Holiday Camp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Õhtul.

3 posters

Go down

Õhtul. Empty Õhtul.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 25th Mai 2009, 03:00

Kärolyn peatas oma motika teise maja ees kinni ning ronis sealt maha. Spordikoti ja kitarri kindlalt oma haardesse saanud, suundus ta oma maja juurde. Ukse lahti lükanud, jäi ta hetkeks uksepiidale toetudes seisma. Pilgu üle kolme voodi, kahe kapi, kolme öökapi ning nelja akna lasnud, sammus ta otsustavalt akna-aluse voodi juurde ning asetas oma kitarri sinna peale. Spordikoti öökapi ette visanud, jäi ta motikavõtmeid mänglevalt käes keerutades seda (spordikotti muidugi.) lahti pakkima.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Kirstin Katharina Kogh 25th Mai 2009, 21:03

Kirstin avas esimese ukse, mis pihku jäi ning vaatas sinna sisse. Märgates üht väga ebakorrektse välimusega tüdrukut ühe voodi juures, kortsutas ta kulmu. "Kas sa tõesti ei tunne ennast sellise soenguga imelikult?" küsis ta ust enda järel sulgedes ja edasi astudes. Enda korralikult kammitud juustest käega üle tõmmates silmitses neiu teise omi. Keelt pahakspanevalt laksutades raputas ta pead. "Kui sa minu arvamust teada tahad, siis peaksid sa selle kuidagi kohe maha küüritama," sõnas ta kindlalt, noogutades valulikku grimassi tehes.

Kirstin Katharina Kogh
1. Maja

Posts : 13
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kirst, Kath
Vanus: 15
Parim omadus: Oskab ennast teiste olukorda panna ja aru saada.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 25th Mai 2009, 21:10

Kärolyn, kuuldes, et keegi siseneb, pidi juba peaaegu pilgu tõstma ja tulijale pilgu heitma, kui küsimust kuulis. Tüdruk kergitas vaid kulme ning tõstis kotist välja ühe klaaspudeli, mis kunagi vist õluga täidetud oli, kuid nüüd kellegi poolt igasugu metalljubinate ja haaknõeltega kaunistatud oli. Selle rahulikult viimase lihvina kapi peale asetanud, viis ta pilgu lõpuks tüdruku poole. "Ei, ma ei taha su arvamust teada.." vastas Kärol lihtsalt, nagu see oleks igapäevane, et keegi talt midagi sellist küsib ning mitte sugugi ülbelt. "Meeldiv sinuga kaa tutvuda, jah." lisas ta mingisuguste ähmaste viisakusreeglite järgi, mida ta isa talle kunagi vist seletanud oli ning viis siis hindava pilgu võõrale, keda ta üsna puurivalt silmitsema jäi, arvestamata, et teisele see võibolla ei meeldinud.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Kirstin Katharina Kogh 25th Mai 2009, 21:21

Kirstin raputas pead. "Nagu ma näen, ei tea sa kommetest suurt midagi. Ei ole viisakas niimoodi teisi jõllitada," sõnas tüdruk ühe akna juurde kõndides. Hekeks välja pilgu heitnud, pöördus ta tagasi siniste juustega tüdruku poole. "Kuidas keegi sinusugune üldse siia laagrisse sattus?" küsis Katharina nüüd, pidades ilmselgelt silmas tüdruku välimust. Tema jaoks lihtsalt olid sinised juuksed üle kõigi normaalsuse tippude.

Kirstin Katharina Kogh
1. Maja

Posts : 13
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kirst, Kath
Vanus: 15
Parim omadus: Oskab ennast teiste olukorda panna ja aru saada.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 25th Mai 2009, 21:29

"Ega sa ise parem pole.." mainis tüdruk, kui oli lõpuks endamisi teise iseloomu kohta endale mingi kujuteldava pildi loonud. End voodi peale korralikumalt istuma sättinud, muigas ta kergelt järgneva küsimuse peale. Polnud vist erilist mõttet üleküsida 'minusugune ?'. Haigutuse alla surunud, viis ta pilgu uuesti tüdrukule. "Ja mis su enda elulugu on ?" vastas ta küsimusele küsimusega, andes ilmselgelt mõista, et tal pole hetkel mingit viitsimist oma laagrisse tulekut ja muid ülimalt 'huvitavaid' asju detailselt arutada.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Kirstin Katharina Kogh 25th Mai 2009, 21:33

Kirstin turtsatas ja võttis samuti ühel voodil istet. "Sa oled endast ikka eriti heal arvamusel," mainis ta vaikselt, suunates pilgu põikpäiselt aknast välja. "Ma ei saa aru, miks nad sind siia lasid. Sa mõjud väiksematele kahjulikult. Ma loodan, et sa jääd siia majja üksinda." Tüdruk ajas lõua tujukalt ette ja asetas käed sülle, nähes välja nagu ellu ärganud muinasjutuprintsess.

Kirstin Katharina Kogh
1. Maja

Posts : 13
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kirst, Kath
Vanus: 15
Parim omadus: Oskab ennast teiste olukorda panna ja aru saada.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 25th Mai 2009, 21:39

Kärolyn vaatas nüüd juba üsna laialt muiates Kristin'i poole, kes parasjagu printsessi mängimisega ametis oli. "Inimesele ei saa teised meeldida, kui ta iseendalegi ei meeldi." vastas ta lihtsalt, hääles kõlamas kerge naerev alatoon. Ja, nagu arvata oligi, ei naernud ta just enda üle.. Kärol viis lõbustatud pilgu tagasi oma motikavõtmetele ning vastas siis teisele. "Ega ma neile oma pildiga CVd ei saatnud. Isa maksab ja vsjoo. Nad ei saa midagi teha ju, kõigest tavaline tööjõud. Nemad saavad palka, mitte meie."
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Kirstin Katharina Kogh 25th Mai 2009, 21:48

Kirstin turtsatas taaskord, liigutades oma pea nii järsult sinijuukse poole, et ta oleks enda kaela äärepealt ära nikastanud. "Mina olen endaga täiesti rahul. Minul, erinevalt mõnest, on normaalsed juuksed," sõnas ta kindlalt, kissitades silmi. Kuuldes aga neiu järgmist lauset, kadus tema pahasus ning ta lasi käed vabaks. "Täpselt minu mõte! Meie peaksime siin passimise eest ka midagi saama. Saame koha, kus magada, süüa ja olla? Haa, ma ütlen selle peale, haa!" Rahulolematult pead raputades vajus Kirstini pilk põrandale. "Oh issand, kuidas sa saad selliste saabastega üldse tuppa tulla?"

Kirstin Katharina Kogh
1. Maja

Posts : 13
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kirst, Kath
Vanus: 15
Parim omadus: Oskab ennast teiste olukorda panna ja aru saada.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 25th Mai 2009, 21:53

Kärolyni suunurgad tukslesid ohtlikult, kui ta üritas suuremat naeratust varjata. "Ilu on vaataja silmades." vastas ta, olles ilmselgelt üsna lõbusas tujus, tänu printsessipiiga tihedale ärritumisele. Söömise, magamise ja olemise teooriat kuulnud, kortsutas ta veidi kulme, kuid otsustas siis lõpuks, et ilmselt on selle taga mingi pikem perekondlik probleem ning mitte tahtmine siia laagrisse tulla. Nojah, kes selle printsessi tujusid teab. Saabaste märkuse kohapeal muigas tüdruk taaskord. Oma täiesti tavalistele täissoditud ketsidele pilgu heitnud, kehitas ta vaid õlgu. "Tegelikutl ma ei saa täpselt aru.. kui sulle isegi nii tavalised asjad nagu ketsid vastukarva on, siis kuidas sa suutsid tulla majja, mille ette motikas oli pargitud ? See peaks sinus ju lausa allergilise reaktsiooni tekitama, võimis ?" Käroli näol oli jälle lõbus naeratus.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Kirstin Katharina Kogh 25th Mai 2009, 22:03

"Thh," sõnas Kirstin enne enesevalitsuse saavutamist. "Kui see sind nii väga huvitab, siis see minus huvi tekitaski. Ma kartsin, et keegi õpetajatest on jätnud selle õue, nii et väikesed lapsed saavad seda endale peale tirida. Ma tulingi siia, et öelda, kui ohtlik see on." Tõstes pea ja olles näoga "Mis sa selle peale kostad?" vaatas neiu sinijuust. "Kui sa natuke aega looduses veedad, oled tüki parem inimene, see ütlemine peaks sinu kohta käima. Loodetavasti saad sa siin metsas enda näägutamisest lahti."

Kirstin Katharina Kogh
1. Maja

Posts : 13
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kirst, Kath
Vanus: 15
Parim omadus: Oskab ennast teiste olukorda panna ja aru saada.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 25th Mai 2009, 22:06

"Ega ei huvita küll.." vastas Kärolyn mängleva muigega, kohe kui tüdruk oli lausunud sõnad 'kui see sind niiväga huvitab'. "Noh, nüüd on see sul öeldud, mis siis nüüd edasi saab ?" lisas ta veel ning keerutas siis õrritavalt võtmeid, mis ikkaveel ta sõrmede vahel ilutsesid. "Ma kardan, et ma olen sinust kõvasti rohkem aega värskes.. või siis mitte nii värskes.. õhus viibinud, printsess." vastas ta vaid viimase repliigi peale, muigas küllaltki laialt, ajas end püsti ning suundus midagi 'adios'i taolist öeldes õue.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 25th Mai 2009, 22:31

Käthlyn sõitis oma säravpunase tsikliga maja nr. 2 juurde ja pidurdas ja pööras samaaegselt jättes maale tugeva kaapeka jälje ning tuli siis motika pealt maha. Hetke vaatas ta oma tuttuut motikat ning viis siis pilgu selle kõrval olevale motikale. Nagu tema mõtteid lugedes astus just sel hetkel majast välja Kärolyn. "Oh, Tsau!" hüüatas Kätu, kes polnud õde tervelt.. 12 tundi näinud. "Ma olen surmani väsinud muideks, uskumatu lihtsalt. Nad toppisid selle kiirtee Kinni! Kujutad sa seda ette? Ma pidin Ringiga minema" porises Käthlyn oma õele, eriti vihaselt sõnu 'ringiga minema' rõhutades, kuna sellist sõnapaari nende keeles tavaliselt ei eksisteerinud. "Noh, igaljuhul, ma lähen ja viin asjad sisse ja nii edasi.." ütles ta, oma suure spordikotiga õest mööda minnes ning käigu pealt motikale alarmi peale lülitades.

Üks lendas vaikse paugatusega lahti ning Käthlyn astus sisse ja võttis oma kiivri peast, tuues nähtavale oma mustad punaste ja siniste otstega juuksed. "Oi, tere" ütles ta võrdlemisi üllatunult kui kedagi seal ees nägi. Ta viis pilgu vooditele ning läks siis ühe juurde mis oli akna all ja ukse kõrval. "Ma olen Käthlyn" tutvustas ta end, viies pilgu tüdrukule, kes tundus temaga umbes sama vana olevat. ta pani oma koti voodile ning istus ise samuti sinna, jäädes, nagu ta õde ennegi oli jäänud, võõrast silmitsema.


Viimati muutis seda Käthlyn McLaurim (26th Mai 2009, 01:25). Kokku muudetud 1 kord
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Kirstin Katharina Kogh 25th Mai 2009, 22:43

Kirstin oli just kavatsenud ka püsti tõusta ja majast lahkuda, kui kuulis ärritavat mootorimürinat. Pahaselt ust põrnitsedes jäi tüdruk ootama. Ja paar sekundit hiljem avaneski puutükk paugatusega.
Tüdrukul oli juba kõne valmis mõeldud. Pikk monoloog sellest, miks mootorrattad kasulikud ei ole. Aga kui ta märkas järgmise siseneja välimust, ei suutnud ta rohkemat kuuldavale tuua, kui silmapööritusele järgnev lause: "Einoh, tore küll. Punajuus." Turtsatades vaatas ta tüdrukut, panemata ilmselgelt tolle nime tähele. "Kas ma võiksin küsida, mis teil viga on?" küsis ta neiu poole kulmu kortsutades. Okei, üks imelik, selle ta võis üle elada, aga kaks..

Kirstin Katharina Kogh
1. Maja

Posts : 13
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kirst, Kath
Vanus: 15
Parim omadus: Oskab ennast teiste olukorda panna ja aru saada.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 26th Mai 2009, 01:28

Käthlyn kergitas vaid lõbustatult kulmi, kuna selline reaktsioon oli juba tavaliseks saanud. Ta tõusis püsti, olles veidi üllatunud, et tüdruk polnud end tutvustanud ning hakkas siis asju kotist välja võtma. "Khm, vabandust?" küsis ta siis viisakal, kuid küsival toonil, kulmu kortsutades ning uuesti tüdruku poole pöördudes, saamata aru mis tolle kohe Nii närvi ajas. See soend oli tegelikult täitsa normaalne..
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Kirstin Katharina Kogh 27th Mai 2009, 01:45

Kirstin pööritas silmi. Kuigi tüdruku juuksevärv oli täiesti kannatamatu, pidi Katharina tunnistama, et viisakust tal jätkus. "Kirstin Katharina Kogh," sõnas ta lõpuks, pärast pikaks veninud vaikuspausi. Ohkega silmi pööritades toetas ta enda käed selja taga voodile. "Kas see si-.. eelmine oli su õde?" uuris ta kulmukortsutusega tüdrukut jõllitades. Vähevõimuga oli ta sundinud ennast lause lõppu "punajuus" mitte ütlema, ning nüüdki hammustas ta keelt, et seda mitte välja paisata.

Kirstin Katharina Kogh
1. Maja

Posts : 13
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kirst, Kath
Vanus: 15
Parim omadus: Oskab ennast teiste olukorda panna ja aru saada.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 27th Mai 2009, 01:52

Käthlyn noogutas 'meeldiv tutvuda' märgiks, üllatudes veidi, et tüdruk terve oma nime öelnud oli. Kuigi ta oli ka enne kuulnud kuidas inimesed oma täispika nime ütlevad, aga tavaliselt oli seljuhul tegu mingi tähtsa kohtumisega või olid tutvustajad täiskasvanud.
Tüdruku käitumine ajas teda kergelt öeldes segadusse. Tundus nagu oleks Käthlyn juba siia tulekuga mingi hullumeelse vea teinud, vähemalt Kristin Katharina ilme järgi küll. "Kärolyn? Jah." ütles ta viivuks naeratades ning pöördus siis taas oma asjade poole, et nende lahti pakkimist jätkata. Hetke juurelnud kuidas täpselt selgitust küsida, küsis ta otse: "Mida sa selle esimese küsimusega siis täpselt mõtlesid?" Otse küsimine oli nii Kärolyni moodi, ilmselt olid nad mõlemad selle emalt pärinud.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Kirstin Katharina Kogh 27th Mai 2009, 02:23

Kirstin kergitas kulme. "Esimese?" küsis ta, üritades meenutada, millest ta rääkida oli jõudnud. "Aa," kostus mõne aja pärast pikk hüüatus. "Jaja. Ma lihtsalt mõtlesin, et kuidas te saate enda ilusad juuksed.. selliseks teha. Ma eeldasin, sina ja su õde ei sündinud sellste juustega," selgitas ta õlgu kehitades, saates veel ühe kulmukergituse tüdruku soengu poole.

Kirstin Katharina Kogh
1. Maja

Posts : 13
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kirst, Kath
Vanus: 15
Parim omadus: Oskab ennast teiste olukorda panna ja aru saada.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 27th Mai 2009, 02:28

Käthlyn ootas kuni tüdrukule küsimus meelde tuli ning kortsutas siis korraks kulmu, kuid - olles viimase asja ära seadnud - istus siis jälle voodile, viis pilgu tüdrukule ning naeratas võimalikult saladuslikult ja kahetsevalt. "Kes ütles et meil enne ilusad juuksed olid? Äkki me just Selleks värvimegi juukseid, et varjata nende Tõelist palet?" ütles ta, suutmata iroonilist alatooni ära hoida. Ta polnd tegelikult just eriti harjunud sellise vastuvõtuga, kuid nagu ikka üritas ta kõigega viisakalt ja võimalikult sõbralikult hakkama saada. Vähemalt nii sõbralikult kui asi seda lubas.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 27th Mai 2009, 19:30

"KÄTUU, ma lähen." hõikas Kärolyn õekesele õuest, kui too sisse printsessiga jutustama oli jäänud. "Korvis nääme." lisas ta veidi valjema hääletooniga, kui tavaline rääkimine, juurde, et Käts teaks, kuhu tulla. Tüdruk võttis haigutust allasurudes suuna spordiplatside poole.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 2nd Juuni 2009, 18:22

Käthlyn viis pilgu aknast välja, seejärel Kristinile ning ytles: "Nagu sa kuulsid, pean ma minema hakkama. Oli.. huvitav sinuga kohtuda. Ehk n2eme kunagi veel. Tsau" yritades mitte sarkastiline v2lja n2ha lahkus ta majast ning suundus korvi platsi poole.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele