Holiday Camp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peale laagri avamist.

+2
Kärolyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
6 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Peale laagri avamist. Empty Peale laagri avamist.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 3rd Juuni 2009, 01:17

Käthlyn lükkas oma punase motika teise maja juurest esimese juurde käe kõrval ning hingas sügavalt sisse ja välja, kui oli motika raskusest lahti saanud. Seejärel läks ta teise majja tagasi ja tuli suure spordikotiga jälle esimese maja juurde. Ta läks ukse juurde ning avas selle ettevaatlikult.
Maja oli esmapilgul teise majaga üsna sarnane, kuid Käthlyn'ile tundus, et see on siin palju ilusam. Ta läks koridorist edasi ning avastas end ilmselt elutoast, sest siin oli paar diivanit ja tugitooli. See oli üsna suur tuba, kuigi mitte liiga suur. Seejärel liikus ta edasi ainsasse tuppa mis veel täis ei olnud, möödudes dushiruumist ja vetsust.
Tuppa jõudes jäi ta üllatunult seisma. Toa kujundus oli temaarust vapustavalt ilus. Toa seintel oli ilus sügavpunane tapeet ning toas oli mitu voodit. Iga voodi kõrval oli ka öökapp.
Peale väikest mõtlemist otsustas Käthlyn aknaaluse voodi kasuks, mis oli kolme kõrvuti olevatest vooditest keskmine. Ta pani spordikoti sellele ning hakkas kotist asju kappi ja kapi peale panema, viies iga natukese aja tagant pilgu uksele.


OT:
Mulle anti luba kirjeldada meie maja või rohkem nagu meie tuba Smile Very Happy
Maja on siis selline, et kui astud sisse, siis on koridor mis viib üsna suurde elutuppa, kus on igast toolid ja värkisärki. Kamin ka.
Lähed sealt läbi, siis on vets ja vannituba(koos), millest saab läbi minna, kuid saab ka ümber minna (kuna kui keegi seal sees on siis sa ilmselelt ei lähe sealt läbi Very Happy). See vannituba on ühendatud meie toaga. (teistel tubadel on oma vannitouba ja vets).
Tuba ise on ilusa punase tapeediga hubane, keskmise suurusega ja seal on 7 voodit. Igal voodil on kõrval öökapp ja veidi suurem kapp, riiete ja muu jaoks. Kapi kujunduse (ehk siis milline kapp on Very Happy) võite igaüks ise mõelda Very Happy.
Seitse voodit asetsevad:
Üks teistelt kaugel eemal nurgas. (selle valis endale juba Kärolyn).
Kolm tükki toa aknapoolsema seina ääres. (kõige nurga poolsem on Annal, keskmine on minul ja parempoolne on Rebeccal.) Kolmest voodist jääb paremal pool veel ruumi üle, sinna mahuks ilmselt veel üks voodi kui vaja.
Kaks tükki on kõrvuti seina ääres, mis on 'erak' voodiga vastamisi. (need on siis veel vabad)
Ja viimane on nendele kahele lähedal, ukse kõrval. (see ka vaba hetkel.)


Viimati muutis seda Käthlyn McLaurim (4th Juuni 2009, 00:31). Kokku muudetud 3 korda
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 3rd Juuni 2009, 21:42

Kärolyn kortsutas kergelt kulmi, kui ta JÄLLE oma motika ümber pidi parkima ning asjad teise majja vedama. Motika esimese maja ette lükanud ning signa peale pannud, suundus ta majja sisse. Kindlal sammul magamistoa poole kõmpima hakanud, kergitas ta teepeale jäävate ruumide peale vaid ükskõikselt kulmi. Oma spordikotil lasnud ainsa eraldiseisva voodi peale prantsatada, mühatas ta korraks Kätule midagi tervituseks ning suundus siis tagasi maja peale, et uurida, ega seal juhuslikult mõnda eraldi seisvat tuba pole. Kärolyni tavaline tuju oli tagasi saabunud.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 3rd Juuni 2009, 22:22

Käthlyn viis pilgu kohe magamistoa uksele, kui kuulis välisukse kinni langemist. Ta loopis kähku viimase asja kappi ning viis pilgu sisse tulnud õele. "Mm.. sina" muigas ta vastuseks ning vaatas siis kuidas õde oma asjad eraldi seisvale voodile paneb. "Ei fain noh. Ma just valisin selle voodi, et saaks sinu ja kellegi teisega kõrvuti olla.." mainis Käth, kuid Käro seda ilmselt ei kuulnud. Ega vahet pole ka tegelikult eriti. Käthlyn hüppas mõnusalt vetruvale voodile istuma ja jäi siis jälle ust vaatama, samalajal kaelakeega mängides.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Anna Evans 3rd Juuni 2009, 22:39

Anna astus oma kohvrit järel vedades väikesesse majja. Ukse enda taga hoolikalt kinni lükanud, astus ta edasi. Äraeksimise võimalus polnud just suur - osalt selle pärast, et polnudki kuhugi minna ning osalt sellepärast, et ühest toast oli kuulda hääli. Neiu arvas neid tundvat ning astus julgemalt edasi.

Tuppa astudes leidiski ta eest ühe tuttavliku näo. Vähemalt ta arvas, et asi nii on. "Tsau," ütles neiu siiski naeratades. Ta mäletas kõikide lõkke ääres olijate nimesid, mitte nägusid. Ja need riided... Kurat! Või oota... Ta on... Muidugi! Käthlyn! Tüdruk oli ta ju enda juurde kutsunud. Kohe alguses.

Toas oli neli voodit. Kolm eraldi ning üks natukene eemal. Eraldioleva voodi juures olid juba asjad. See oli kinni. Kolmest ülejäänust keskmisel istus Käthryn. Anna kehitas õlgu ning suundus nurkajääva voodi juurde, sest see kujutas endast kõige privaatsemat kohta.

Seljakott lendas voodile ning kohver jäi tema kõrvale põrandale kasutult lebama. Anna istus katseks voodile. Pehme.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 3rd Juuni 2009, 23:05

Käthlyn kuulis järjekordselt välisukse seekord palju vaiksemat häält. Järelikult Käro see ei olnud. Ta viis käe kiirelt kaela juurest ära ning vaatas ootavalt ukse poole. "Tsau!" vastas Käthlyn rõõmsalt, kui tundis ära lõkkeplatsil olnud Anna. Lahe! Normaalset rahvast igatahes on.. nüüd jääb veel vaadata, kes neljas on.. Ta vaatas Anna voodiotsingu tulemust ning muigas. Millegipärast sobis see kuidagi tüdruku iseloomuga kokku, loogiline kah muidugi.. "Noh, kuidas maja meeldib?" alustas Käthlyn mõne aja pärast vestlust ning hakkas viisakusest oma asju uuesti ringi laduma, andes Anna'le võimaluse samuti asju lahti pakkida.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Anna Evans 3rd Juuni 2009, 23:09

"Armas, väike..." ütles Anna lõbusalt, kui ta samuti oma voodi pealt maha hüppas ning kohvri lahti võttis. "Oleks võinud ehk natukene suurem olla. Ses suhtes, et teine korrus või midagi... Oleks rohkem asju võimalik teha... Kuid ma olen ka sellega rahul. Alguses tahtsid vanemad mind tenniselaagrisse panna... kohutav! See oleks olnud mingites baraki moodi värkides. Muidugi vaid mingi 10 päeva." Tüdruk pidas pausi, kuid kotist väljavõetavaid ajsu sorteeris. "Huvitav, kas siin telkida ka saab?"
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 3rd Juuni 2009, 23:16

Käthlyn muigas ning nõustus mõttes nende omadussõnadega. Ta võttis pildi mille ta enne niisama öökapile oli pannud ning otsis kiirelt koti taskust musta, valgete, punaste ja siniste täppidega raami. "Minumeelest ka. Teine korrus oleks lahe, kuigi eraldi tubasid ma ei tahaks. Või noh.. võib ju, aga samas siis ei suhtleks majakaaslased omavahe üldse." arutas ta ning pani samalajal pildi endast, Kärolyn'ist ja onu Peter'ist raami. "Sa oskad tennist mängida?" küsis ta, pannes raami ilusti öökapile, (äratus)kella kõrvale. "Ma ise ei ole kunagi selle vastu eriti huvi tundnud.. Niiet ma ei oska ka eriti, kuigi see tundub vahest päris.. omapärane" ütles ta jälle ausalt, avastades muiates, et kui nende toa uksest sisse astuda, näeb kohe tema enda öökappi, millelt omakorda näeb kohe seda pilti. "Mm.. ma pole kindel. Peaks saama, aga.. meil on ju maja, milleks telkida?" ütles ta viimaks, kuna uskus, et laagri 'kasvatajad' ütleksid ilmselt sama küsimuse. Ta nihutas pilti veidi rohkem voodi poole, kuid see ei aidanud eriti.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Anna Evans 3rd Juuni 2009, 23:23

"Mhm. Ma olen paar aastat trennis käinud. Alguses olid käed omadega täiega läbi, aga nüüd olen juba harjunud. Üldiselt mulle meeldib sulgpall rohkem, aga tennist saab iga ilmaga mängida. Sulgpalli puhul on juba ka kõige väiksem tuuleiil surmaotsus..." neiu võttis kohvri põhjast välja posu raamatuid ning pani need oma voodi peatsisse aknalauale üksteise otsa. Loodetavasti need ei sega seal kedagi, mõtiskles tüdruk.

"Ma tean, et meil on maja, kuid laagri mõte on võimalik palju värsket õhku," kehitas neiu õlgu. "Pealegi oleks ääretult mõnus mõnikord õhtul lõket teha ja grillida ja mitte siia saja kilomeetri kaugusele magama ronima. Tead, mul on kahtlane tunne, et ma hakkan seda kohta koduks kutsuma. ma kutsun nii paljusid kohti koduks, kus ma palju aega veedan, et... Masendav." Tüdruk naers.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 3rd Juuni 2009, 23:36

Käthlyn turtsatas kergelt surmaotsuse peale ning viis siis pilgu oma asjadelt Anna poole, kuna talle tundus, et ta oli kuulnud raamatute kuhugi panemise häält. E. M. Remarque, Jane Eyre, "Lucas", "Da Vinci Kood" jne. "Oh kui lahe! Sa loed." ei suutnud ta oma suud pidad, kui nägi paljusi oma lemmik raamatuid. "Mnjaa.. ma usun, et nad ütleksid sulle, et tee aken lahti, kui sa juhatajalt küsiksid, et kas sa tohiksid telkida" ütles Käth ausalt, kuigi see grilli mõte oli üsna hea. "Hah" ütles Käthlyn veidi üllatunult ning turtsatas samuti naerma. "Suhteliselt sama siin.. või siis vastupidi, ma ei kutsu mitte midagi koduks. Kõik on.. maitea, lihtsalt on." ütles ta ise ikkaveel tugevalt muiates.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Anna Evans 3rd Juuni 2009, 23:41

Anna naeris. "Ma loen. Palju loen." Järgmisena võttiski ta kotist oma prillid välja. "Mu silmade seisukorrast ärme parem räägigi. Ma ei suuda prillideta inimest 15 meetri taant identifitseerida." Tüdruk kortsutas natukene nukramalt kulmu. Kuid ta ise oli selles olukorras süüdi. "Üldiselt arvatakse, et ma olen hullult tark ja tuupur ja mida veel, kuid tegelikult ma ei viitsi õppida. Lugemine on asi, mida ma teen, kuna ma lihtsalt naudin seda."

"Aken lahti... Pähh. Ma ronin ühel ööl niisama kuhugi lõkke äärde magama. Tehku mis tahavad. Üks korralik telkimine lihtsalt PEAB ju olema..." lisas neiu nukralt.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 3rd Juuni 2009, 23:45

"Jeah, nõustun täielikult. Kuigi mul jääb lugemiseks üsna vähe aega, kui üldse. Ma tegelen parkuuri ja vabajooksuga." ütles ta ning varjas oma üllatust prillide koha pealt. Ta poleks iialgi arvanud, et Annal prillid on. Aga noh, jah.. Hoolimata Anna kurvast toonist ei suutnud Käthlyn turtsatust tagasi hoida. "mnjaa.. tegelikult peaks paar inimest veel kokku koguma ja siis peaks minema ja küsima selle kohta. Muide, kas sa oled jõudnud juba kellegagi tülli ka minna?" küsis ta ning tema toonist oli kosta peaaegu lootusrikast, kuid samas lihtsalt uudishimulikku alatooni. Mitte et ta loodaks, et Anna kellegagi tülis oleks, kuid see oleks siiski Käthlyn'i arust ülitsill kui tekiksid oma kambad.. või midagi sarnast, see annaks võistlustele suurema tagamõtte ja suurema.. tahtmise võita.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Anna Evans 3rd Juuni 2009, 23:49

Anna naeris. "Ei. Miks peaks? Kas ma tundun selline tülinorija tüüp olevat?" Tüdruk tõmbas enbdiselt naeratades kummuti sahtli lahti ning hakkas sinna oma hügieenitarbeid laduma. Kusagil poole peal sai tal villand ning asjad lendasid sahtlisse, kuidas juhtus. "Ma loodan, et see teile väga vastukarva ei ole, kui mul vahel asjad pilla-palla on. Sest ma olen tegelikult suhteliselt laisk korrapidaja..."
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 3rd Juuni 2009, 23:56

Käthlyn turtsatas (Jälle!) ning raputas pead. "Eih.. vastupidi. Aga kui me läheks kahekesi siis oleks meil vähem mõjuvõimu. Kui on aga terve kamp vaikseid ja viisakaid lapsekesi siis see tavaliselt mõjub." ütles ta ning viis siis muiates pilgu kummutisahtlile. "Ega me ise ka mingid erilised koristajad pole.." ütles ta ning istus siis taas oma voodile.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Anna Evans 4th Juuni 2009, 00:02

Anna naeris. "Aga kas iga nädal mitte korrasoleku kontroll pole või midagi? ma ei ole viitsinud selle laagri kodukorraga tegelikult eriti tutvuda... Või noh, ma lugesin selle läbi, aga mitte eriti tähelepanelikult... Midagi muidugi jäi meelde, aga..." Tüdruk pani jälle omaette naeratades suu kinni.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 4th Juuni 2009, 00:06

"Oijumal.. on jah ju" tuli Käthlynile samuti meelde. See pole üldse hea.. terve suve, iga päev tubade kontroll. Lame. "Nojaah.. siis peab natuke korda hoidma, aga ma ei usu et nad sahtleid hakkavad vaatama" arvas ta muiates.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Anna Evans 4th Juuni 2009, 00:10

Anna naeratas Käthlyn´ile vandeseltslaslikult vastu ning lükkas kohvri koos sinnajäänud riietega voodi alla. "Kas sa tead, kuidas näiteks riiete pesemine toimub? On meil pesumasin või midagi?" Sellega avastas neiu, et majale on ju ringi peale tegemata jäänud. "Oled juba majaga lähemalt tutvunud? Et nagu mis kusagil nurgas asub?" uuris neiu toakaaslaselt.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Rebecca Dome 4th Juuni 2009, 00:13

Rebecca astus ettevaatlikult tuppa, kust ta jutukõminat kuulis. Nähes seal kahte temale meeldiva välimusega tüdrukut, astus ta üle uksepiida ning naeratas.
"Tere! Kas teil siin toas vabu voodeid on? Palun öelge, et on! Ma kardan, et rohkem normaalse stiiliga tüdrukuid siin laagris ei ole."
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Anna Evans 4th Juuni 2009, 00:17

Anna naeris valjult juba tuttavat tüdrukut silmates ning noogutas talle. "Kaks vaba voodit. Valik missugune!" viipas ta kahe vaba voodi poole. Neiu potsatas oma voodile ning ajas sandaalid jalast - ta oli need enne jalga unustanud. Tundus, et oleks otstarbekas kogu rahvas ära oodata ja alles siis maja uurima minna. Äkki on siin kelder või midagi...
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 4th Juuni 2009, 00:18

"Pesumasin. Õnneks" ütles Käthlyn ausalt ja tõsiselt. Ning hakkas siis naerma. "See peaks olema vannitoas kui ma ei eks.." ütles ta, kuid pöördus siis ukse poole. Ta naeratas lõbusalt ning tahtis käega oma kõrval olevale voodile viibata, kuid Anna juba vastas. "Ma olen Käthlyn" tutvustas ta end ning viis pilgu korraks Annale ja siis jälle uuele tüdrukule.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Rebecca Dome 4th Juuni 2009, 00:21

Rebecca naeratas. Talle meeldisid need tüdrukud juba esimesest silmapilgust. "Otsen big aitäh teile!" lausus ta, ning viskas oma kaks suurt spordikotti Käthlyni kõrval olevale voodile.
"Juhuks, kui te ei tea või ei mäleta, või 100% midaiganes, mina olen Rebecca."
Tüdruk avas esimese spordikoti. Sealt vaatasid vastu ilusasti pakitud väga erinevates värvides riided. Rebecca istus korra voodile, lükkas kollased ketsid jalast, kuid kollast mütsi ta veel ära ei kavatsenud võtta. Seejärel asus ta koti lahti pakkimise juurde.
"Kust te siis ka pärit olete või midagi, kui küsida tohib?" küsis neiu, ise samal ajal askeldades.
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Anna Evans 4th Juuni 2009, 00:24

"200 kilomeetrit lõunasse," vastas Anna natukene automaatselt. Ta oli juba harjunud sellega, et kui ta ütleb oma küla nime, vahitakse teda ainult suurte ja mittemidagiütlevate silmadega. Kuigi Rebecca nägi küll sedamoodi välja, et ta kogu oma kreisiduses vabalt kõike teada võib. Kahtlemata huvitav isiksus.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Rebecca Dome 4th Juuni 2009, 00:26

Becks turtsatas ning vastas - "Ja koha nimi, kus mina elan, on 150 kilomeetrit kagusse." Ta jätkas asjade lahti pakkimist.
"Aga ei, päris ausalt, kus sa elad? Kui ma seda kohta ei tea, siis on mul vähemalt põhjust sinna kunagi tulla ja teada saada, mis kohake see selline on."
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Anna Evans 4th Juuni 2009, 00:31

"Kah tõsi," nentis Anna naerdes. "Kellagracoga." Tüdruk pani käed kõvasti kõhule risti ning silmitses, pea kergelt viltu, Rebeccat ja Käthlyn´i, oodates nende reaktsiooni.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 4th Juuni 2009, 00:33

Käthlyn nägi rõõmuga, et vähemalt tema kõrvale olid tulnud esmapilgul väga lahedad inimesed. "Ma olen Chicagost" ütles ta, kui tüdrukud omavahel ei rääkinud. Siis viis ta muigega pilgu Rebeccalt Annale. "Sul on õigus, see tõesti ei ütle mulle midagi." ütles ta muiates.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Rebecca Dome 4th Juuni 2009, 00:37

Becks istus itsitades voodile - "Kellogsid? Kui nüüd mõelda, siis geograafias on see koht küll meil läbi tulnud, aga kus see asub, ma täpselt ei tea. Või, oota, siiski tean, 200 kilomeetrit lõunas ju." Rebecca naeris. "Ühesõnaga, ma tulen sulle kunagi külla," lausus neiu kindlalt ning avas teise spordikoti luku, võttes sealt välja tahvli tumedat šokolaadi.
"Soovite?"
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4 1, 2, 3, 4  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele