Holiday Camp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koristuspäev vol2

5 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Koristuspäev vol2 Empty Koristuspäev vol2

Postitamine by Kate Rachele Parker 12th Juuni 2009, 16:30

Kate oli just peamajas kalendrist lugenud, et täna on koristuspäev ning neiu otsustas oma asjad lahti pakkida. Kate tiris kohvrid voodi alt välja ning avas nende lukud. Hoolikalt hakkas tüdruk asju sahtlitesse paigutama. Esimesse sahtlisse läksid kõige tihedamini kasutatavad riideesemed - ta lemmiktopid, põlvpüksid, seelikud, paar jakki jms. Siis avad neiu kummuti teise sahtli ja pani sinna ilusasti ülejäänud riided, mida ta nii tihti ei kasutanud. Kate kükitas maha ning asus täitma kolmandat sahtlit. Vasakusse serva läksid aluspesu, sokid ja ööriided. Paremale balletitrikood, retuusid, säärised. Kummuti alumisse - jalanõudesahtlisse - pani tüdruk oma lumivalged tennised, mustad tossud, plätud ning kolm paari pointe' kingi. Rahulolevalt naeratades lükkas ta sellegi sahtli kinni ja tõusis püsti. Tüdruk tõmbas suurema kohvri luku kinni ja asetas selle teiste tüdrukute kohvrite juurde. Väiksemast kohvrist võttis ta välja oma DVDd, mobiililaadija, läpakalaadija ja hiire ning muud pudi-padi. Siis pani ta ka väiksema kohvri teise juurde. Kate paigutas DVDd öökapi sahtlisse ühe virna ning ladus sinna kõrvale ka akulaadijad. Teise sahtlisse pani ta paar raamatut ning kaks väiksemat kotti - ühes hügieenitarbed ja teises meigiasjad. Kate sättis pildi oma öökapil otseks ning silus siis voodikatte sirgeks. Seejärel haaras neiu oma spordikoti ja vaatas selle sisu üle. Seal olid tüdruku trenniasjad - veepudel, suur rätik, väiksem rätik, patsikummid, juukseklambrid jms. Veel oli seal ta rahakott ja mobiil. Neiu asetas rahakoti sahtlisse ja võttis mobiili kätte. Siis pani ta spordikoti luku kinni ja paigutas selle samuti riidekappi enda kohvrite juurde. Veendunud, et need seal korralikud välja näevad, vaatas ta pilguga veel sahtlid üle ning korrastas siis voodi ära. Neiu avas akna, et toas veidi rohkem õhku oleks ning suundus siis vannituba korda tegema.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Anna Evans 12th Juuni 2009, 17:29

Anna astus raske ohkega tuppa. "Tsau," ütles ta Kate´ile möödaminnes. (Teeme nii, et me juba tuttavad. Imelik taolises olukorras tutvuda. Very Happy ) Koristuspäev... jälle. Juudas, küll võib üks asi igav ja tüütu olla...

Anna otsustas seekord loiult oma magamisnurgast alustada. Ta korjas aknalaualt ära kõik oma asjad - sinna jäänud raamatud ja unustatud patsikummid. Need korralikult sahtlitesse ladunud, kloppis tüdruk kohevaks oma padja ja tõmbas voodilina ning teki ilusti sirgu.Voodi eest korjas ta ära sinnajäänud mitu paari jalanõusid - sussid ja tennised - ning pani need kappi.

Kapis valitses endiselt segadus, nagu tüdruku kapile omane. Riided olid visatud hunnikusse üksteise peale, kapi põhi olid täis üksteisesse põimunud sokke, kilekotte, ja isegi ujumisriideid - kõik väiksem pudin, mida korralikult ära panna ei viitsi. Tüdruk ohkas, tõmbas käik asjad põrandale, ning hakkas neid sorteerides asju kappi tagasi laduma.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Käthlyn McLaurim 12th Juuni 2009, 18:52

Käthlyn ajas end teiste sahmerdamist kuuldes üles ning siis meenus talle koristuspäev. Kohe hüppas ta voodist üles ja läks kapi juurde. Ta vahetas riided musta maika, millel oli pilt, ja punaste põlvpükste vastu. Seejärel pani ta juuksed lohakasse hobusasappa ja kinnitas juuksed ka veel ühe klambriga. Ta vaatas tulemast peeglist ning seejärel vaatas ta toas ringi.

Käth võttis kõik oma riideesemed ning pani need kappi. Siis vaatas ta kapis olevaid riideid ja sorteeris need värvi järgi ära. Kui ta selle lõpuks tehtud sai, muigas ta kergelt. Kui kapp on koristatud siis on tõesti mugavam sealt asju otsida.. ta viis pilgu ketsidele ning pani needki värvide järgi korda. Seejärel suundus ta sahtlite juurde. Ta pani kõikvõimalikud kreemid ja üldse noh, tüdrukute staffi (ma ei hakka ju kõiki üles lugema ? Very Happy) nii nagu ta alati oli pannud, kõik pikali, nii et kirja on näha ja korralikult ära grupeeritult. Ta pani sahti eriti aeglaselt ja ettevaatlikult kinni ning viis siis pilgu voodile. Ta tegi selle korda, silus tekki isegi mitu korda ja pani padjad ka ilusti. Nii.. Ta vaatas taas toas ringi ning võttis Kõik riided mis kellelgi kuskil maas olid ja pani need ilusti nagisse, nii et kui keegi tahtis siis võis ta selle sealt ära võtta ja kappi panna. Taas vaatas ta ringi. Ta võttis oma mobla, mp3'e ja väikse märkmiku ning pani need öökapile, pildi kõrvale. Seejärel vaatas ta teiste poole. "Kes mis töid teeb?" küsis ta.

OT: asjad mida peame ära jagama:
Tolmu tõmbamine
põranda pühkimine
akende pesemine
prügi õue viimine
vannitoe pesemine
WC puhastamine
põranda pesu (peale pühkimist)
kui meil on siis peaks vaibad ka ära puhastama õues
jaa.. kui tahate siis õhuvärskendajaga? või siis lihtsalt tuba hästipalju tuulutama, aknad lahti tegema.

Öelge ka kui te juba midagi tegite, ma ei lugend teie poste läbi (A) Very Happy


Viimati muutis seda Käthlyn McLaurim (12th Juuni 2009, 19:51). Kokku muudetud 1 kord
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Rebecca Dome 12th Juuni 2009, 19:02

Becks ajas end püsti, vahetas uneriided siniste lõhkiste teksaste ja valge, helesinise kirjaga maika vastu. Peale võttis ta veel grilliõhtul kantud valge pusa ning tegi voodi korda. Ta pani oma i-podi ja muu pudi-padi ilusasti öökapi sahtlisse, sättis veel öökapi kappi ka korda ning istus siis voodile.
"Kuidas me seekord jagame?" küsis ta rõõmsalt naeratades.
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Käthlyn McLaurim 12th Juuni 2009, 19:08

Käth kergitas veidi kulme ning muigas. Ta oli just ju suht sama küsimuse küsind? Ah, vahet pole.. "Teeks nii et.. Anna võtab jälle tolmu ja sina" ta vaatas ikkaveel Rebecca poole "Teed jälle aknad, mina võtan jälle tolmu põrandalt, Käro peseb põranda pärast mopiga ära. Mina viin jälle prügi ära ja Kate juba läks vannituba tegema, niiet las ta teeb siis vannitoa ja vetsu. Mina ja Käro viime selle vaiba" ta osutas maas olevale vaibale "õue ja teeme selle ka puhtaks. Ja ma arvan, et me peaks kohe praegu kõik aknad avama, lihtsalt tuulutamiseks. Olete nõus?" Küsis ta lõpuks, kuna keegi polnud ju temal käskinud neid asju jaotada.

OT: Palun tehke siis kõik need asjad ära mis ma kribasin^^muidu jääb tegemata.. Very Happy
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Kate Rachele Parker 12th Juuni 2009, 19:18

"Mina olen nõus," lausus Kate korraks tuppa astudes, et patsikumm haarata ning kadus siis tagasi vannituppa. Neiu avas kapiukse ja sättis seal kõik kreemid, dušigeelid, šampoonid ja muud taolised pudelid ilusti paika. Grupeeritult, muidugi. Siis pani ta kapiukse ettevaatlikult kinni ja haaras lapi, millega ta kapi pinna hoolikalt üle küüris. Tüdruk tegi kraanikausi aluse kapi lahti ning võttis sealt hunniku puhastusvahendeid. (Vanish, ajee xD.. Teeme nii, et need on seal. Või siis ma käisin enne toomas vms.) Tüdruk luges hoolikalt silte ning valas üht vedelikku siis nii vanni kui ka kraanikaussi. Kate keris põrandal oleva vaiba kokku ja viskas uksevahelt välja, et see hiljem ära puhastada. Siis sammus ta esikusse ja haaras mopi, suundudes sellega tagasi vannituppa. Tüdruk küüris põrandad puhtaks ning läks siis WC-sse. Sealt vaiba välja loopinud, küüris ta ka selle põranda puhtaks. Kapist haaras neiu pulbri (teate küll.. see, mida reklaamib.. mis vahuna üles tõuseb vms xD) ja valas seda potti. Ta jättis selle mõjuma ning suundus tagasi vannituppa. Seal asus ta hoolikalt seinaplaate nühkima.
Kate loputas kraanikausi ja vanni duššiga üle ning puhastas siis kraani, dušiotsiku ja radiaatoritorud ära. Tüdruk sammus vahepeal WCsse ja tõmbas seal paar korda vett, veendudes, et pulber tegi oma töö ja pott on puhas. Tüdruk pani WCsse uue õhuvärskendaja ja suundus siis vaipadega õue.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Käthlyn McLaurim 12th Juuni 2009, 19:25

Käth tõi kähku endale harja ning võttis igast nurgast, kapi- ja voodialusest ja üldse igast võimalikust kohast tolmu ning nühkis siis selle kõik ühte kohta kokku. Siis läks ta kähku ning tõi musta kilekoti. Ta lükkas kõik tolmu sinna sisse ning valas siis ka prügikastide sisud sinna kotti. Seejärel võttis ta prügikoti ning viis selle õue suurtesse prügikonteineritesse. Ta tuli tagasi, pani prügikastidesse uued kilekotid ning viis siis pilgu Kate'ile. "Hei, oota. Ma tulen ka, saame kohe mõlemad vaibad tehtud siis.." ütles ta ning võttis maast enne kokkurullitud vaiba ja läks sellega õue. Ta viis selle turnikale (sorry, ma ei tea kuidas seda päriselt nimetatakse Very Happy), laotas laiali ning hakkas siis seda mingi.. tolmumaiteamisasjaga.. mingi plastikjullaga taguma, nii et tolmu lendas. Ta oletas, et Kate tuleb ja aitab teda sellega ning, et nad järgmisena võtavad vannitoa vaiba.

OT: ärge unustage lappe ja üldse kõiki töövahendeid tagasi panna (: Very Happy
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Kate Rachele Parker 12th Juuni 2009, 19:41

OT: ma kutsun ka turnikaks seda, aga äkki on ee.. vaiba..klopperdi?xD Ja see teine on raudselt mingi vaibalabidas vms. Very Happy

Kate noogutas rõõmsalt ning haaras vaibad, sammudes nendega õue "turnika" juurde (kas siin üldse on sellised asjad?) Siis haras ta ka endale "vaibalabida" ja hakkas samuti taguma, vahepeal köhatades.
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Anna Evans 12th Juuni 2009, 19:52

OT. *naerab* vaibaklopperdi, grupitama.... Aeh. Hea. Very Happy Mitte, et ma teaks, mis see vaibakloperdi või asi tglt on. Mulle ka turnikas. Very Happy

Anna lõpetas oma kapi korrastamise ning pühkis siis rahulolevalt käsi. Kuna Käth oli enne uksepiidad ja kapipealsed tolmust puhastamata jätnud, kõmpis neiu vannituppa, võttis sealt tolmulapi ning hankis endale ka tooli, mida ta mööda tuba kaasas vedas, et igale poole ulatada. Enda kapp, Käthlyn´i, Kärolyn´i, Rebecca, Jaslene´i, Kate´i... jne. Kui tüdruk lõpuks Kate´i kapi pealt tolmu tõmbamise lõpetas, oli tal tunne, et näeb veel uneski kappe. Järgmisena vedas ta tooli ukse juurde ning tõmbas piida pealt tolmu. See oli lausa kahtlane, kuidas ta kõikvõimalikud piidad - ja taaskord seinaääred - lapiga üle käis. "Viitsiks kodus ka nii tihti sellist asja teha..." pomises ta endaette.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Rebecca Dome 12th Juuni 2009, 19:53

OT: ma teen raudselt ära oma asja, aga ma pean praegu päriselt ka kodus koristama, so it'll take some time... sorry!
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Käthlyn McLaurim 12th Juuni 2009, 19:53

OT: xD, vaibakloperdi.. kõlab hästi Very Happy xD. Ja ma ei tea.. tõesti ei tea Very Happy Very Happy
Ja ma loodan, et on.. kui ei ole siis.. noh, siis oletame et me panime selle mõne puu oksale ja tagusime siis.. Very Happy
To R. Ok Very Happy Ines tuleb ka vast hiljem.. ma muidu suht kohekohe minema ka, jälle salvestamine, nii et mingi 20.30 tagasi, nagu eelmine kordki Very Happy

Käth oli seda koos Kate'iga juba üsna kaua tagund ning ta pööras vaiba ringi ja jätkas siis tegevust. Lõpuks astus ta sellest eemale ning vaatas vaipa. "Nooh, hoopis teine asi" muigas ta kergelt ning laotas siis vaiba murule laiali. Seejärel aitas ta Kate'il vannitoa vaiba õigesti sinna turnika peale panna ja hakkas seda kloppima.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Anna Evans 12th Juuni 2009, 20:03

Anna lõpetas pindade tolmust puhastamisega ning läks vannituppa, kus lapi ära loputas ning seejärel ära pani. Tagasi tuppa jõudes ta ägas ning tõi uuesti tolmulapi välja - Chris oli nagu iga teine kutt, mis tähendab, et tema asjad olid sassis. Ja poiss ise oli muidugi kusagil mööda laagrit ringi kappamas. Tüdruk pani kõik asjad poisi öökapilt tema sahtlitesse ning tõmbas ära tolmu. Ja nii palju, kui ta seda ka ei vihanud, leidis neiu end peagi Chris´i kapi kallalt. Tema bokserid on viimane asi, mida koristadatahaks... mõtles neiu virilalt, kui ta poisi kapis segiolevaid riideid vaatas. Sellegipoolest voltis ta venna riided kokku ning pani need riiulile. Riided, mis tüdruku arust olid juba liiga kantud, viis ta vannituppa. "Kellelgi veel pesu vaja pesta? Ma teeks ühe pesu!" teatas ta pead ukse vahelt välja lükates. Pesupulber sisse... Tüdruk otsustas ka teistele anda võimalust sinna midagi panna. "Must pesu," ütles ta veel täienduseks. Seejärel läks neiu tagasi venna kapi juurde, vaatas selle veel korra üle ning lükkas ukse kinni, hakates enne äraununenud voodipäiseid tolmust vabastama.
Anna Evans
Anna Evans
1. Maja

Posts : 279
Age : 30

Iseloomustus
Hüüdnimi:
Vanus: 15
Parim omadus: Kuulamisoskus.

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Kate Rachele Parker 12th Juuni 2009, 20:05

"Jeah," muigas Kate ning haaras vaiba teisest servast, tõstes selle ka turnikale. "See on päris hea trenn," muigas neiu vaipa tagudes ja vaatas siis teiste majade poole. "Kas me oleme ainsad hullud, kes niiviisi koristavad?" küsis ta naerma puhkedes. Siis kuulis ta Anna hüüatust. "Ei veel," hüüdis neiu vastu, "Kamoon, ma alles tulin ikkagist."
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Käthlyn McLaurim 12th Juuni 2009, 20:06

Käth lõpetas ka selle vaibaga ning viis pilgu Kate'ile ning turtsatas samuti lõbusalt. "noh.. tegelikult ma loodan, et oleme. Siis saame kolmkümmend punkti.." ütles ta. "Ma viin toa vaiba tuppa ja sa vii vannitoa oma" lisas ta ning vaatas korraks kas Kate nõustus ning läks siis ja võttis vaiba, keris rulli ja läks sellega tagasi nende tuppa. Seejärel keris ta selle toas ilusti lahti, vaatas, et see korralikult oleks ning siis pörödus ta vaatama tühje voodeid, kus kedagi polnud. ta kortsutas kulmu ning läks siis ja tegi järjest Kärolyni, Kirstini, Jaslene, Christopheri ning Jessica voodid ära. Siis vaatas ta nende voodialused läbi, viskas prügi ära ning pani vajalikud asjad ilusti öökapi peale. See tehtud, viis ta pilgu üle toa. See oli juba tõesti üsna ilus. Ta läks ning avas kõik aknad, et tuba tuulutada ja seejärel läks ta nagi juurde, kus ta enne kõik riided oli pand ja hakkas neid vaatama. ta teadis üsna hästi mis kellelegi kuulus ning hakkas neid sealt nagist inimeste kappidesse viima. Lõpuks, kui see ka tehtud läks ta ning pani enda motika kiivri ja korvpalli ühte suurde sahtlisse, mis tal kapis oli. Ta pani ka selle plastjulla millega ta vaipa oli kloppind, tagasi vannituppa.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Kate Rachele Parker 12th Juuni 2009, 20:15

"Ja nagu näha, siis meil on neid punkte vaja," lausus Kate teist vaipa rulli keerates. "Miks meil üldse punktid miinustes on?" küsis ta siis kulmu kortsutades ja tassis vannitoa vaiba tuppa. Kate viis vaipa tagasi vannituppa ja laotas ilusti põrandale. Siis pani ta kõik puhastusvahendid tagasi oma kohtadele ning pühkis lapiga ka lambilüliti ja uksepiidad üle. Ta loputas lapi kraanikausis üle ning väänas kuivaks. Seejärel voltis ta selle ilusti kokku ja pani samuti kappi. Neiu seisis rahulolevalt uksel ja vaatas säranpuhast vannituba. Siis sammus ta tagasi tuppa ja küsis: "Veel midagi?"
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Käthlyn McLaurim 12th Juuni 2009, 20:19

Käth kortsutas veidi kulme ning viis pilgu Kate'ile. "Ma kunagi hiljem seletan." ütles ta punktide teema kohta, kuna tal polnud tõesti tuju, ega aega hetkel sellest rääkida. "Mm.. sa panid kõik need tsillit pängid(meelega valesti Very Happy) ära v?" küsis ta muiates ning mõtles siis, kas ta ise oli. Ei olnud. Ta võttis harja ning viis selle kähku tagasi ühte teise tuppa, kus seda juba otsiti. Seejärel tuli ta tagasi.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Kate Rachele Parker 12th Juuni 2009, 20:43

"Ookei," lausus Kate muiates. "Jah, panin küll." lisas ta kiirelt. "Ma pole vist elusees nii palju ühe päeva jooksul koristanud," naeris Kate ning vaatas toas kriitilise pilguga ringi.

OT: Jajaa.. ma mõtsin, et kas oli Vanish või tsillit päng. Very Happy Tsillit okse äkšion'ist kasutasin vetsus. xD
Kate Rachele Parker
Kate Rachele Parker
1. Maja

Posts : 87
Age : 31
Location : Heaven

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kate, Rach.
Vanus: 17
Parim omadus: Isikupära

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Kärolyn McLaurim 12th Juuni 2009, 22:54

OT: ma lähen kohe minema jälle ja öösel tagasi, niiet.. iris, kirjuta mulle ot'ga ära palun, mis ma tegema pean. tänks. (kui ma üldse pean. ma ei tea veel, kas te kupatate mind neljaks päevaks haiglaputkasse või mitte).
Kärolyn McLaurim
Kärolyn McLaurim
1. Maja

Posts : 308

Iseloomustus
Hüüdnimi: Kärol, Kärru.
Vanus: 17
Parim omadus: Oskab vajaduse korral vägagi usutavalt valetada.

http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=16411698989094155888&

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Käthlyn McLaurim 13th Juuni 2009, 01:12

OT: Okse äkšön xDD
Ja Ines, öösel on juba kontrollitud, niiet ma teen sinueest ära Very Happy

Käth muigas lõbusalt. Ega ta ikka enda toas ka sellist suurpuhastust üks kord nädalas ei teind. Lihtsalt, tema kaotas puntkit, ta koristab need ka tagasi. Ta irvitas korraks oma mõtte peale ning vaatas siis ringi. miskipärast oli tal tunne, et Käro ei jõua õigeks ajaks tagasi, niiet ta läks ja võttis kuskilt mopi ning hakkas sellega põrnadat võtma. ta rullis isegi vaiba kokku, lükkas eemale ja pühkis sealt kus vaip oli olnud, kõik ära. Siis tullis ta vaiba tagasi ning võttis kõikvõimalikud nurgad ja asjad ära ja viis siis mopi ära. Seejärel vaatas ta jälle toas ringi. Ta koristas ka Käro kapis kõik värvi järjekorras ära, pani kiivri ja kitarri ilusti kappi ning ipodi ja telefoni öökapile. Siis läks ta ning alustas juba akende pesemisega, kuna Rebeccal polnud hetkel aega.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Rebecca Dome 13th Juuni 2009, 01:19

OT: ma just tulin ju! Sorry, ma nagu olen täna terve päeva kodus koristanud :S
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Käthlyn McLaurim 13th Juuni 2009, 01:20

OT: Ma lihtsalt igaksjuhuks, et kui sa ei jõu Very Happy kriba, et sa võtad üle lic Very Happy
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Rebecca Dome 13th Juuni 2009, 01:29

OT: Ok Smile

Rebecca asetas mütsid ilusasti ritta, samamoodi ketsid. Tundus, et kõik tema asjadest on korras. Nähes, kuidas Käthlyn aknaid pesema hakkas, kripsutas ta kulmu ning sõnas solvunud häälel - "Aga MINAAA pidin juu aknaid pesema."
Seepeale hakkas tüdruk naerma ning võttis Käthlyni käest aknapesu asjad. "Aitäh!"
Tüdruk pesi kõik aknad, kõik peeglid ning isegi teiste pildiraamid, lootes, et keegi ei pahanda, puhtaks. Tüdruk sammus ka vannituppa ning pesi sealse peegli ning dušikabiini seinadki puhtaks.
Seejärel istus ta voodile, vaatas tuba ning nentis - "Päris kena juba ju! Mitte, et see peale meie eelmist korralikku koristamist sassi oleks läinud, kuid siiski."
Ta vaatas aknaid uhkusega. Need olid tõesti puhtad. Tüdruk mõtles, et järgmine kord peab ta ilmselt midagi suuremamahulist võtma, kuna akende pesu pole just kõige raskem töö.
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Käthlyn McLaurim 13th Juuni 2009, 01:34

Käth viis pilgu Rebeccale ning turtsatas lõbusalt. Ta lasi aknapesu asjadest lahti ning hüppas aknalaualt alla. Ta vaatas muiates, kuidas Rebecca pildiraame puhastab ning vaatas siis lõpuks samuti toas ringi. Kõik tundus tõesti õigel kohal olevat. Peale ühe asja.. Käth võttis maast väikse kokku kägardatud kirja, mille Käro talle kunagi visand oli ning muigas ja viskas selle prügikasti. Siis istus ta enda voodile. "Jeah.. tõesti. Oleks tore, kui ma kodus ka nii koristaks." ütles Käth, korrates vist juba kellegi öeldud sõnu.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Rebecca Dome 13th Juuni 2009, 01:37

Becks noogutas Käthlyni jutu peale - "Mulle ka meeldiks, kui sina või ükskõik kes teine mul kodus nii koristaks." Tüdruk hakkas naerma. Järsku tuli talle meelde Anna raamat, mida ta laenanud oli. See oli voodi alla kukkunud. Tüdruk võttis raamatu, pühkis selle tolmust puhtaks ning asetas Anna teiste, korralikult ritta sätitud raamatute juurde.
Rebecca Dome
Rebecca Dome
1. Maja

Posts : 299
Age : 31

Iseloomustus
Hüüdnimi: Becks
Vanus: 17
Parim omadus: Usaldus-ning armastusväärsus.

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Käthlyn McLaurim 13th Juuni 2009, 01:44

Käth turtsatas samuti naerma ning viskas siis ennast väikse ohkega pikali. Siis ta peaaegu hüppas äkkmõtte peale püsti. Ta vaatas enda peegelilti ning võttis patsi ja klambrid peast. Ta pani need isusti klõpsude juurde tagasi ja võttis harja. Ta kammis juuksed täiesti sirgeks, pani juukseharja tagasi oma kohale ning vaatas siis oma riietust. See tundus sobivat. Põlvpüksid ja maika, nagu alati.. Ta tõmbas ka ühe punase käevõru kätte ja vaatas jälle oma peegelpilti. Hõbedane kaelakee, mis tal alati oli, oli loomulikult ilusti kaelas. Siis viskas ta ennast jälle pikali ja jäi lakke vahtima.
Käthlyn McLaurim
Käthlyn McLaurim
1. Maja

Posts : 627
Age : 28

Iseloomustus
Hüüdnimi: Käth, Kätu, Käts, Käthi, Lyn.
Vanus: 15
Parim omadus: Rõõmsameelsus, viisakus, ei solvu kergelt.

Tagasi üles Go down

Koristuspäev vol2 Empty Re: Koristuspäev vol2

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele