Holiday Camp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilisema rongiga

3 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Hilisema rongiga Empty Hilisema rongiga

Postitamine by Zack Hart 9th Juuni 2009, 23:20

Zack tõstis oma kaks kohvrit rongile. Ta istus kolmandasse vagunisse, mis oli täiesti inimtühi ja vinnas pagasi pea kohale. Poiss võttis välja "Marsi kroonikad" ja süvenes sellesse. Rong nõksatas liikuma. Teda valdasid tuttavad tunded, mälestused. Oli ta ju aastast aastasse suved veetnud laagrites. Nüüd oli Zack selleks liiga vana. Kuid siiski, hea oli pöörduda tagasi nii meeldiva ajaviite juurde. Ta oli õnnelik, et sai võimaluse laagrisse tööle appi minna. Mõnus vaheldus kogu sellele Inglismaa virrvarrile ja kiirele elule. Ta nõjatus loojuva päikese paistes vastu tooli seljatuge ja sügaval sisimas tundis rõõmu, et oli saabumas pool nädalat peale laagri algust. Seega vihiseb kõik see laagrite alguspaanika temast mööda. Rahulikult päikesepaistes sulges ta silmad ja suikus kergesse mälestusterohkesse unne.


Viimati muutis seda Zack Hart (9th Juuni 2009, 23:31). Kokku muudetud 2 korda
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Miranda Kerr 9th Juuni 2009, 23:21

OT: ma kolisin sisse juba ja enam vist ei tohi laagrisse sõita? või võin liituda teemaga?
Miranda Kerr
Miranda Kerr
5. Maja

Posts : 61

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kerr
Vanus: 17
Parim omadus: Sõbralikkus ning optimistlikus, mida naljalt mujalt ei leia.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Zack Hart 9th Juuni 2009, 23:26

OT: Kui tuled hiljem kui teised, ei ole mingit probleemi, kui koos minuga sõidad. Senikaua kui sul Hollyga kõik on kokku räägitud, ei ütle mina ühtegi sõna vastu. Smile
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Kate Rachele Parker 9th Juuni 2009, 23:37

OT: Ups.. peaks ka vist enne sõitma, kui ma laagrisse jõuan ju. xD Ma liitun teiega.

Kate tiris oma kohvreid mööda vahekäiku edasi, otsides vaba kohta. Enamus inimesi olid juba sellise näoga, et nad ei taha kedagi enda juurde. Osad panid kõik oma kotid istmetele, näitamaks, et koht on hõivatud. Kate avas rasked uksed vagunite vahel ning astus vapralt edasi, kolmandasse vagunisse. Seal avanes üllatav vaatepilt. Kogu vaguni peale oli kokku täpselt üks inimene. Kate naeratas rahulolevalt ning vedas oma kohvreid mööda vahekäiku edasi, õõtsudes rongi liikumise tõttu küljelt küljele. Neiul oli kergelt piinlik, kuna kohvrirattad kolisesid ja näis, et vagunis olev noormees magas. Või vähemalt üritas magada. Kate valis endale ühe vaba koha ja tiris kohvrid sinnasamma, viitsimata neid üles tõsta. Õlal oleva spordikoti pani neiu enda kõrvalistmele ning ohkas siis sügavalt. Kate pööras pilgu aknast välja ning jäi omi mõtteid mõtlema.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Miranda Kerr 9th Juuni 2009, 23:41

OT: no sellisel juhul tulen mina ka.

Miranda oli oma suure kohvri pagasihoidu pannud ning kõndis punaseruudulise käekotiga, mida ta hellitavalt 'tangiks' kutsus, mööda vahekäiku. Tal oli üsna keeruline liikuda, kuna rong juba sõitis ning selle tagajärjel õõtsus. Kui esimesed kaks vagunit täiesti täis olid, astus tüdruk kolmandasse ning lootis, et seal on paar vaba kohta. Nähes kupees vaid ühte tüdrukut ning poissi, ohkas ta õnnest. Nähes, et tüdruk on oma spordikotiga ülejäänud istmed hõivanud, istus ta poisi kõrvale, jättes nende vahele siiski istme. Tüdruk naeratas ning vaatas kupees ringi.
Miranda Kerr
Miranda Kerr
5. Maja

Posts : 61

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kerr
Vanus: 17
Parim omadus: Sõbralikkus ning optimistlikus, mida naljalt mujalt ei leia.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Kate Rachele Parker 9th Juuni 2009, 23:43

OT: Ma ei saa enam aru.. oleme me tavarongis.. nagu näit see mis Tallinna ja Viljandi vahet käib. Kus on nagu vagunid tääis istmeid.. Või oleme me kupeedega rongis kus on sellised.. "toakesed" istmetega... ??
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Miranda Kerr 9th Juuni 2009, 23:44

OT: ma lugesin teist teeemat rongis ja seal olid kupeedega... aga eriti vist vahet pole Smile
Miranda Kerr
Miranda Kerr
5. Maja

Posts : 61

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kerr
Vanus: 17
Parim omadus: Sõbralikkus ning optimistlikus, mida naljalt mujalt ei leia.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Kate Rachele Parker 9th Juuni 2009, 23:46

OT: Sinna nii pikk maa siis? Pikamaarongid on ju kupeedega.. kus ööbitakse.. Aga jamh.. savi see..
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Miranda Kerr 9th Juuni 2009, 23:48

OT: ma kujutan ette, et need on umbes nagu Eurotripis - vagunis on koridor, koridorist lähevad mõlemale poole uksed ja seal on siis mõlemal pool seinas 3-4 istekohta. aga seal ei magata . Pole voodeid. No ükskõik, las olla siis nii...
Miranda Kerr
Miranda Kerr
5. Maja

Posts : 61

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kerr
Vanus: 17
Parim omadus: Sõbralikkus ning optimistlikus, mida naljalt mujalt ei leia.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Zack Hart 9th Juuni 2009, 23:55

OT: See on kupeedega rong. Umbes selline nõmedus nagu Potteri filmides ette tuleb. Very Happy

Kate, kui sa selle rongiga tuled, siis arvesta, et oled laagrisse hilinenud. Kui sa ei soovi nende tagajärgedega tegeleda, siis tee palun teema, milles sa jõuad õigeaegselt või ühine juba mõne tehtud teemaga.

Ja viimaks, tõmmake OT-sid vähemaks.. See on jube Very Happy
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Kate Rachele Parker 9th Juuni 2009, 23:59

OT: Üks ainus veel xD No.. okei.. ma siis olen ka kupees. Jaa.. kui sa tähele pole pannud, siis pool laagrit tuli hiljem. Aga mul mõjuv põhjus ka. Küll ma siis jagelen Holly'ga.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Zack Hart 10th Juuni 2009, 00:05

Zack virgus unest esimese sammu peale, mis kupees oli. Ta vaatas, kuidas neiud ükshaaval saabusid ja istet võtsid. "Zack," tutvustas ta end, "Kas võin aidata teie asjad ära panna?" Poiss naeratas meeldivalt ja pani oma raamatu kõrvale. Poisi mõtetest käis läbi sähvatus, et nüüd on tal vähemalt reisi ajal huvitav.
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Kate Rachele Parker 10th Juuni 2009, 00:08

"Kate Rachele. Aga sa võid mind Kate'iks kutsuda," lausus Kate sõbralikult ning vaatas siis oma kohvrite poole. "Oleks tore küll, jah." lausus ta tänulikult Zack'i pakkumise peale. "Muide.. kas su nimi ongi Zack? Või on see lühend Zachary'st?" küsis neiu säravalt naeratades.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Zack Hart 10th Juuni 2009, 00:11

Zack võttis tüdruku asjad ja viskas need kergelt pagasiriiulile. Kenad lokid, mõtles ta endamisi. "Oh ei," vastas poiss naerulsui küsimuse peale, "Ma olengi Zack." Talle polnud keegi kunagi sellist küsimust esitanud. Aga jah, miks mitte. Päris arukas mõte. Ta istus tagasi oma kohale ja küsis tüdrukult: "Miks sa siis hiljem laagrisse tuled?"
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Kate Rachele Parker 10th Juuni 2009, 00:18

"Mul olid balletiakadeemia sisseastumiskatsed eile." seletas neiu. "Ma loodan, et sellest midagi väga hullu pole. Katsed pidid varem olema, aga siis tuli mingi lisaetendus vahele ja akadeemia direktor pidi seal olema. Ja katsed lükati edasi." rääkis Kate veidi mõtlikult.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Zack Hart 10th Juuni 2009, 00:25

Poiss noogutas, kuulates tüdruku seletusi. Hetkel ei olnud need tema jaoks nii olulised. Ta proovis vaid teemat üleval hoida. "Nii, et sa tantsid siis balletti?" ja lisas vastust ootamata, "Kui kaua juba?" Ka Zack teadis kergelt mõnda peotantsusammu, kuid ei olnud just unelmate tantsija. Samas ei jäänud ta tantsuplatsil ka kunagi häbisse.
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Kate Rachele Parker 10th Juuni 2009, 00:38

Kate vajus hetkeks mõttesse, tehes peas kiireid kalkulatsioone. "Kolmeteistkümnes aasta läheb," lausus ta lõpuks naeratades. "Ma olin ka üks nendest lastest, kes enne tantsima kui kõndima hakkas," lisas neiu turtsatades.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Miranda Kerr 10th Juuni 2009, 00:41

Miranda kuulas Zacki ja Kate'i juttu pealt. Esimesel vabal hetkel poetas ta naeratades - "Tere, mina olen Miranda, tore tutvuda."
Miranda Kerr
Miranda Kerr
5. Maja

Posts : 61

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kerr
Vanus: 17
Parim omadus: Sõbralikkus ning optimistlikus, mida naljalt mujalt ei leia.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Zack Hart 10th Juuni 2009, 00:43

"Vau, kolmteist" tundis Zoey siirast üllatust. "Seda on ikka palju", kuid samas jäi mõttesse. No temagi oli ju korvpalli juba viisteist aastat mänginud. "Ja ikka veel ei ole ära tüdinenud?" küsis ta tüdrukult.

Don noogutas Mirandale tervituseks. "Kas ma aitan sind ka sinu pagasiga?" Küsis ta viisakalt.
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Miranda Kerr 10th Juuni 2009, 00:48

Miranda naeratas. "Ei, ma panin oma kohvri pagasihoidu ja see suur kott siin on mu käekott," naeris tüdruk, käega kotti patsutades.
"Ja wow, 13 aastat balletti! See on võimas! Ma ise olen umbes sama kaua ratsutanud, kuid vaid enda huviks. Vanaemal on hobused ja igal suvel saab seal käidud ja suuremosa ajast hobuse seljas veedetud." Neiu vaatas Kate'i.
Oh, ta on ilus. Ja kõhn. Ja üsna pikk. Jeerum, miks ma koguaeg tööle mõtlen. Tüdruk lõi õrnalt endale käega otsa ette.
Juba jälle naeratades lausus ta - "Või et ka sina jäid laagrisse hiljaks."
Miranda Kerr
Miranda Kerr
5. Maja

Posts : 61

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kerr
Vanus: 17
Parim omadus: Sõbralikkus ning optimistlikus, mida naljalt mujalt ei leia.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Zack Hart 10th Juuni 2009, 00:52

"Tegelikult küll. Aga ma ei ole ka laagriline." Poiss jälgis, kuidas tüdrukute näoilmed selle teadmise peale muutusid ja arutles endamisi, mis mõtteid see teadmine võis neis tekitada. "Ja hilinesin ma snuukrivõistluste pärast. Meil oli Inglismaal üle-Euroopaline turniir." Poiss muheles tagasihoidlikult endamisi: "See on mulle hobiks seal saare peal ja ma ei saanud jätta võistlemata.".


Viimati muutis seda Zack Hart (10th Juuni 2009, 00:56). Kokku muudetud 1 kord
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Miranda Kerr 10th Juuni 2009, 00:58

"Kui mitte laagriline, kes siis?" küsis Miranda (JÄLLE) naeratades. "Wow, sa elad Inglismaal? Nii vahva! Ma ka. Või tähendab, oleneb, kuhu töö viib," naeris tüdruk. "Kuid jah, mul on korter Londonis, üsna kesklinnas."
Miranda Kerr
Miranda Kerr
5. Maja

Posts : 61

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kerr
Vanus: 17
Parim omadus: Sõbralikkus ning optimistlikus, mida naljalt mujalt ei leia.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Kate Rachele Parker 10th Juuni 2009, 01:00

"Kusjuures baleriinina vaadates pole seda ikka veel piisavalt. Mu tehnika on kaugel täiuslikkusest, mu väljapööre on kohmakas, ma pole nii paindlik kui vaja oleks.." seletas Kate ning tõstis siis kohmetult pilgu, "Ja teid ei huvita mu mõttetu pläma absoluutselt." Kate naeris endamisi ning pöördus siis teise tüdruku poole, kuna tal polnud aimugi, kas tüdruk ta nime kuulnud oli. "Kate olen." lausus neiu naeratades.

"Kes siis?" küsis ka Kate ning kortsutas kulmu. Ja nüüd tuleb välja, et ta rääkis mingi suvalise tüübiga, keda ta ei näe enam arvatavasti kunagi. Great. Kate kergitas kulme, kuuldes, kuidas tüdruk oma Londoni korterit mainis. "Sa oled ju nii noor?" ei suutnud tüdruk mainimata jätta, "Ja juba töötad?"
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Zack Hart 10th Juuni 2009, 01:08

Poiss sattus kergelt segadusse kiirest neidude vestlusest. "Ei, ballett on huvitav," sõnas ta Kate jutu peale. "Kunagi ehk tantsid mulle?" küsis ta muigega.

"Töötad," pöördus ta teise tüdruku poole. "Kellena siis?" Teda võlusid Miranda põselohud, kui tüdruk naeratas, kuid Zack ei lasknud sellel välja paista.

Ja viimaks vastas ta esitatud küsimusele. "Ma olen abis laagri korraldamisel. Arvatavasti kantseldan, et öörahu ei rikutaks ja, et toad korras oleksid. Ja no loomulikult ravin teie katkised põlved ka terveks." Don muigas, mõeldes sellele, et saab kahele kenale meedikule appi minna.
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Kate Rachele Parker 10th Juuni 2009, 01:11

Kate naeris Zack'i pakkumise üle ning vastas: "Ikka. Mul olekski kellegi arvamust vaja." Siis pöördus neiu Miranda poole, oodates tolle vastust. Zack'i lause peale lisas ta: "No siis hakkame me kaks palju kohtuma. Sa ei kujuta ettegi, kui ohtlik ballett olla võib." Kate muigas noormehele silma aadates ning rebis siis pilgu eemale, koondades kogu oma tähelepanu Miranda'le.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele