Holiday Camp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilisema rongiga

3 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Hilisema rongiga - Page 2 Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Miranda Kerr 10th Juuni 2009, 01:42

Miranda naeratas uuesti. "Ma olen modell, alates 13. eluaastast. Ainuke austraallane, kes kunagi Victoria Secretiga lepingu on saanud." Tüdruk oli selle saavutuse üle väga uhke. Samuti oli ta üks nooremaid, kes Victoria Secretis töötanud on, kuid polnud ju mõtet liiga uhkeks ka minna.
Miranda Kerr
Miranda Kerr
5. Maja

Posts : 61

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kerr
Vanus: 17
Parim omadus: Sõbralikkus ning optimistlikus, mida naljalt mujalt ei leia.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga - Page 2 Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Zack Hart 10th Juuni 2009, 01:52

Zack vaatas plikat hindavalt. "Pesumodell?" küsis ta tundes ära ähmaselt tuttava brändinime. "Kui vana sa oled?" tundis noormees seepeale kergelt ebaviisakat huvi. Lepingujutt ei andnud talle mitte mingit uut teadmist.
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga - Page 2 Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Kate Rachele Parker 10th Juuni 2009, 01:53

"Vau.." pomises Kate üllatunult. Selle tüdruku kõrval tundis ta ennast veel vaesemana kui ta tegelikult oli. Kate pööritas silmi, mõeldes, kes seal laagris veel kõik koos võivad olla. Vaikselt ohates pööras ta pilgu tas aknast välja.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga - Page 2 Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Miranda Kerr 10th Juuni 2009, 01:58

Miranda näole tekkis kerge puna. "Jah, pesumodell. Kuid mitte ainult, ma ikka poseerin riietega ka!" tundis ta, et peab end õigustama. "Ma olen 17." Neiu naeratas uuesti.
Ta pöördus Kate'i poole - "Tüdruk, sa lööksid KINDLASTI ilma modellinduses!"
Miranda Kerr
Miranda Kerr
5. Maja

Posts : 61

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kerr
Vanus: 17
Parim omadus: Sõbralikkus ning optimistlikus, mida naljalt mujalt ei leia.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga - Page 2 Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Kate Rachele Parker 10th Juuni 2009, 02:01

Kate punastas veidi selle kommentaari üle ning kehitas siis õlgu: "Ma ei leia, et kogu maailm mu ihu igapäevaselt ajakirjades nägema peaks."
"Pealegi on mul teised eesmärgid," lisas ta pilku taas akna poole pöörates.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga - Page 2 Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Miranda Kerr 10th Juuni 2009, 02:03

Miranda tundis end hetkeks lööduna. "Kallike, siin maailmas on ka muid variante, kui ainult pesumodell. Ja Victoria Secret'i show toimub korra aastas." Ta naeratas siiski. "Ballett, jah?"
Miranda Kerr
Miranda Kerr
5. Maja

Posts : 61

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kerr
Vanus: 17
Parim omadus: Sõbralikkus ning optimistlikus, mida naljalt mujalt ei leia.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga - Page 2 Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Zack Hart 10th Juuni 2009, 02:04

Zack ei pööranud enam tähelepanu plikade vestlusele. 17, seda pidas ta siiski veel nooreks. Poiss mõtles, et nüüd on tüdrukud leidnud omavahelise teema ja lootis, et sellest jätkub neile natukeseks ajaks. Ta ei teadnud veel, kas kiidab modellinduse heaks. Tema lemmikajaviidete killast see siiski ei ole.
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga - Page 2 Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Kate Rachele Parker 10th Juuni 2009, 02:16

"Ma tean, jah. Aga ükski neist variantidest ei ole mulle meelt mööda." lausus Kate rahulikult. Miranda küsimuse peale kehitas ta õlgu. "Maybe. Maybe not." lausus tüdruk vaikselt. Ballett oli ju võimalus.. eeldusel muidugi, et ta sisse saab. Normaalsetes koolides pannakse nimekiri kohe üles. Aga eii.. piinake jah augustini. Kate ohkas vaikselt ja vaatas hetke Zack'i, kes end nähtavasti tüdrukute vestlusest välja oli lülitanud.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga - Page 2 Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Miranda Kerr 10th Juuni 2009, 02:22

Miranda vaatas õrnalt naeratades aknast välja. Ta nägi puid ning mägesi. Isegi üks jõgi vilksas mööda. Järsku tundis ta, et peab end õigustama. Ta vaatas Kate'i ja seejärel Zack'i ning naeratas. "Te ilmselt mõtlete, et kas ma liiga noor pole selle jaoks, eks? Arvatavasti olen, kui samas olen ma ka väga tubli, et nii kaugele olen jõudnud. Kuid tegelik põhjus, miks ma seda teen, on see, et mu vanemad on väga vaesed. 13 aastaselt kutsuti mind esimest korda castingule. Tänava pealt. Nähes pealt, kui raske mu vanematel ning nooremal vennal oli, ma lihtsalt pidin minema. Tänu jumalale sain ma selle töö ning töid ka edaspidi." Ta naeratas ning jätkas - " Ilma minu abita, ei saaks mu vend muusikakoolis klaverit õppida. Ta on nii andekas selles! Ma ostsin talle klaveri ja puha! Ema auto varastati ära. Ilma minuta käiks ta ikka veel 25 kilomeetrit rattaga tööle. Ta töötab koristajana. Aga ma ostsin talle uue auto. Sellise armsa väikse, mitte kalli." Tüdruk neelatas. "Ma teen seda sellepärast, et see meeldib mulle, aga väga suurt kaalu annab ka see, et mu pere ei saaks ilma minuta hakkama." Miranda lõpetas rahulikult rääkimise, naeratas ning jätkas aknast välja vaatamist.
Miranda Kerr
Miranda Kerr
5. Maja

Posts : 61

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kerr
Vanus: 17
Parim omadus: Sõbralikkus ning optimistlikus, mida naljalt mujalt ei leia.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga - Page 2 Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Zack Hart 10th Juuni 2009, 03:14

Zack lülitas end tagasi vestlusesse, et kuulata Miranda põhjendusi. Tüdruk oli tubli. Poiss hämmeldus kergelt, kuid ei lasknud sellel välja paista. "Mängid sa ise ka klaverit?" küsis ta, kuuldes tüdruku noorema venna kohta.

Aknast välja vaadates mõistis poiss, et üle poole teest on juba möödas. Aeg lendab kiiresti, kui see kenade daamidega koos veeta. Ta muigas endamisi.
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga - Page 2 Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Kate Rachele Parker 10th Juuni 2009, 03:18

Kate muigas tahtmatult, kuuldes Miranda selgitusi. Tundus, et neil oli palju ühist. "Ma saan sinust täitsa aru. Ma pole ise ka just kõige rikkamate seast pärit. See on veel kergesti öeldud. Detroit'i agulitüdruk oleks täpsem mõiste. Ma käisin tänavatel tantsimas.. Niiöelda lahingutes. Võidu korral sai sealt päris korraliku summa. Loodan akadeemias ka stipendiumile. Eeldusel, et ma muidugi sisse saan. Ma ise ei usu eriti.. mul pole mingit treeningutki. Väiksemana õpetas mind ema.." rääkis tüdruk tõsiseks muutudes ning pööras viimase lausega pilgu taas aknast välja, neelates pisaraid. 'Sa pead tugev olema, Rach' lausus ta endale mõttes.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga - Page 2 Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Zack Hart 10th Juuni 2009, 03:29

Zack kuulas tüdrukute rasket elu ja ohkas. Tema elus olid teistsugused probleemid, mis nende omi kuuldes kaotasid tähenudse. Raha, võimumängud, suhted ja sidemed tähtsate inimestega. Kuid samas oli see kõik nii ebaoluline märgates, kuidas inimesed rabelevad vaid kõige lihtsama ja elementaarsema nimel. Zack tõusis taktitundeliselt püsti, kükitas Kate kõrvale ning pakkus talle lumivalget tikitud initsiaaliga taskurätikut. Ta puudutas tüdrukut õrnalt käega õlale, näidates sellega oma vaoshoitud ja viisakat lohutamisoskust.
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga - Page 2 Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Kate Rachele Parker 10th Juuni 2009, 03:34

Kate naeratas tänulikult ja pühkis pisarad ära. "Kõik on korras," kinnitas tüdruk. Iseasi oli see, kas ta üritas seda selgeks tehe teistele või endale..
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga - Page 2 Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Zack Hart 10th Juuni 2009, 03:38

Poiss naeratas, kui tüdruk pisarad ära pühkis. "Tahad sa sellest rääkida?" küsis ta sõbralikult. Zack oli alati valmis teiste muresid ära kuulama ja neile sõbra või venna eest olema.
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga - Page 2 Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Kate Rachele Parker 10th Juuni 2009, 04:27

"Pole eriti midagi rääkida. Detroit'i agulipiirkond pole just kõige ohutum piirkond. Tänavatulistamised on seal suhteliselt igapäevane asi ja no.. mu ema sattus valel ajal valesse kohta." lausus Kate lühidalt ning manas siis vapra naeratuse näole. "Ta ütles alati, et naeratades on raskustest lihtsam läbi murda." nentis tüdruk vaikselt ohates.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga - Page 2 Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Miranda Kerr 10th Juuni 2009, 16:59

Kui Zack klaveri kohta küsis, raputas tüdruk pead. "Mul polnud selliseid võimalusi. Kui mina väike olin, oli mu ainuke huvi ratsutamine. Vahetevahel käisin võistlustel ning mõnikord ka võitsin. Võidetud summa andsin emale, et ta perele midagi vajalikku ostaks."
Kuuldes Kate'i juttu, kadus Miranda suult naeratus. Ta arvas, et kõik see on ainult filmides võimalik, kuid näha inimest, kes läbi tänavatulistamise oma ema kaotas... See oli raske.
Miranda Kerr
Miranda Kerr
5. Maja

Posts : 61

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kerr
Vanus: 17
Parim omadus: Sõbralikkus ning optimistlikus, mida naljalt mujalt ei leia.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga - Page 2 Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Zack Hart 11th Juuni 2009, 03:55

Zack tõusis püsti ja tundis nõksatust. Rong oli märkamatult jaama saabunud. "No, kas läheme?" küsis ta, tehes kupeeukse tüdrukte jaoks lahti, "See peaks olema meie peatus."
Zack Hart
Zack Hart
Töötaja

Posts : 116
Age : 34
Location : In your dreams...

Iseloomustus
Hüüdnimi: Don
Vanus: 19 (Töötaja)
Parim omadus: Sulandub meeldivalt keskkonda ja tundub alati justkui vana hea sõbrana.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga - Page 2 Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Miranda Kerr 11th Juuni 2009, 04:16

Miranda noogutas naeratades, võttis oma koti ning sammus kupeest välja. "Aitäh," sõnas ta veel ukse juures.
Miranda Kerr
Miranda Kerr
5. Maja

Posts : 61

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kerr
Vanus: 17
Parim omadus: Sõbralikkus ning optimistlikus, mida naljalt mujalt ei leia.

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga - Page 2 Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Kate Rachele Parker 11th Juuni 2009, 19:49

Kate tundis, et rong hakkas pidurdama ning tõusis püsti. Neiu tombas enda kohvrid alla, mis maandusid tuhmi mütsatuse saatel kupeepõrandale. Kiiresti mõtles tüdruk läbi, ega tal kohvrites midagi kergesti purunevat polnud. Kate kehitas õlgu ning haaras siis mõlema kohvri sangast, tõmmates need püsti. Tüdruk pani spordikoti õlale ja sammus ustest välja. "Aitäh," lausus ta naeratades.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Hilisema rongiga - Page 2 Empty Re: Hilisema rongiga

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele