinnitada või midagi," seletas neiu vabandaval ilmel. "Ja öörahu ma rikkuda ei kavatse. Mulle kulub ära nii palju und kui vähegi võimalik." lisas Kate muiates ning istus voodiservale. "See pole ausalt ka midagi hullu.. Ma sain lihtsalt uued pointe'd ja need hakkasid natuke jala peale." pomises neiu ning tiris tossu jalast.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Haigla Empty Re: Haigla

Postitamine by Zack Hart 10th Juuni 2009, 00:37

Poiss tundis jutu ära. Ta vaatas tüdrukule otsa. Õigus jah, see oli üks nendest kahest, kellega ta rongis kohale tuli. "Pole hullu, kui sul juhuslikult kirjalik seletus kaasas on, siis sellest piisab." Zack piserdas villi gutaseptiga üle ning plaasterdas kinni. "Jaluta veidi paljajalu," sõnas ta muiates "see mõjub vereringele hästi."
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Haigla Empty Re: Haigla

Postitamine by Kate Rachele Parker 10th Juuni 2009, 00:53

"Saab ikka," muigas tüdruk ning võpatas, kui ta varbale midagi lasti. Kate jälgis, kuidas poiss plaastri sinna peale asetas ning küsis siis: "Ja millal ma pointe'd jalga tohin panna?" Tüdrukul polnud õrna aimugi, mida Zack ta jalale oli piserdanud. Mine tea, äkki teeb veel tuimaks või midagi.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Haigla Empty Re: Haigla

Postitamine by Zack Hart 10th Juuni 2009, 01:21

"Põhimõtteliselt kohe, kui soovid" vastas Zack. "Kuid ega nad siis hõõrumist ei lõpeta ju. Parem oleks, kui sa jalgadele veidi puhkust annaksid. Kanna kasvõi mingeid muid jalanõusid paar päeva" Kui poiss oli oma soovitused lõpetanud uuris ta: "On sul veel muresid?"
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Haigla Empty Re: Haigla

Postitamine by Kate Rachele Parker 10th Juuni 2009, 01:27

"No ega ma koguaeg ka balletikingades ringi ei kooserda," naeris Kate Zack'i soovituste üle. Kate'il endal poleks selle vastu küll midagi, kuid siinsed tüdrukud peavad teda juba niigi ennasttäis rikkuriplikaks. Eelarvamused.. Kate raputas mõtteist ärgates pead ning lausus: "Ei vist.. Ma siis toon selle paberi sealt.. akadeemiast.." Neiu hüppas voodilt maha ning võttis ka teise tossu jalast.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Haigla Empty Re: Haigla

Postitamine by Zack Hart 10th Juuni 2009, 01:39

Poiss noogutas hüvastijätuks ja sõnas: "Pole selle paberiga nii kiiret midagi." Ta pani oma kohvri kokku ja vaatas üle kõik voodites lamajad. Ta lahkus ruumist pärast tüdrukut ja pani uksele sildi oma mobiilinumbriga. Poiss ohkas kergelt ja astus juhtide toa poole.
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Haigla Empty Re: Haigla

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele