Holiday Camp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koristuspäev

4 posters

Go down

Koristuspäev Empty Koristuspäev

Postitamine by Zoey Hart 5th Juuni 2009, 15:46

Zoey haigutas ja avas silmad esimeste päiksekiirte maapeale puutumise hetkel. Seda tegi ta iga päev ja see oli ta parim harjumus. Päiksega koos ärgates on imesed juba ärkamisehetkel 100% ärkvel. Ta kass magas ikka veel ta jalutsis. Zoey tõmbas oma jalad ettevaatlikult ta alt ära ja paitas teda korra, mille peale kass kõrvaga korra siputas. Zo tõmbas jalga lühikesed värvikirevad püksid ja pani selga kollase t-särgi, mille allosas rippus rida helmeid. Ta võttis oma märkmiku ja sealt vaatas vastu: "KORISTUSPÄEV". Zoey ohkas. Zack oli sellest rääkinud, et see on tohutu piinamine.
Zo vaatas toas ringi. Suht heas korras oli, kuigi seal oli nii mõndagi korrastada... Kuna veel oli öörahu ei saanud Z majast välja minna, et pesemiseks vett tuua ja teised magasid nii. et tüdruk korrastas oma asju pigem. Tal kasvas akna peal väike toataim ja Z koristas sellelt ära mahakukkunud lehed ja mulla.

OT: KÕIK KORISTAMA!! Very Happy:D:D See tuleb tõesti piinamine!!!
Zoey Hart
Zoey Hart
4. Maja

Posts : 182
Age : 29
Location : Tartu

Iseloomustus
Hüüdnimi: Zo, Match-girl
Vanus: 16
Parim omadus: Leiab kõigis midagi head

Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Külaline 5th Juuni 2009, 16:25

Neela ärkas Zoey vaikse kolistamise peale. "Hommik. Mis mässad siin?" küsis ta unisena, ainult tumedad juuksed teki alt paistmas. Järsku tõusis tüdruk istuli ning karjus - "KORISTUSPÄEV!" Ta vahetas oma magamisriided ruttu siniste põlvpükste ning valge maika vastu ja alustas oma asjade ära panemist. Esimesena seadis ta korda oma voodi. "Super!" lausus ta, voodit silmates. Järgmisena asus ta öökapi juurde. Ta pühkis salvrätikuga kapil pesitseva tolmu ning asetas pildid sinna tagasi. Seejärel tõmbas ta lahti sahtli, kus polnud muud, kui tolmurull. Selle viskas ta maha - "Pärast pühime ära." Öökapi väikses kapiosas olid vaid tüdruku hügieenitarbed, mille alt ta tolmu pühkis ning seejärel pikkuse järjekorda sättis.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Zoey Hart 5th Juuni 2009, 17:44

Zoey vaatas Neelat suurte silmadega: "eemn. Kell on pool 5.. Sa oled vist ka suht varajane ärkaja?" muutus ta üllatus naeratuseks. Kuid ta energia oli kuidagi nakatav ja isegi kuidagi aeglane Z tõstis tempo üles. Ta puhastas terve aknalaua, oma voodi korrastas (kass ärkas üles ja hüppas pahuralt õue.), tõmbas asjad voodi alt ära ja pani korralikult kappi, mille ta ka ära pühkis. Seejärel läks ta enda jalanõude juurde ja korrastas ka need korralikult ära. Ta keera ümber ja sõnas Neelale vannituppa minnes: "Ma pesen põrandad" ja seda ta ka tegi.
Zoey Hart
Zoey Hart
4. Maja

Posts : 182
Age : 29
Location : Tartu

Iseloomustus
Hüüdnimi: Zo, Match-girl
Vanus: 16
Parim omadus: Leiab kõigis midagi head

Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Külaline 5th Juuni 2009, 19:18

Neela jäi suurte silmadega Zoey'le otsa vaatama. "Kell on POOL VIIS?" küsis ta. Järsku lahvatas tüdruk naerma - "Haha, ilmselt ma ärkasin su kolistamise peale. Tavaliselt ma ikka magan vähemalt kümneni. Aga noh, mida varem me koristamisega alustame, seda parem."
Neiu suundus oma värskelt täidetud kummutkapi poole ning pühkis ka selle tolmust puhtaks. Seejärel vaatas ta, kas riided on ilusasti kummutis ning seda nad olid.
"Ma pesen aknad!" Neela läks võttis vannitoast aknapesu vahendi ning paberit ja alustas akende ning peeglite pesemist.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Zoey Hart 5th Juuni 2009, 19:57

Zoey vaatas läikivat põrandat. See oli parem, kui siis, kui nad tulnud veel polnud. Ta kuulis, et Neela võtab aknad. "Okei!" hõikas Z vastu. Ise siis taibates, et nii karjudes ajavad nad ka teised üles. aga noh - juhtub. Ta viis asjad tagasi vannutuppa/WCsse ja märkas, et see pole ka kõige parem. "Ma võtan selle siin enda peale" ütles ta selle kohta. Ta pesi ka vannitoa põrandad, dušširuumi korda ja isegi tualetiosaga jamas (:S) seejärel puhastas ta kraanikausi ja korrastas kraanikausikapi. Ta läks ja pätsas Neelalt aknapesuvahendit ja tüki paberit ning lõi peegli läikima. Seejärel hakkas ta kõikjalt tolmu pühkima
Zoey Hart
Zoey Hart
4. Maja

Posts : 182
Age : 29
Location : Tartu

Iseloomustus
Hüüdnimi: Zo, Match-girl
Vanus: 16
Parim omadus: Leiab kõigis midagi head

Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Külaline 5th Juuni 2009, 20:17

OT: sa ei jäta Neelale mitte midagi juuu Sad

Neela vaatas hämmastunult Zoey't pealt ning oli kurb, et ta kuidagi kaasa ei saanud lüüa, kuna tüdruk oli peaaegu kõik juba korda teinud.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Zoey Hart 5th Juuni 2009, 20:34

OT: Neela - võta need väiksed pisidetailid.. Vaata eelmistest postidest, mis sul ära panemata on.. või minul kasvõi.. Pekki mu märkmik! Very Happy leiuta midagi suva... Mine pese kardinad ära nt XD või korrasta maja õuest ka kuidagi... Riidenagi võib ka olla ja minaeitea.. Puhasta lampe vms.. VIi prügi välja! Very Happy

Zoey lõpetas tolmu pühimisega ja hakkas enda asju kapis ka korda sättima.. Kes teab - äkki vaadatakse sinna ka. Ta pani ka oma märkmiku ära. Siis käis vaikne potsatus ja Z kass maandus aknalaual. "Sorry, aga sa mängid täna õues!" Ütles Z ja tõstis ta väikeste süümekatega välja, andes talle kaasa peatäie kassi lemmikkrõpse, mida ta jumaldas. Kass asus neid hävitama ja kui lõpetas jooksis järve poole. Zoey hakkas enda teki pealt ja mujalt liimirullikuga kassikarvu ära koristama.
Zoey Hart
Zoey Hart
4. Maja

Posts : 182
Age : 29
Location : Tartu

Iseloomustus
Hüüdnimi: Zo, Match-girl
Vanus: 16
Parim omadus: Leiab kõigis midagi head

Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Külaline 5th Juuni 2009, 20:47

Neela vaatas toas ringi. Ta kummutil oli üks pilt tagurpidi - tüdruk keeras selle õieti. Seejärel võttis tüdruk prügikastist prügikoti, sidus selle kokku ja viis selle välja. Tagasi tulnud, nägi ta Zoey kassi liivaseid käpajälgi aknalaual, mille tüdruk ka kohe ära pühkis.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Zoey Hart 5th Juuni 2009, 21:21

OT: mul ka ideed otsas... Midagi peaks tegema

Zoey istus voodi peale ja mõtles, et kõik on vist juba tehtud ja kell oli pool kuus alles. Siis keegi pinises ta kõrva ääres ja z asus sääski tapma, et vähemalt midagigi koristuslaadset teha
Zoey Hart
Zoey Hart
4. Maja

Posts : 182
Age : 29
Location : Tartu

Iseloomustus
Hüüdnimi: Zo, Match-girl
Vanus: 16
Parim omadus: Leiab kõigis midagi head

Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Külaline 5th Juuni 2009, 21:27

Neela haigutas. "Oeh, kuule, kõik on vist praegu ja kell on alles pool kuus, äkki läheme magama. Värske peaga leiame päeva poole kindlasti veel asju, mida korrastada," pakkus tüdruk ning ronis vaikselt teki alla.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Zoey Hart 5th Juuni 2009, 21:38

Zoey naeratas: "Sa mine" ütles ta Neelale. "Ma ärkan iga päev nii vara. Aga ma olen vaikselt, et sa magada saaks" lubas ta ning võttis välja Agatha Christie kriminulli ning oli peagi sellesse süvenenud
Zoey Hart
Zoey Hart
4. Maja

Posts : 182
Age : 29
Location : Tartu

Iseloomustus
Hüüdnimi: Zo, Match-girl
Vanus: 16
Parim omadus: Leiab kõigis midagi head

Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Külaline 5th Juuni 2009, 21:44

Neela noogutas Zoey'le tänulikult, haigutas veel korra ning pani silmad kinni.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Zoey Hart 5th Juuni 2009, 21:53

Zoey läks paari tunni pärast, kui raamat läbi oli, vannituppa hambaid pesema. Peale pesemist puhastas ta uuesti kraanikausi ja selle ümbruse ära. Veel leidis ta mingi õhuvärskendaja ja lasi toad selleg just in case üle. Siis meenus talle koridor. Ta läks ja pühkis sealt hiirvaikselt tolmu, kloppis jalamati ära ning pesi isegi ukse ära..
Zoey Hart
Zoey Hart
4. Maja

Posts : 182
Age : 29
Location : Tartu

Iseloomustus
Hüüdnimi: Zo, Match-girl
Vanus: 16
Parim omadus: Leiab kõigis midagi head

Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Pam Avison 5th Juuni 2009, 22:48

Uks läks lahti. Ukse peal oli üks tüdruk. Tüdrukul olid kõik sissekolimiskotid veel käes, kuna tal polnud hailga tõttu võimalik varem end ära majutada. Teistele ümbruses tuuseldavatele ei öelnud ta esialgu midagi, vaid viis oma kotid ühe tühja voodini ning hakkas lahti pakkimal.
Pam Avison
Pam Avison
4. Maja

Posts : 212

Iseloomustus
Hüüdnimi: Pam
Vanus: 14
Parim omadus: eks uuri ;)

Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Zoey Hart 5th Juuni 2009, 22:52

Zoey märkas kedagi nende tuppa end majutamast. Ta jalutas tema juurde ja naeratas: "Mina olen Zoey. Täna on tubade kontroll." sõnas ta, nagu see peaks kõike tähendama.
Zoey Hart
Zoey Hart
4. Maja

Posts : 182
Age : 29
Location : Tartu

Iseloomustus
Hüüdnimi: Zo, Match-girl
Vanus: 16
Parim omadus: Leiab kõigis midagi head

Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Külaline 6th Juuni 2009, 00:21

Neela ärkas ehmatusega. "TRUMMID!" karjus ta. "Trummid on tolmused veel," selgitas ta, kui oli juba trummide juurde märja lapiga jooksnud. Ta pühkis need igalt poolt ilusasti puhtaks, tõstis nii nurka, kui võimalik ning asetas pulgad soolotrummile risti.
"Nüüd peaks kõik olema," arvas tüdruk.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Jessica Grayson 6th Juuni 2009, 01:13

"Ma olen Ebony," hüüdis neiu uuele tüdrukule ja sättis enda voodi perfektselt korda. Seejärel paigutas ta kapil kõik asjad ilusti ning kontrollis sahtlid üle. Asjad oli ta juba enne lahti pakkinud. "Kas ma saan veel mdiagi teha?" pöördus ta teiste poole.
Jessica Grayson
Jessica Grayson
4. Maja

Posts : 219
Age : 31
Location : Türi

Iseloomustus
Hüüdnimi: Jess, Jessy, J.
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldusväärsus

Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Zoey Hart 6th Juuni 2009, 01:48

Zoey kehitas õlgu. "Ma ei tea.. Vannituba peaks korras olema... Oota.. Ma kloppisin ainult koridorivaiba puhtaks.. Magamistoa ja vannitoa omad on veel tolmused, kui see peaks lugema" märkas ta ja suundus uuesti vannituppa.
Zoey Hart
Zoey Hart
4. Maja

Posts : 182
Age : 29
Location : Tartu

Iseloomustus
Hüüdnimi: Zo, Match-girl
Vanus: 16
Parim omadus: Leiab kõigis midagi head

Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Jessica Grayson 6th Juuni 2009, 01:50

Ebony naeratas endamisi ja rullis magamistoa vaiba kokku, tassides selle siis uksest välja. Siis asus ta seda hoolikalt puhtaks kloppima, köhatades mõned korrad, kui tolmupilv õhku tõusis.
Jessica Grayson
Jessica Grayson
4. Maja

Posts : 219
Age : 31
Location : Türi

Iseloomustus
Hüüdnimi: Jess, Jessy, J.
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldusväärsus

Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Zoey Hart 6th Juuni 2009, 02:03

Zoey läks nende toast välja ja vaatas veidi enda ust.. Seal olid nende nimed - Zoey Hart, Neela Kunis, Pam Avison, Ebony J. Grayson, Darren White. Neil oli väga väike tuba - vaid 6le inimesele. Ja siiski oli 1 koht üle. Zoey võttis lampi räti ja pühkis ka ukse ja lingi puhtaks. Seejärel pesi ta ära ka toa ukseesise, mis tekitas veidi puhtama laigu toa ette, kui teiste uste ees oli. see oli mingismõttes koomiline.
Zoey Hart
Zoey Hart
4. Maja

Posts : 182
Age : 29
Location : Tartu

Iseloomustus
Hüüdnimi: Zo, Match-girl
Vanus: 16
Parim omadus: Leiab kõigis midagi head

Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Holly Day 6th Juuni 2009, 03:48

OT: Kontroll

Vead: Darreni asjad on lohakil

Plussid: tolm tõmmatud
aknad pestud
prügi õues
põrand pestud
WC puhas
vannituba pestud
vaibad puhtad
toaesine korras
õhuvärskendaja?

Siin läheb vaidluseks 1. majaga punktide arvult.. plusse on siin rohkem, kuid on ka suurem probleem, kui i-pod voodis milleks on terve mittekorras voodi. Ka on ühel kohal asjad pooleldi lahti ja teema on tühjem, kui esimesel toal niisiis saab see seekord siiski 20p, kuigi oli väga tihe rebimine
Holly Day
Holly Day
Admin

Posts : 32

https://h-camp.darkbb.com

Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Pam Avison 6th Juuni 2009, 04:35

Pamela tundis end väga.. kahtlaselt selliste, emn, ametlike tutvustuste peale. Kuidagi kohmetult vastas ta neile "Eäm.. tere? Ma olen Pam." Tüdruk vaatas toas ringi ning ohkas vaikselt omaette. "Koristuspäev," kordas ta, "teil vist abi enam vaja ei ole, ega ju?" Pam asetas end rätseppistesse pehmel voodil ning vaatas uues toas ringi.
Pam Avison
Pam Avison
4. Maja

Posts : 212

Iseloomustus
Hüüdnimi: Pam
Vanus: 14
Parim omadus: eks uuri ;)

Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Zoey Hart 10th Juuni 2009, 03:03

Zoey maandus rahulikult oma voodi peal ja vaatas korralikus toas ringi. "Eips" raputas ta pead. "Kõik on juba korras."
Zoey Hart
Zoey Hart
4. Maja

Posts : 182
Age : 29
Location : Tartu

Iseloomustus
Hüüdnimi: Zo, Match-girl
Vanus: 16
Parim omadus: Leiab kõigis midagi head

Tagasi üles Go down

Koristuspäev Empty Re: Koristuspäev

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele