Holiday Camp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koristuspäev, (:

3 posters

Go down

Koristuspäev, (: Empty Koristuspäev, (:

Postitamine by Külaline 6th Juuni 2009, 00:34

Tütarlaps ärkas, kui läbi kardinate päikesekuma juba liiga heledaks muutus. Haigutades end voodile istukile ajanud, viis ta pilgu oma segamini lauale. "Eino tore,"ütles ta hiirvaikselt, kui talle meenus, et just tänasel päeval toimus tubadekontroll. Hetkeks oli tal küll plaanis ka kõik teised üles ajada, kuid kuna kellaseierid näitasid alles 7.00-i ning kuna teistel magajatel oli peas nägu, et nemad ei kavatse mingi hinna eest oma padjast loobuda, siis ei hakanud tüdruk nende üles ajamist isegi mitte proovima.

Kiirelt riided selga ajanud ja hambad pesnud, asus ta oma voodi kõrval olevat lauda koristama - see oli hetkeseisuga hullem, kui prügimägi. Visanud üle poole laual olnud kraamist prügikasti ja pannud ka ülejäänud laual olnud asjad kas korralikult sahtlisse või asetades need lihtsalt ilusti lauale, jäi ta tulemust nautima.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Koristuspäev, (: Empty Re: Koristuspäev, (:

Postitamine by Matthew Denim 6th Juuni 2009, 00:39

Matt haigutas ning küsis läbi haigutuse - "Täna on koristophäev, eks?" Nähes, et Demi juba koristab, ajas ta ka end püsti. Poiss seisid bokserite väel oma voodi ees ning ringutas.
Matt muigas - "Ära vaata, Demi, sa oled liiga noor." Seepeale tõmbas ta endale teksad peale ning tegi voodi korda. Kuna poiss polnud erilise pudipadi austaja, polnud ka tema kapid ega lauad mingisugust jama täis. Poiss lükkas spordikoti rohkem nurga poole voodi all ning pani rula ilusasti kapi najale seisma. "Ongi kõik minu poolt."
Matthew Denim
Matthew Denim
5. Maja

Posts : 55
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Matt
Vanus: 17
Parim omadus: Tema välimus

Tagasi üles Go down

Koristuspäev, (: Empty Re: Koristuspäev, (:

Postitamine by Benjamin La Vonge 6th Juuni 2009, 00:45

Benjamin ajas end istukile ja haigutas. Ta vaatas üht poissi ja tüdrukut. Raputas korra pead ja võttis oma voodi otsast musta ac/dc särgi. Ta pani selle selga ja võttis siis rohelised teksad. Need olid tal paari sekundiga jalga libistatud ja ta toppis mingid sokid ka jalga ja siis punased ketsid. Noormees tõusis ja tegi oma voodi korda. Siis hakkas ta juba oma lauda koristama mis oli tegelikult suht korras, aga mõned asjad olid ainult laiali..
Benjamin La Vonge
Benjamin La Vonge
5. Maja

Posts : 194
Age : 32
Location : Siin ja seal,,

Iseloomustus
Hüüdnimi: Ben, Benny..
Vanus: 17
Parim omadus: Olla rahulik.

http://krafenia.forumotion.com/

Tagasi üles Go down

Koristuspäev, (: Empty Re: Koristuspäev, (:

Postitamine by Külaline 6th Juuni 2009, 00:49

Derr sättis parasjagu oma voodit korda, kui Matt üles ärkas. Poisist väljagi tegemata, jätkas ta koristamist.
"Küll on tore, et sulle kõigi nimed pähe jäävad.."ütles tüdruk, kui kuulis, et poiss teda taaskord Demi'ks kutsus. Ülejäänud Matt'i tegemisi ja ütlemisi ta jälgida ei jõudnudki, kuna tal polnud erilist soovi juba teisel päeval kõvasti punkte kaotada.


"Hommikust. DD olen,"tutvustas ta end ka teisel ärganud poisile, ise samal ajal juba oma kappi korrastades.


Viimati muutis seda Derramy Dark (1st August 2010, 21:52). Kokku muudetud 1 kord

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Koristuspäev, (: Empty Re: Koristuspäev, (:

Postitamine by Matthew Denim 6th Juuni 2009, 00:52

Matt naeris. "Mis su nimel viga on? No offence, aga Demi sobib su näoga palju paremini kokku, kui Derramy. Mis nimi see on." Matt turtsus naerda. "Olgu, oleme nüüd sõbrad edasi. Kus siin hari on? Cleaner Matt in the house!"
Matthew Denim
Matthew Denim
5. Maja

Posts : 55
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Matt
Vanus: 17
Parim omadus: Tema välimus

Tagasi üles Go down

Koristuspäev, (: Empty Re: Koristuspäev, (:

Postitamine by Külaline 6th Juuni 2009, 01:05

"Sama hästi võiksin ma öelda, et Martin on sulle palju parem nimi, kui mingisugune Matt. Aga noh, erinevalt mõnest siin ei hakka ma teiste nimesid vastavalt oma vajadustele muutma,"muigas DD.

"Harja nägin ma eile õhtul tolle kapi juures,"vastas tüdruk, näidates samal ajal ukse kõrval oleva kapi poole. "Võiksid koristusteenust proovida - olen kindel, et üle 18 naissoost isikud kasutaksid seda puhastusteenust päris tihedalt,"naeris tüdruk, ise samal ajal aknapesuvahendiga lappi kokku tehes ning seejärel üht akent küürima hakates.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Koristuspäev, (: Empty Re: Koristuspäev, (:

Postitamine by Matthew Denim 6th Juuni 2009, 01:09

"Sul, musike, lasen ma end ükskõik kelleks kutsuda, vahet pole, kas vastavalt vajadusele või mitte," ei jäänud Matt vastust võlgu.
Demi teise nalja üle Matt lausa naeris - "Njaaaa, sul on täiesti õigus. Ma poleks ise seda paremini suutnud sõnastada."
Poiss võttis kapi kõrvalt harja ja üritas tolmu kokku pühkida, kuigi see oli rohkem tolmu laiali ajamine.
Matthew Denim
Matthew Denim
5. Maja

Posts : 55
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Matt
Vanus: 17
Parim omadus: Tema välimus

Tagasi üles Go down

Koristuspäev, (: Empty Re: Koristuspäev, (:

Postitamine by Benjamin La Vonge 6th Juuni 2009, 01:23

Ben kuulas majakaaslaste juttu natuke naerukõhistades. Ta ohkas ja sättis oma asju edasi. Kui laua pealne oli korras võttis ta sahtlid ette..
Benjamin La Vonge
Benjamin La Vonge
5. Maja

Posts : 194
Age : 32
Location : Siin ja seal,,

Iseloomustus
Hüüdnimi: Ben, Benny..
Vanus: 17
Parim omadus: Olla rahulik.

http://krafenia.forumotion.com/

Tagasi üles Go down

Koristuspäev, (: Empty Re: Koristuspäev, (:

Postitamine by Külaline 6th Juuni 2009, 01:29

"No muidugi kallis,"ütles tüdruk Mattile, lõpetades viimase akna puhastamise. Ja kuigi ta oli seda teinud kiirelt, olid aknad täiesti puhtad. Viinud puhastusasjad eest ära, püüdis aga tema pilku poisi koristusviis. "Võtan oma sõnad tagasi. Proovi parem politsei ametit, saad ehk paremini hakkama - riided pole küll võib-olla nii napid, aga jätad parema mulje,"itsitas tüdruk, jälgides endiselt seda, kuidas poiss tolmu laiali ajab. "Ehk ma tõmbaksin need põrandad ise üle? Saaksid õue näiteks minna, sest nagu ma näen, on sul ülejäänud asjad korras.."

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Koristuspäev, (: Empty Re: Koristuspäev, (:

Postitamine by Matthew Denim 6th Juuni 2009, 01:43

"Ma hakkan hoopis strippariks, nii saan kõiki ameteid kehastada," arvas poiss ning andis naerdes harja Demile.
"Aga ma õue ei lähe. Ma olen sulle moraalseks toeks, kallis Demi," naeris poiss
Matthew Denim
Matthew Denim
5. Maja

Posts : 55
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Matt
Vanus: 17
Parim omadus: Tema välimus

Tagasi üles Go down

Koristuspäev, (: Empty Re: Koristuspäev, (:

Postitamine by Külaline 6th Juuni 2009, 01:53

"Ega jah, praegu lähevad meesstripparid nagu soojad saiad.."lisas tüdruk, haarates harja Matt'i käest endale. "Aitäh musi, et sa mind rasketel aegadel toetad,"ütles Derry, hakates kohe peale seda lauset ka naerma. Suutnud ennast lõpuks kokku võtta, hakkas ta õrnade liigutustega toa kaugeimast nurgast tolmu ukse poole pühkima. Kogunud mustuse ukse juurde kokku, avas ta selle ning lükkas kogu sodi uksest välja, trepile. Puhastanud harjaga ära ka trepi, jalutas ta tagasi majja, viskas harja tagasi kapi kõrvale ning jäi rahulolevalt põhimõtteliselt korras tuba vaatama.


Viimati muutis seda Derramy Dark (1st August 2010, 21:54). Kokku muudetud 1 kord

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Koristuspäev, (: Empty Re: Koristuspäev, (:

Postitamine by Holly Day 6th Juuni 2009, 03:36

OT: Kontroll

Nii vead - Derramyl mu arvamust mööda peaks päevavari olema voodi kõrval segavalt.. Aga see ei ole eriti mittekorras

plussid: Aknad pestud, tolm pühitud

kokkuvõte: suht hea, toa üldilme peaks olema hea, aga teiste tubadega võrreldes jääb puudu.. 10mp
Arusaadav kh.. Poiste ülekaal ei tähenda korras tuba
Holly Day
Holly Day
Admin

Posts : 32

https://h-camp.darkbb.com

Tagasi üles Go down

Koristuspäev, (: Empty Re: Koristuspäev, (:

Postitamine by Benjamin La Vonge 6th Juuni 2009, 04:00

ot. *Benny teeb sellist tibilikku hämmingut*
Ma ei jõudnud veel sahtlit korrastada *üritab välja vabandada* xdd
Benjamin La Vonge
Benjamin La Vonge
5. Maja

Posts : 194
Age : 32
Location : Siin ja seal,,

Iseloomustus
Hüüdnimi: Ben, Benny..
Vanus: 17
Parim omadus: Olla rahulik.

http://krafenia.forumotion.com/

Tagasi üles Go down

Koristuspäev, (: Empty Re: Koristuspäev, (:

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele