Holiday Camp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peale laagri avamist.

+2
Kärolyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
6 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Anna Evans 4th Juuni 2009, 00:41

"Ära muretse. Sa pole kaugeltki mitte esimene," sõnas Anna oma voodi pealt püsti kobides ning riidekapi juurde sammudes. Kapp oli punakas, nagu ülejäänud tubagi, ning selles polnud eriti palju ruumi. Sellegipoolest piisavalt, et ta oma asjad sinna ära mahutada suudaks. Voodi alla lükatud kohver tõmmati jälle välja ning raske ohkega hakkas Anna oma asju kappi laduma. Ta tõesti ei sallinud taolisi asju. Rebecca reaktsiooni kuuldes ta naeris. "Oled oodatud. Kust ise pärit?"

Kui tüdruk šokolaadi pakkus, kepsles neiu Rebecca juurde ning võttis sealt ühe tüki. "Suur aitäh."
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 4th Juuni 2009, 00:45

Käthlyn turtsatas lõbusalt ning vaatas siis šokolaadi ümbrist. "Ei aitäh. Ma olen rohkem piimašokolaadi inimene" ütles ta muiates ning järgis siis Anna eeskuju ja tõusis püsti ning pani viimse kui asja oma musta küllaltki suurde ja paljude sahtlite ning väiksemate riiulitega kappi. Kui see (üsna kiiresti) tehtud oli, istus ta tagasi voodile.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Rebecca Dome 4th Juuni 2009, 00:50

Rebecca pistis endalegi ühe tüki suhu, asetas tahvli öökapile ning lausus - "Võite veel võtta, kui tahate. Ärge üldse kartke." Tüdruk neelatas, viskas tühja spordikoti voodi alla ning hakkas teisest kotist midagi otsima.
Kuuldes Käthlyni kommentaari piimašokolaadi kohta, muigas ta ning lausus - "Jah, tegelikult on üsna vähe inimesi, kellele mõru šokolaad maitseb. Järgmine kord ostan siis piima oma." Tüdruk naeratas.
"Ma ise olen pärit üsna siit ligidalt, umbes viiekümne kilomeetri kauguselt, aga ilmakaartest ma küll midagi ei jaga. Koha nimi on Brentfield. Selline pisike koht, umbes 15 000 elanikuga. Ilmselt te ei ole kuulnud."
Mõned mitutid otsinud, leidis Becks oma põhjatuna tunduvast spordikotist keskmise suurusega kilekoti, mis oli täiesti täis. Tüdruk tõmbas sealt välja vähemalt kakskümmend eri värvusega mütsi - oli kollaseid, punaseid, tumesiniseid, helesiniseid, samblarohelisi ja laimirohelisi, kirsipunaseid ning veinipunaseid. Värve jagus. Ta hakkas oma mütse, mis olid valdavas enamuses barettid, kuid on ka sonisi ning isegi üks cap, korrapäraselt oma kummuti peale sättima. Järgmisena võttis tüdruk samast spordikotist välja kaks kilekotti, mille ta maha ümber valas. Sealt tuli välja erinevates värvides ketse. Lähemal vaatlemisel selgus, et igale mütsile vastas paar sama värvi ketse. Ketsid, mida oli julgelt viisteist, ladus Becks kummuti kõrvale kolme ritta.
Tüdruk võttis nüüd tühjaks saanud spordikoti ning pani ka selle voodi alla - "See oli minu ketsi-ja mütsikott." Ta turtsatas. "Sorry, ma olen tõsine mütsi ning ketsi fanaatik. Ja uskuge või ära uskuge, ma jätsin suuremosa veel koju ka. Võtsin ainult kõige vahvamad kaasa." Rebecca naeris ise oma nõmeda hobi üle ning istus rätsepistmes voodile.
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 4th Juuni 2009, 00:54

Käthlyn vaatas muigega Rebecca 'kogu' ning avas siis oma kapi ukse ning viipas oma ketsidele, vansidele, potastele ja mitte ühelegi kingapaarile. "Tundub et meil on suhteliselt ühine maitse.." ütles ta muigega, kuna ta lihtsalt armastas ketse kanda. Ja üldse, värvilisi asju, nagu ta riietusstiilist ka aru oli saada.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Rebecca Dome 4th Juuni 2009, 01:01

Rebecca jooksis Käthlyni kapi juurde ning uuris ta jalanõusid.
"Wow, amazing!"
Leides ühed ülimalt ägedad roosad ketsid, tõi ta oma kummuti pealt samasuguse beebiroosa mütsi ning asetas selle ketsidega kõrvuti.
"Perfect. Ma kannan seda mütsi alati kaasas, äkki leian kusagilt samat värvi ketsid. Sellisel juhul ostaksin ma need kohe ära. Nii kaua olen otsinud selliseid." Rebecca ohkas, pani mütsi uuesti kummuti peale ning istus siis oma voodile.
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Anna Evans 4th Juuni 2009, 01:05

Anna vaatas oma voodilt lõbustatud ilmega Käthlyn´i ja Rebecca kutsikavaimustust ning leidis, et paremaid toakaaslasi polekski vist tahta saanud. Näeks ülejäänud ka ära, oleks super.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Rebecca Dome 4th Juuni 2009, 01:06

"Anna, ega sul mingit omapärast kollektsiooni pole?" küsis Rebecca toakaaslaselt.
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Anna Evans 4th Juuni 2009, 01:13

"Kodus on mul suur klaasist... urn, mis on umbes... nii lai ja nii kõrge..." Anna üritas kätega näidata umbes 50 kõrgust ja 30 sentimeetri laiust urni. "Ja see on mul poolenisti täis põrkepalle. Kui see on omapärane kollektsioon... Teise asjana mainiksin raamatud, aga need ei anna mingi kollektsiooni mõõtugi välja. Lihtsalt midagi siit ja midagi sealt," unustas neiu end taas jutustama.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Rebecca Dome 4th Juuni 2009, 01:20

"Ma ise lootsin kuulda midagi umbes, et sul on 150 paari stringe ning et see arv aina kasvab, aga ei, põrkepallid on ka päris vahvad asjad kogumiseks," naeris Rebecca.
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Anna Evans 4th Juuni 2009, 01:25

"Aga vot stringe pole mul mitte ühtegi paari!" teatas Anna lõuga uhkelt püsti ajades. "Asi on lihtsalt selles, et minu arust on jõle ebamugav, kui mingi niit sul perset sügab. Vabandust väljenduse pärast, kuid nii see lihtsalt on," sõnas tüdruk naerdes.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Rebecca Dome 4th Juuni 2009, 01:27

Rebecca heitis voodile selili ning naeris kõvasti. "Õige tähelepanek, Anna!"
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Anna Evans 4th Juuni 2009, 01:30

Tüdruk muigas ning võttis aknalaualt "Aeg antud elada, aeg antud surra". Oli aeg see raamat lõpuks korralikult lõpuni lugeda.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Rebecca Dome 4th Juuni 2009, 01:33

Rebecca märkas Käthlyni vaikseks jäämist ning seda, et Anna alustas raamatu lugemist ning leidis, et mingisugune jutt siin oleks ülimalt üleliigne.
Tüdruk võttis öökapi sahtlist oma iPodi ning hakkas muusikat kuulama, ise samal ajal kaasa lauldes. Ta oli tegelikult üllatunud, et ta ei põdenudki hetkel teiste ees laulmist. Neiu üsna kindel, et kui ta toakaaslastele pinda hakkab käima, viskavad need teda padja või ketsidega.
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 4th Juuni 2009, 02:01

Kärolyn, kes oli maja põhjaliku uurimisega lõpule jõudnud ning veendunud, et katuse all e i ole mõnda eraldi tuba mis veel tühi oleks, suundus tagasi ühisesse magamistuppa. Tüdruk tegi ukse vaikselt lahti ning valmistus õele juba midagi ütlema, kui ta teisi sealolijaid nägi. Kärtsu pilgus sähvatas korraks miski, kuid järgmisel hetkel istus ta kõigest sunnitud viisaka naeratusega oma voodile ning hakkas rahulikult oma asju kappi sättima.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Rebecca Dome 4th Juuni 2009, 02:06

Nähes Kärolyni, vajutas tüdruk pause peale ning võttis klapid kõrvast.
"Hei," sõnas ta, "tahtsin öelda, et kui mu laulmine sulle närvidele peaks käima, anna siis teada." Becks tegelikult teadis, et ta laulab väga hästi, kuid kuidas teised sellesse suhtuvad, selles ta kindel polnud.
Pannud klapid uuesti kõrva ning muusika mängima, kadus laulmise isu täielikult. Ilmselt oli asi Kärolyni ja tüdruku vahel olevatest pingetest. Rebecca tõusis püsti, viskas iPodi voodile ning naeratas piinlikult - "eeeh, tegelikult ma üldse ei hakkagi enam laulma." Tüdruk oleks tahtnud endale käega vastu pead lüüa. Mis lolli juttu ta ajab! Becks raputas pead ning astus kapi juurde, et sealt homseks päevaks riided välja valida. Tal oli kindel plaan kanda homme helesiniseid ketse ning mütsi, kuid ülejäänud oli veel tema jaoks müsteerium.
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 4th Juuni 2009, 02:09

Kärolyn sättis pildi endast, Kätust ning Peter'ist öökapile ning kuulas siis kergitatud kulmudega Reebeka juttu. "Kui mina sina oleks, siis ma ei hakkaks kaa." kehitas tüdruk 'meeldivalt' naeratades õlgu ning pöördus siis uuesti oma asjade poole. Lihtsalt tema enda arvamus, muud midagi.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Rebecca Dome 4th Juuni 2009, 02:13

Rebecca ei suutnud ära imestada, kui uskumatult vastik, ülbe ning eemaletõukav üks inimene olla võib. Tal oli kindel plaan lihtsalt mitte Kärolyniga suhelda, ei olnud temal mingeid probleeme siia ka vaja.
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 4th Juuni 2009, 02:17

Käthlyn muigas kergelt ning viis pilgu tüdruku mütsile, mida too ikkaveel peast polnud võtnud. Erinevalt Rebecca'st, ei meeldinud Käthlynile üldse üleriided, või mütsid. Talle ei meeldinud isegi pusasid kanda. Ja pikki pükse. "Ma sain need Chicago kaupsist, kui huvitab." ütles ta ning turtsatas siis lõbusalt põrkepalli kogumiku peale. Päris omapärane.. ja lahe. Tüdrukute järgneva jutu peale vaid kergelt muiates, toetas ta selja vastu seina ning viis siis üllatunud kulmukortsutusega pilgu Rebeccale, kes laulma oli hakanud. Ta muigas äratundmisest ning püsis viisakusest vait. Siis pöördus ta Käro poole, kes sisse astus. 'Auts, esimene vale lause..' mõtles ta muigega Rebecca esimese lause peale ning ootas järge. 'Auts! Järgmine. Njaamh..' Käth viis lõbusa pilgu õele ning vaatas teda korraks hoiatavalt, kuid samas oli tal neid kahte päris lõbus jälgida.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Rebecca Dome 4th Juuni 2009, 02:32

OT: Naersin praegu su postituse peale päris mõnusalt, Käthlyn Smile

Rebecca noogutas Käthlyni vastuse peale ketside osas ning võttis siis kapist välja lühikesed valged püksid ning samat värvi topi. Ta asetas need toolile, võttis oma kollase mütsi peast ja pani selle kummuti peale. Neiu sasis oma blonde juukseid ning istus voodile.
Ta pöördus Käthlyni ning Anna poole ning küsis rõõmsalt - "Ja millega preilid vabal ajal muidu tegelevad?"
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Kärolyn McLaurim 4th Juuni 2009, 04:24

Kärolyn muigas mõrult, kui õekese ilmeid nägi. Pingutusega turtsatuse alla surunud, pöördus ta tagasi oma asjade juurde nign asus neid siis juba kolmandat korda selle laagri jooksul lahti pakkima. Oma lemmikpudeli (jajah, seesama mis igast kilinate-kolinate ja teiste inimeste nimedega kaunistatud on) selle õigele kohale - süsimusta öökapi peale - asetanud, sättis ta paar tähtsamat riideeset öökapi sisse ning haaras siis spordikotist ühe neli aastat vana ajalehe, millest ta ristsõna lahendama hakkas.
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Käthlyn McLaurim 4th Juuni 2009, 17:38

Käthlyn ei suutnud turtsatust ära hoida kui Kärolyn'i ajakirja nägi. Kahtlane hobi.. siis pöördus ta aga Rebecca poole, korraks pilku ka Annale viies. "Mm.. sa said üsnapalju.. noo põhimõtteliselt kõik asjad tutvumisõhtul teada" tuletas ta kergelt meelde, kuna ta oli seal ju rääkind motikast, parkuurist, vabajooksust ja.. muud nagu eriti ei olnudki.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Rebecca Dome 4th Juuni 2009, 19:16

Rebecca lõi naerdes endale käega vastu laupa - "Muidugi! Vabanda. Aga sina, Anna?"
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Anna Evans 4th Juuni 2009, 19:31

Anna vaatas oma nime kuuldes üles, nagu transist virgudes. "Mh?"
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Rebecca Dome 4th Juuni 2009, 19:31

"Millega sa vabal ajal tegeled, peale põrkepallide kogumise?" Rebecca naeris. Anna oli tore tüdruk.
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Anna Evans 4th Juuni 2009, 19:43

"Aaa..." Anna pani oma raamatu naerdes öökapile ning kortsutas mõtlikult kulmu. Millega ta siis õieti tegeleski? "Nooh... lugemine, nagu näha. Kirjutamine. Rulluiskudega sõitmine..." See kõik jäi kuidagi magedaks. Kas tal siis tõesti mõnda huvitavamat huviala polnud? "Tennis..." See tuli talle meelde täiesti lampi, kuid ega ta seda eriti nautinud. Samas, poldudki küsitud, mida ta naudib. "Oleks rohkem raha, siis oleksin ma kindlasti rohkem, kui vaid korra benji hüpet sooritanud. Ma sain oma viieteistkümnendaks sünnipäevaks vanematelt benji hüppe. Ema oli murest hullumas, kuid isa ütles, et küll ma hakkama saan ja... jah. See oli totaalselt selline asi, mida jääkski tegema." Anna polnud kindel, kui teemasse ta rääkinud oli.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Peale laagri avamist. - Page 2 Empty Re: Peale laagri avamist.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele