Holiday Camp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Õhtul.

+2
Anna Evans
Käthlyn McLaurim
6 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Õhtul. Empty Õhtul.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 6th Juuni 2009, 03:20

Käthlyn avas toa ukse ning sulges selle kiire liigutusega. Peaaegu igast toa uksest, millest ta möödunud oli, oli kuulda erinevat muusikat ja paljude inimeste hääli. Ta vaatas toas ringi ning imestas veidi, et siin inimesi polnud. Ta läks oma voodi juurde, võttis jalanõud ära ning istus siis voodile, jäädes ootama majakaaslaseid, kes ilmselgelt pidid varsti jõudma.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Anna Evans 6th Juuni 2009, 03:23

Anna trampis uksest sisse, kuid nähes Käthlyn´i, kes pold milleski süüdi, sundis ta end naeratama ning rõõmsamalt tere ütlema. Seejärel liikus ta oma voodi juurde ning istus sellele rätsepistmes. "Ma olen väsinud..." kurtis ta toakaaslase. "Ja ma unustasin tagasitulles Becca ja Matt´i vapsee ära... noh, palun vabandust hiljem..." Neiu kadus omaenese mõtetesse ning viskas täies riides voodile pikali.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Christopher Evans 6th Juuni 2009, 03:27

Chris kõndis Annale rahulikult, järgi käed taskus ja heitis siis pilgu Käthlynile. ,,Hei... kes iganes sa ka polnud. Ja Anna sa ju tead, et ma olen selline ja jään selliseks. 15 aastat oled ära kannatanud, mis need 2 või 3 aastat veel ikka on?'' Noormees läks oma voodile istuma ja võttis jalanõud jalast, pannes need öökapi ette seisma.
Christopher Evans
Christopher Evans
1. Maja

Posts : 107

Iseloomustus
Hüüdnimi: Chris
Vanus: 16
Parim omadus: -

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Anna Evans 6th Juuni 2009, 03:28

"Lalalalalalala." Anna ei vaevunud Chris´i poole vaatama. "Ma mõtlesin, et sa võiksid kasvõi korraks minu nägemisest tulenevat rõõmu väljendada. Kui seda on. Arvatavasti pole. Muud midagi. Lalalalala." Tüdruk lihtsalt ei saanud muudmoodi kui pidi natukene lapsik olema. nagu omamoodi kättemaks vennale.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 6th Juuni 2009, 03:30

Käthlyn viis pilgu Anna'le ning tervitas teda vastu. "Niiet Rebecca ja Matt jäid kuhugi kaheke..?" Käthlyn katkestas oma jutu poole sõna pealt ning vaatas siis kulmi kergitades võõrast poissi. "Käthlyn" ütles ta poisi küsimuse pealt ning pöördus siis Anna poole. "Anna.. sa ikka tead, et teisi inimesi, eriti veel poisse ei tohi peale 11 tuppa tuua?" küsis ta ning ei suutnud muiet tagasi hoida. Mis värk sellel Annal oli? Lõkkeplatsilt lahkus Matthew'iga ja siia jõudis mingi uue poisiga?
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Rebecca Dome 6th Juuni 2009, 03:32

Becca jooksis tuppa. "Ole sa tänatud, SÕBRANNA. Pidin su kutiga ringi nillima. Aga vähemalt saatis mu majani." Rebecca istus voodile ning haigutas.
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Christopher Evans 6th Juuni 2009, 03:37

Noormees ohkas ja heitis voodile pikali, sulgedes silmad, kuid ei plaaninudki magama jääda. ,,Kui ma sulle tõesti nii närvidele käin, siis ma lihtsalt lasen laagrijuhatajal end teise majja määrata.'' Kui Chris Käthi lauset kuulis avas ta aeglaselt oma silmad ja vaatas siis tüdrukule otsa nagu ta oleks täielik idikas olnud. ,,Toredad sõbrad sul Anna. Ja sa mõtled, miks ma inimestega ei suhtle,'' sõnas noormees vaikselt ja sulges siis uuesti oma silmad. Kui uus tüdruk tuppa tormas avas noormees uuesti silmad ja tõusis istuli. ,,Ma arvan, et ma lähen parem kohe laagrijuhatajaga rääkima,'' sõnas noormees kahtlevalt ja vaatas kolme tüdrukut. ,,Ma olen ikka õnnelik,'' mõtles Chris ohkega. ,,Kolm hullumeelset minuga ühes toas... Ma tõesti surin ja sattusin põrgusse eks ole?''
Christopher Evans
Christopher Evans
1. Maja

Posts : 107

Iseloomustus
Hüüdnimi: Chris
Vanus: 16
Parim omadus: -

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Rebecca Dome 6th Juuni 2009, 03:39

Becca vaatas uut poissi. Ta läks Anna kõrvale ning küsis sosinal - "Kes see on ja mida ta ülbitseb?" Poisile ta naeratas, astus sammu lähemale, sirutas käe ning sõnas - "Tere tulemast meie tagasihoidlikusse kindlusesse, mina olen Rebecca ja sina ilmselt mitte keegi." Armas naeratus tüdruku näol ning turtsatus.
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Anna Evans 6th Juuni 2009, 03:40

Anna ohkas ning vaatas lakke. "Saage tuttavaks - minu vend Chris," ütles ta tüdrukutele vaikselt, klomp kurgus. "Ja sorry, Becca. Matt on tore ju. Teil oli kindlasti vahva mind klatšida ja värki." Tüdruk saatis sõbrannale isegi kerge naeratuse. "Ja mis sinusse puutub, Chris, siis pole vaja vaeva näha. Ära lase end minust häirida."
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Rebecca Dome 6th Juuni 2009, 03:42

Rebecca vaatas Annat imelikult. "Miks me oleksime pidanud sind klatšima?"
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Anna Evans 6th Juuni 2009, 03:43

Anna kehitas õlgu ja naeratas. "See oli suusoojaks öeldud."
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Rebecca Dome 6th Juuni 2009, 03:44

Rebecca hõõrus silmi ning haigutas. "Niisiis õnnestus sul oma vennaga ühte tuppa saada. Really lucky you, ma ütlen." Tüdruk silmas poissi.
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Christopher Evans 6th Juuni 2009, 03:48

Chris vaatas kulmukergitusega Rebecca poole ja turtsatas siis põlglikult: ,,Mulle ütleb, et ma olen mitte keegi, mingi kahejärguline tibi, kes suudab vaevu oma suud kinni hoida ja võltsilt naeratada? Ei aitäh. Ja ma eelistaksin, kui mu nimi su räpasele keelele EI satuks,'' naeratas võltsilt ja pani enda jalanõud jalga.
Christopher Evans
Christopher Evans
1. Maja

Posts : 107

Iseloomustus
Hüüdnimi: Chris
Vanus: 16
Parim omadus: -

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 6th Juuni 2009, 03:50

Käthlyn kortsutas kulme ning viis siis pilgu Annale. Kuuldes Anna lauset kergitas ta kulme, andes selgelt märku, et too polnud midagi oma vennast maininud ning pöördus siis õudusega Chris'i ja Rebecca poole. Siiski püsis ta vait, eelistades hetkel eemale hoida.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Anna Evans 6th Juuni 2009, 03:56

Anna tõusis istukile ning hõõrus raskelt meelekohti. "Chris, palun..." Seejärel vaatas ta kella. Kaksteist läbi. "Teeme äkki nii, et lähme praegu kõik magama ja vaatame hommikul seda asja edasi? Ma vean kihla, et isegi sina, Chris, oled hetkel väsinud..." pomises ta vaikselt.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Christopher Evans 6th Juuni 2009, 04:04

Chris vaatas Annale otsa ja tõusis püsti. ,,Kahjuks Anna,'' sõnas noormees vaikselt ja sulges korraks oma silmad ning lisas siis: ,,Tahaksin ma hetkel üksi olla. Ma pole kindel, kas sa mõistad või mitte aga ära ole üllatunud, kui mind hommikul siin pole.'' Noormees heitis veel kord pilgu oma kolmele toakaaslasele ja kõndis siis toest rahulikult välja, käed taskud ja pilk laes.
Christopher Evans
Christopher Evans
1. Maja

Posts : 107

Iseloomustus
Hüüdnimi: Chris
Vanus: 16
Parim omadus: -

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Anna Evans 6th Juuni 2009, 04:07

Anna vaatas tühja pilguga poisile järgi, kuid ohkas siis. "Ukse võib lõdvalt lukku keerata. Teda ei ole nüüd tükk aega näha," ütles ta otseselt eikellelegi ning viskus tagasi voodisse.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 6th Juuni 2009, 04:10

Käthlyn jälgis asjade kulgu ning kergitas siis kulme. "Okei.. siis." ütles ta ning pidi end sundima, et mitte midagi rohkemat asja kohta küsida. "Sa ei mainind meile, et sul vend on.." ei suutnud ta siiski vait olla, kuid nähes Anna käitumist lisas ta kähku: "Oh.. ta kindlasti tuleb tagasi. Ära muretse.. ja ta ei mõelnud seda ka kindlasti tõsiselt" kuigi Käthlyn'il polnud aimugi millest ta rääkis, oli tavaliselt selline jutt alati aidanud.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Anna Evans 6th Juuni 2009, 04:20

"Jamh... ei maininud. Nüüd te vast näete, miks," sõnas Anna kerge muige saatel. "Ja ei muretsegi. Ta tuleb tagasi. On alati tulnud."
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 6th Juuni 2009, 04:23

"Ega ta nii hull ka nüüd ei ole.." ütles Käthlyn ning muigas kergelt, kui tundus, et Anna ei olegi nutmapuhkemise äärel. "Mnjaa.. ma loodan ka, sest see oleks jama kui ta Ei tuleks. Nii meie majale punktiliselt kui üldse.. " arvas Käthlyn.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Anna Evans 6th Juuni 2009, 04:28

Anna hakkas naerma ning viskas Käthlyn´i suunas padja. "Punktid ja punktid... Enivei. Millega peale koristamise veel punkte teenida saab? Võiks nagu lõpuni täiega välja panna, või mis?" Tüdruk oli õnnelik, et suutis teema kõrvale juhtida.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 6th Juuni 2009, 04:36

Käthlyn püüdis padja viimasel hetkel kinni ning viskas selle tagasi. "Ma ei tea.. nende võistlustega. Aga igaljuhul Kaotab punkte, kui sind hilja õhtul õuest avastatakse." läks Käthlyn korraks tagasi eelmise teema juurde, kuid kuna ta sai enne aru, et Anna üritab teemat mujale viia ütles ta: "Aga ma arvan, et võistlustel on meil üsna head võimalused, või mis?"
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Anna Evans 6th Juuni 2009, 04:39

Anna püüdis padja kinni ning noogutas elavalt, kui ta seda omalepea alla sättis. "Põhiline asi vist ongi tuba korras hoida," eeldas neiu.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 6th Juuni 2009, 04:41

"Ja võistlused" vaidles Käthlyn siiski vastu, kuna temaarustolid võistlused tähtsamad. Sellega seoses meenus talle nende hiljutine kossu 'võistlus' ning ta oli sunnitud kulmu kortsutama.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Anna Evans 6th Juuni 2009, 04:43

"Mis võistlused?" Annal oli hetkel ikka juhe totaalselt koos ning ta lootis, et ka Käthlyn tema peale ei ärritu.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Õhtul. Empty Re: Õhtul.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele