Holiday Camp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Õhtul

2 posters

Holiday Camp :: H-Camp :: Mets :: Järv

Go down

Õhtul Empty Õhtul

Postitamine by Darren White 31st Mai 2009, 04:19

Darren sõitis oma motikaga mööda metsa ringi, kuni ta jõudis järveni. Ta tuli krossika pealt mata, võttis kiivri peast ja raputas juukseid. Poiss asetas kiivri krossika peale ja istus ise sellest eemale maha. Päike oli juba loojumas ja hämaraks hakkas minema. Poiss tahtis seal nii kaua istuda kuni tähed paistma hakkavad.
Darren White
Darren White
4. Maja

Posts : 11

Iseloomustus
Hüüdnimi: Darren
Vanus: 16
Parim omadus: sõbralikkus

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Zoey Hart 31st Mai 2009, 05:11

Zoey jalutas oma kassiga järve ümber ja nägi läheduses mingit mootorratast vms.. Tüdruk jooksis lähemale, et näha, kas tegu on kummagi McLaurimiga.. Aga juba eemalt märkas ta erinevusi.. Siiski jalutas ta kuju, kes oli arusaadavasti üldse poiss, selja taha ja tutvustas end. "Tere. Ma olen Zoey. Kas sa tead mõnda McLaurimit?" Ei võinud ju teada. Äkki olid nad sugulased.
Zoey Hart
Zoey Hart
4. Maja

Posts : 182
Age : 29
Location : Tartu

Iseloomustus
Hüüdnimi: Zo, Match-girl
Vanus: 16
Parim omadus: Leiab kõigis midagi head

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Darren White 1st Juuni 2009, 02:06

Darren pööras ennast ümber ja vaatas tema selja taga seisvat tüdrukut. "Hei, Darren muidu," tutvustas ta end ja kehitas tüdruku küsimuse peale õlgu. "Ei, vist ei tea, mis siis ?" küsis ta ja jäi tüdrukule otsa vaatama.
Darren White
Darren White
4. Maja

Posts : 11

Iseloomustus
Hüüdnimi: Darren
Vanus: 16
Parim omadus: sõbralikkus

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Zoey Hart 3rd Juuni 2009, 01:44

Zoey noogutas korra. "Ei ma lihtsalt mõtlesin. Nad sõidavad ka mootorrataste või muude selliste asjadega ja ma tõin mõttetu seose." Seejärel istus vabameelne tüdtuk lampi poisist meetri kaugusele kõrvale ja naeratas. "Sa oled mõni uus siin laagris või juba mitmendat laagrit?" küsis ta seejärel
Zoey Hart
Zoey Hart
4. Maja

Posts : 182
Age : 29
Location : Tartu

Iseloomustus
Hüüdnimi: Zo, Match-girl
Vanus: 16
Parim omadus: Leiab kõigis midagi head

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Darren White 4th Juuni 2009, 04:11

Darren jälgis tüdrukut, kui too ta kõrvale istus ning muigas. "Ei ma ei tea neid. Need McLaurimid, või kes iganes on tüdrukud?" küsis ta Zoeyle otsa vaadates. "Esimest korda olen siin, ise ?"küsis poiss ja saatis pilgu oma krossikale. See oli metsas sõites üsna mustaks saanud.
Darren White
Darren White
4. Maja

Posts : 11

Iseloomustus
Hüüdnimi: Darren
Vanus: 16
Parim omadus: sõbralikkus

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Zoey Hart 4th Juuni 2009, 16:25

Zoey noogutas. Ta sai aru, et poleks lootustki, et nad üksteist teaks. "Ei ma olen ka esimest korda siin." sõnas ta. "aga ma tean sellest kohast üpris palju. Mulle on räägitud meeletult. Ma ei jõua seda kõike juba ära oodata." jutustas Z. "Ja kuidas sa sellest kohast teada said?"
Zoey Hart
Zoey Hart
4. Maja

Posts : 182
Age : 29
Location : Tartu

Iseloomustus
Hüüdnimi: Zo, Match-girl
Vanus: 16
Parim omadus: Leiab kõigis midagi head

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Darren White 12th Juuni 2009, 23:36

Poiss noogutas Zoeyle ja kehitas tüdruku küsimuse peale õlgu. Ta tõusis püsti, läks oma krossika juurde ning nühkis esitule pusa varukaga puhtaks. Seejärel vaatas ta uuesti tüdruku poole. "Vanemad toppisid mu siia, aga sa võid rääkida, mis põnevat sulle siis on räägitud?" küsis poiss Zoele otsa vaadates.
Darren White
Darren White
4. Maja

Posts : 11

Iseloomustus
Hüüdnimi: Darren
Vanus: 16
Parim omadus: sõbralikkus

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

Holiday Camp :: H-Camp :: Mets :: Järv

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele